Какво искат да ни кажат Сънищата?

  • 47 005
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 306
Сънувах,преди около година,че попадам на някакво много красиво и непознато/но много реално/място.....

Последна редакция: пн, 17 юли 2006, 06:05 от Reza

# 46
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
А също сънувах много често и змий...

 - Змията е символ на Еротиката, сексуалноста и ... Фалоса. Two Hearts

# 47
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
KUKURUZKA, това което си сънувала е ... връщане във времето - или както казва Марсел Пруст: "По следите на изгубеното време",
а бебето? - това може да е някое неродено (непланирано, абортирано) бебе, за което и мъжът е трябвало да поеме отговорност...
 - Защо плачеш?  - Носталгия ли е това? ...или Спомен от предишен живот...

Последна редакция: нд, 02 юли 2006, 18:23 от Alex 1

# 48
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Тъкмо на време ми дойде тази тема.
От 4-5 нощи сънувам,че съм бременна и то винаги съм в различна ситуация,ама винаги се усещам,че съм бременна.
Мисля,че не е много на хубаво,а? newsm78

# 49
  • Мнения: 2 212
Друг повтарящ се сън- качвам се в асансьор и тръгвам нагоре, подминавам последният етаж и се будя от ужас.

Това и аз го сънувам понякога, ужасно е чувството, но си го обяснявам с това, че все пак имам страх от асансьори и затворени такива пространства?

А какво значи да сънуваш, че правиш секс  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 704
Мек полумрак, в който стоя пред огромно сребърно огледало; в дясната си ръка държа червена ножица, с другата притискам устните си и ги отрязвам - кръвта плисва по огледалото.

Събудих се с писък и туптящи слепоочия; повече тази нощ не си легнах да спя Mr. Green.

# 51
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
...В този момент усещам,4е ще стане нещо и запо4вам да крещя да спре,4е ще  се убърнат.Колата се обърна няколко пъти и...

 - Освобождаващ сън, който отработва твоят спотаяван Страх от катастрофа и възможните последствия за детето.
 - Защо сънуваме такива сънища?
 - Във всеки случай не се поддавайте на излишна паника, защото чрез визуалното представяне на една въображаема катастрофа, подсъзнанието се стреми да "изчерпи темата" , да намали напрежението породено от всекидневната ни тревога и страх.
 - Защото най-силния страх е Страха от Неизвесноста!
 - Но когато чрез съня "видим" дори и най-лошото, напрежението малко по малко започва даспада.
 - Този метод се използва с успех и в хипнотерапията Laughing
 smile3529

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 11:24 от Alex 1

# 52
  • Мнения: 2 212
Алекс може ли и на мен анализ да направиш, откъдето ги гледаш тези неща...Въпросът за сънуването на секса беше сериозен  Blush

# 53
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Vali
Цитат
Мек полумрак, в който стоя пред огромно сребърно огледало; в дясната си ръка държа червена ножица, с другата притискам устните си и ги отрязвам - кръвта плисва по огледалото.
Събудих се с писък и туптящи слепоочия; повече тази нощ не си легнах да спя.

- Предполагам, че и друг път си се будила, стряскала на сън от Плашещи, Ужасяващи лица и образи? А каква ти е реакцията при вида на кръв? Имаш ли страх от птици, ножове, остриета? smile3529
- Ако е така, трябва да ти кажа че има прекрасно действащи хомеопатични лекарства, които ще решат проблема.

# 54
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Въпросът за сънуването на секса беше сериозен 

 - Секс? - Всеки е сънувал, сънува и сега (късметлия, -ийка!)
 - Този, наред със  съня че си влюбен са едни от най-хубавите ПОЖЕЛАТЕЛНИ Сънища!
 smile3529

# 55
  • София
  • Мнения: 5 289
Ако може да разгадаеш тези ми сънища Hug
1.Тази нощ сънувах,че направих аборт.
2.Често сънувам че карам кола,обикновено съм на път,а не по улици./нямам книжка/
3.Майка ми почина от болест и в мъки,защо винаги когато я сънувам все я сънувам болна и колко е зле.Защо не я сънувам в друго положение?

# 56
  • Мнения: 704

- Предполагам, че и друг път си се будила, стряскала на сън от Плашещи, Ужасяващи лица и образи?

Да, така е.

Цитат: "А каква ти е реакцията при вида на кръв?"

Бих казала нормална - в реалната действителност Sunglasses.


Цитат: "Имаш ли страх от птици, ножове, остриета?"

Не, имам страх от високи скорости /след преживяна ужасяваща катастрофа с цялото ми семейство/.

# 57
  • Мнения: 2 212
Цитат
Въпросът за сънуването на секса беше сериозен 

 - Секс? - Всеки е сънувал, сънува и сега (късметлия, -ийка!)
 - Този, наред със  съня че си влюбен са едни от най-хубавите ПОЖЕЛАТЕЛНИ Сънища!
 smile3529


Благодаря!  Hug

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Друг повтарящ се сън- качвам се в асансьор и тръгвам нагоре, подминавам последният етаж и се будя от ужас.

Това и аз го сънувам понякога, ужасно е чувството, но си го обяснявам с това, че все пак имам страх от асансьори и затворени такива пространства?

А какво значи да сънуваш, че правиш секс  Mr. Green

Ами сигурно, че ИСКАШ да правиш секс Grinning

# 59
  • Мнения: 2 013
Алекс, спомена, че децата до 5-6 г. си спомнят предишни състояния. Честно, на никакви подобни мисли не са ме навели приказките на моите диванета. А си мисля, че биха разказали. Има ли някое дете, разказвало нещо на родителите си?

Общи условия

Активация на акаунт