Какво искат да ни кажат Сънищата?

  • 46 990
  • 298
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 237
Аз сънувам все интересни неща - пътувания по света,забавления,приятели...Нещо ,което май ми липсва... Sad
Тази нощ сънувах баба.най-любимият ми човек на земята,моето слънчице ! Тя почина преди две години в ръцете ми  Sad
Сънувам я често и си говорим за това къде се намира тя сега,с кой роднина се е видяла и т.н. Казва ми ,че ни вижда и знае какво правим,но на нея не и е позволено да ни се обажда по какъвто и да е начин ! newsm78
Тази нощ я сънувах весела,щастлива ,доволна.И красива.
Втурнах се към нея и я прегърнах.Попитах я дали е умряла,а тя каза "Не съм разбира се ! Даже дойдох при теб две седмици по-рано !"
Като се събудих и се сетих,изтръпнах - дъщеря ми се роди точно две седмици по-рано (а беше зачената на 40-ия ден от смъртта на баба)
Какво искаше да ми каже баба ?Какво искаше да ми каже този сън ?
И дали сънищата наистина казват нещо важно,а ние понякога не го забелязваме ? newsm78

# 196
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тази нощ сънувах едно предупреждение, а на сутринта ме чакаше "изненадата". Не е възможно да е случайно- за първи път сънувам такъв сън и ми се случва такова нещо. Няма да изпадам в подробности, че ще стана за резил.

# 197
  • Мнения: 1 153
Аз две нощи подред сънувам носа си ,но различен-гърбав Confusedбеше ми гадно Tired

# 198
  • Мнения: 1 465
Алекс, благодаря за тълкуването на съня с асансЬора. Simple Smile
Обаче не ми отговори за морето с многото риба, и аз всред рибата плувам, не ме беше страх, плувах си добре, но бях много учудена newsm78

Иначе най-честият ми сън е, че се явявам на изпит и все се провалям, дори и да знам отговорите, дори и да съм решила задачките Rolling Eyes Много гаден сън.
Летяла съм и аз, и тогава имаше разни камбанки дето звъняха около мен, издигах се в една кръгла кула, косата ми беше пораснала и променила цвета си на червен/меден/, някакви птички пърхаха около мен, беше празнична атмосферата. Въобще приятен сън. Grinning
И аз съм сънувала починалият ми дядо, беше облечен в оранжева спасителна жилетка и стоеше на едно дърво и се усмихваше. newsm78 Не останах с лошо чувство след съня ми.
И много, ама много често пътувам с автобус или кола, и в повечето случаи аз ги управлявам, без никакво затруднение - пък в реалния живот не съм шофЬорка Embarassed

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 19:19 от Pollia

# 199
  • Мнения: 2 407
Сънувах, че съм бременна и искам да го запазя, но се притеснявах какво ще каже шефа.

# 200
  • Мнения: 622
Благодаря за тълкуването Алекс!   bouquet
Провокирана от тази тема, онази нощ (или май беше сутрин) сънувах нещо супер странно и на сутринта си го записах, за да не го забравя и да го разкажа тук.
Сънувам, че пътувам с майка ми в тролей. Виждаме баща и дете- момиченце на съседна седалка. Усмихвам се на детето и го закачам. Изведнъж става ужасна катастрофа. Тролея завива рязко, блъскат се коли, чуват се трясъци... Някаква кола обърква движението и се удря незнайно къде. Има много жертви- бащата на детето също. Ние седим в тролея и плачем. Толкова е истинско, сякаш е на живо... Болката е като истинска... Успокояваме детето, говорим му, че тате е отишъл някъде. Решаваме да излезем, да проверим какво става. Връщаме се- тролеят го няма. А в него са останали чантите ни с документи и пари. Прибираме се вкъщи отчаяни. Звъним в полицията и обясняваме какъв е случая. Те обещават да съдействат. Оказва се, че шофьорът, причинил катастрофата е някакъв сакат- откачен с патерици... В този момент ми звънна алармата на телефона да ставам за работа...

# 201
  • Мнения: 1 153
Алекс имаш ли възможност да ни тълкуваш сънищата или не ти остава време  Rolling Eyes Grinning

# 202
  • Мнения: 293
нямах представа, че и други хора сънуват, че карат кола, а не да сме шофьори Laughing
Контрол, вероятно, успешни или пък неуспешни усилия  Laughing

# 203
az sanuvam 4e me goni me4ka ili nqkakav drug div zvqr a krakata mi sa shvanati i nemoga da bqgam i edva gi mestq!no vseki pat se izmakvam!i mn 4esto samuvam 4e mi padat zabi i 4e mn me bolqt

# 204
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Lubo[itko,
Цитат
Сънувам, че пътувам с майка ми в тролей. Виждаме баща и дете- момиченце на съседна седалка. Усмихвам се на детето и го закачам. Изведнъж става ужасна катастрофа....

 - Първо виждам че имаш състрадателно сърце, особено към децата, склонен съм да "виждам" в съня ти  Освобождаващ сън, освобождаващ те от съзнателните и подсъзнателните ти страхове сън, въпреки че има основания и за пророчески сън, но две неща "натежаха" - това че си закачила момиченцето и после подсъзнанието ти го е "спасило", и майка ти е добре, но най-вече проличава постоянното ти безпокойство да не изчезнат "всичките ти документи и пари..."  smile3529

Ифа, специално днес - сега сядам - бяхме с Хапка и Мерелин в Домът за изоставени деца в Трън  Hug
 - Иначе за съня ти да те попитам, може да ми отговориш и на лични - Ти доволна ли си от носа си, лицето си, тялото си? Peace

viki1
 - Това че събираш пари, ми напомня мои сънища, като дете - събирам стотинки, стотинки и...
 ... се събуждам стиснал с всичка сила ръцете си - отварям ги.... но нищооо. Но по-късно в живота, когато понякога съм имал много стотинки се сещах за съня си.
 - Щом сънуваш че събираш, а не че разпиляваш, сигурно парите ще идват и наяве  Peace

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 19:34 от Alex 1

# 205
  • Мнения: 1 153
Мерси за отговора Grinning
А що се отнася за отговора аз не се срамувам да си кажа,че постоянно си намирам кусури за външноста и хич не се харесвам Sad и си мразя носа,макар че не е гърбав,но ми се струва ,че е крив и по този начин изкривява лицето ми Tired Tired Tired

# 206
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Сигурен съм че само ти не си харесваш носа, и евентуално някой кинооператор в Холивуд да поиска да го напудриш повече, LOL!  Grinning
 - Всички останали ги "грабва" усмивката и веселите ти, усмихнати очи!  Embarassed

# 207
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Alex,

I az imam edin san za talkuvane... Otdavna ne sam go sanuvala, no pak ot detstvoto oshte  go sanuvam edin i sasht, mnogokratno. I taka - sanuvam kak skacham ot 8miia etage (nie jiveem na 8 etage), ta skacham ot nashiia balkon. Predi da skocha mnogo me e strah, ama iskam da skocha, za da spestia vreme da slizam s asansiora ili po stalbite. I nakraia, vapreki, che ujasno me e strah, skacham i vinagi ojiviavam, padam si na kraka i prodaljavam. I vseki sledvasht pat kato go sanuvam, znam che shte ojiveia, zashtoto i dr pat mi se e sluchvalo, no vapreki vsichko pak me e strah mnogo i pak skacham i pak otzeliavam, bez povredi i tn. Vinagi sam se chudila kakvo znachi tozi san.....

S izvinenie za latinetza.

# 208
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
И аз имам един сан за тълкуване... Отдавна не съм го сънувала, но пак от детството още  го сънувам един и сащ, мнoгoкратно. И така - сънувам как скачам от 8мия етаге (ние живеем на 8 етаге), та скачам от нашия балкон. Преди да скоча много ме е страх, ама искам да скоча, за да спестя време да слизам с асансьора или по стълбите. И накрая, въпреки, че ужасно ме е страх, скачам и винаги оживявам, падам си на крака и продължавам. И всеки следващ път като го сънувам, знам че ще оживея, защото и др път ми се е случвало, но въпреки всичко пак ме е страх много и пак скачам и пак оцелявам, без повреди и тн. Винаги сам се чудила какво значи този сан.....  С извинение за латинеца.

  - Драга dalala - Ето как по Блестящ начин, сънищата ни Освобождават от нашите потискани и скривани Страхове, страхове в които ние се ужасяваме да стигнем "до края!", в мислите и представите си, отказваме да Осъзнаеме страха и Ужаса, и да го отработиме, но така само увеличаваме напрежението! "Замитаме" проблема "под килима"
 - Е да, но подсъзнанието ни Освобождава от това бреме, то не само си "помисля" за най-лошото, но и ни го "сервира" "на яве" като сън.
  - И това съвсем не е случайно.
 - Така е било и с нашите далечни предци... Далече преди да се появи модерната Психология, Хипнотерапия и Психоанализа и да потвърдят и използват опита (know how- то) на сънищата.
   Сигурен съм че имаш мн. силен страх от високо, и не смееш и да си помислиш какво би станало, ако.........!
Но това не е добър съвет, защото най-силния Ужас е ужасът от ... Неизвестното!!!
 - но може би сега, страхът ти от високо е започнал да се нормализира?


 smile3529 - Извинявам се ако се повтарям, но не всички четат всички мои отговори.

- И друго бих искал да споделя с вас: - Не вярвайте на всичко което пише в разни Съновници - така може да ви Ужасят и Сугестират! 
  - бъде умерени скептици.
  - Бъдете предпазливи и скептични и за това което ви пиша и аз!
  - Преценявайте казаното въз основа на вашата ерудиция, опит и интелект  Peace Hug

Последна редакция: сб, 15 юли 2006, 12:37 от Alex 1

# 209
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Mda, viarno e, che imam strah ot visokoto i che s godinite umishleno se staraia da go preodoleia i az vse svarzvah sania s tova, ama vse si misleh, che sigurno ima neshto po-taka i ne e chaaak tolkova prosto. Ama shtom i ti si na tova mnenie, tova shte da e Laughing

Blagodaria mnogo za otgovora! I za savetite!

Общи условия

Активация на акаунт