Джаджите на епилаторите?

  • 2 049
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 6 472
Ще си сменям епилатора и искам да си взема нещо, което да си струва и да върши работа. До сега имах Филипс, но е доста стар модел. Сега пак съм се спряла на Филипс, но като погледнах по- хубавите модели, установих че имат набор от разни приспособления със съмнителна ефективност. Въпросът ми е вършат ли наистина работа и ползвате ли често разните приставки за бикини зоната, обезболяващи глави, приставки с лед, самобръсначки и т.н. С кеф ще се разделя със 160 лв стига да знам, че наистина ще има смисъл от осакатяването на семейния бюджет Money

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Моят е с обезболяваща/уж/, масажираща приставка. Не я ползвам хич. Мисля, че единственото удобство е на този, който можеше да работи без кабел.

# 2
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
моят е стар модел, има някаква джаджа, дето бръсне, има и обезболяваща джаджа, дето ми пречи-ползвам го без приставки както с гсмтата-хиляди функции като си го избираш, за да говориш по него и да пращаш чат-пат смста накрая

# 3
  • Мнения: 431
Приставката с лед е голяма глупост с нулева ефективност! Аз наскоро си взех този от 160 лева, заради уж обезболяването с въпросния лед, е само ми пречеше, та я махнах. Формата на самия епилатор ми харесва - по-удобна ми е от другите модели, ама заради единия дизайн  newsm78 не си заслужава май...
Сега  ако трябва да избирам бих си взела туристическия модел - без кабел, на батерии.

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 15:04 от tempy

# 4
  • Мнения: 493
радвам се за вас че можете да използвате какъвто и да е вид епилатор.аз преди 4 месеца се направих веднъж и такива подкожни косми ми излязаха ,че още немога да се оправя напълно.

# 5
  • Мнения: 5 577
И аз съм без приставки, Ровента, за 50 лв. Идеална работа ми върши.

Има масажни топчета само.  Peace

Незнам де, зависи - щом може да си позволиш по-скъп тогава си вземи с приставки. Все пак си е трайна инвестиция, не се купува епилатор всеки ден. 

# 6
  • София
  • Мнения: 35 951
Всяка една джаджа оскъпява продукта - по-добре гледай да премахва всички косми и то бързо.

# 7
  • Мнения: 6 472
Както и предполагах въпросните джаджи не се ползват особено Tired Май все пак ще няма да се изхвърлям толкова.

# 8
  • Мнения: 1 629
Моят е Браун с приставка за обезболяване и приставка за къси косъмчета. Не ги ползвам.

# 9
  • Мнения: 7 127
На мен ми подариха за рождения ден този нов модел на Браун
http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=75&products_id=7179
Много ми харесва, освен приставките има 40 пинсети, за разлика от старите модели на Браун, които са с по 20. Струва 119 лв. в "Технополис" Simple Smile
Преди това 7-8 години ползвах на Филипс, но той просто се скапа от ползване

# 10
  • Мнения: 643
Обезболяващата на моя старичък Браун, съм я ползвала точно един път, вече даже незнам къде е,  никаква работа не върши, така че май няма много смисъл от толкова пари, за допълнителни приставки.

# 11
  • Мнения: 4 300
Аз имам ей такова чудо на техниката от около година и полвина.
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=834604&cat=30&f=3691

Използвам го само с приставката за бърза епилация и наистина става бързо- отнема ми 10 мин за обработка на краката до коленете.

Всичките останали "екстри" си седят ей така в кутията.

# 12
  • Мнения: 8 917
Някой беше доволен от епилатор с лампичка - било голямо удобство Rolling Eyes Peace

# 13
  • Мнения: 2 323
... и такива подкожни косми ми излязаха ....

Някой знае ли причината да стават подкожни косъмчета при премахването им с епилатор? Винаги съм се чудила каква е разликата, като принципа на махане е един и същ с колата, например

# 14
  • Мнения: 17 407
Ще си сменям епилатора и искам да си взема нещо, което да си струва и да върши работа. До сега имах Филипс, но е доста стар модел. Сега пак съм се спряла на Филипс, но като погледнах по- хубавите модели, установих че имат набор от разни приспособления със съмнителна ефективност. Въпросът ми е вършат ли наистина работа и ползвате ли често разните приставки за бикини зоната, обезболяващи глави, приставки с лед, самобръсначки и т.н. С кеф ще се разделя със 160 лв стига да знам, че наистина ще има смисъл от осакатяването на семейния бюджет Money

Да, Филипс имат модели  с много приставки, не виждам смисъл от тях обаче. Аз си купих един от най-евтините(49лв)- има само нещо като капаче, за деликатни зони. Идеална работа върши, нямам нужда от обезболяване, масажи и др. глупости. Свекърва ми има Браун с някаква приставка, дето повдига косъмчетата- казва, че е имало ефект....

# 15
  • Мнения: 377
Някой беше доволен от епилатор с лампичка - било голямо удобство Rolling Eyes Peace

Аз имам такъв
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=835366&cat=30&f=3720
 и лампичката наистина е голямо удобство. Аз в повечето случаи го ползвам вечер и винаги пропусках косъмчета, които после "светват" на слънце, а с лампичката се виждат много добре. Иначе съм имала и Браун и Филипс с какви ли не измислени приставки, които въобще не съм ползвала, тъй като освен, че ми отнемаше повече време, друга съществена разлика нямаше. Но този му ползвам и ексфолиращата глава и съм доволна, но и обикновена гъба луфа върши същата работа.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 328
За да не отварям нова тема - моля, припомнете ми разликата между пинсетните и дисковите епилатори. Че моят нещо прирева за смяна при последното ползване Hug

# 17
  • Мнения: 17 407
За да не отварям нова тема - моля, припомнете ми разликата между пинсетните и дисковите епилатори. Че моят нещо прирева за смяна при последното ползване Hug

Аз пуснах такава тема пореди няколко дни. В крайна сметка ми препоръчаха с дискове и си взех такъв -наистина съм по-доволна. Вече мога да сравнявам, щото имам и с пинсети, ама каква точно е разликата в принципа на действие не знам.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 328
Какъв си купи, Венера? За колко?

# 19
  • Мнения: 57
... и такива подкожни косми ми излязаха ....

Някой знае ли причината да стават подкожни косъмчета при премахването им с епилатор? Винаги съм се чудила каква е разликата, като принципа на махане е един и същ с колата, например
При колата се маха горния слой на кожата и после израстват по-лесно.

# 20
  • Мнения: 2 142
За да не пускам и аз нова тема. Какъв Епилатор рекламират сега по телевизията? Всеки път хващам част от рекламата. Моят епилатор също е за смяна и се чудя какъв да си взема  Thinking

# 21
  • Мнения: 8 917
Някой беше доволен от епилатор с лампичка - било голямо удобство Rolling Eyes Peace

Аз имам такъв
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=835366&cat=30&f=3720
 и лампичката наистина е голямо удобство. Аз в повечето случаи го ползвам вечер и винаги пропусках косъмчета, които после "светват" на слънце, а с лампичката се виждат много добре. Иначе съм имала и Браун и Филипс с какви ли не измислени приставки, които въобще не съм ползвала, тъй като освен, че ми отнемаше повече време, друга съществена разлика нямаше. Но този му ползвам и ексфолиращата глава и съм доволна, но и обикновена гъба луфа върши същата работа.
Изглежда готин Peace Със здраве да си го ползваш, а моят следващ може да е такъв Mr. Green За момента обаче съм доволна от него и сърце не ми дава да го "пенсионирам" в коша Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 49
Имам Браун от години с разни там приставки. Ползвам и за крака и ръце и подмишници и всичко само основната. Според мен няма смисъл от другите приставки , а и все няма време да мисля коя от тях е най-подходяща.

А за подкожните косми - мисля че не е от епилатора, а от кожата. На мен и с кола маска ми излизат подкожни. Аз съм тежък сличай.

# 23
  • Мнения: 17 407
Какъв си купи, Венера? За колко?

Филипс-  ето го: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09019825 . Най-евтиният беше 42( Техномаркет). Разликата  е само в едно капаче- приставка за деликатни зони. Има и такъв с бръснеща приставка- в една от темите, които намерих бяха писали, че се ползва. Цената му не помня колко точно беше- 70-80 май.

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 16:18 от Венера

# 24
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
И на мен не ми се ще да пропускам темама, ще я следя с интерес. Имам този, но въобще не съм доволна. Позлвам го от две години, но май ще го сменям. Проблемът с подкожните го имах и преди, но като че ли в последно време много Sad Преди него имах епилатор на цептер, струваше наистина много, но 6-7 години двете с майка ми го ползвахме редовно, аз по-често. Много бях доволна  newsm10.

# 25
  • Мнения: 377
Изглежда готин Peace Със здраве да си го ползваш, а моят следващ може да е такъв Mr. Green За момента обаче съм доволна от него и сърце не ми дава да го "пенсионирам" в коша Rolling Eyes

Благодаря.   bouquet
И аз преди това имах Филипс, от който също бях доволна, но цели 5 години го ползвах и ми беше писнал. Подарих го на една братовчедка и вече една година го ползва и тя, за толкова време не е мръднал, но пък аз имах нужда от малко разнообразие.  Crazy

# 26
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И аз се присъединявам към следящите темата с интерес, че съм решила да си купувам епилатор, ама още не съм си избрала.

# 27
  • Мнения: 870
Аз имам стар модел на Браун, който е с една приставка за обезболяване, с нея става по-бавно епилирането, но тя прави и ексфолииране на кожата и нямам проблем. Ако сега трябва да си купувам пак ще избера Браун, новия модел с 40 пинсети, лампичка и другите екстри изглежда много добре. Майка ми също има Браун, купи го преди около 10 години и не е мръднал. Пробвала съм Филипс, не ми харесва.

# 28
  • Мнения: 7 127
Aquawoman не само изглежда добре, супер е Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 5 289
Според мен епилаторите с дискове скубят много повече от тези с пинсетите.
А относно забиването на косъмчетата,мисля,че след епилация те стават по тънки и с по тънки връхчета и трудно пробиват,та и затова доста от тях остават подкожни.

# 30
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз да се похваля Laughing. Купих си този, въпросния с лампичката, днес. Все още не мога да изкажа мнения как работи, защото едва го пробвах. Но се надявам да е по-добре от 2- годишния филипс. Wink Laughing

# 31
  • Мнения: 266
Аз да се похваля Laughing. Купих си този, въпросния с лампичката, днес. Все още не мога да изкажа мнения как работи, защото едва го пробвах. Но се надявам да е по-добре от 2- годишния филипс. Wink Laughing
"Честито! Със здраве да си го ползваш! smile3501 И очакваме да споделиш впечатления. Аз се колебая между този модел и безкабелния на Филипс. Но мисля, че и аз ще заложа на твоя.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз да се похваля Laughing. Купих си този, въпросния с лампичката, днес. Все още не мога да изкажа мнения как работи, защото едва го пробвах. Но се надявам да е по-добре от 2- годишния филипс. Wink Laughing

честито, и аз ще чакам мнение как работи  Grinning

# 33
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
"Честито! Със здраве да си го ползваш! smile3501 И очакваме да споделиш впечатления. Аз се колебая между този модел и безкабелния на Филипс. Но мисля, че и аз ще заложа на твоя.
И аз се чудих дали да си взема безкабелния на Ровента, но реших, че няма смисъл. 23 лева допълнително ми се сториха излишни. Така или иначе няма да се скубя на плажа или някъде другаде извън къщи.

# 34
  • Мнения: 133
Честито. Аз имам този http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=834698&cat=30&f=3691, но мисля, че твоя е много добър избор, заради възможността да се мие. Струва ми се, ча това че трудно се почистват главите и се напрупва прах прави епилаторите не много дълготрайни. Вие как ги почиствате? Аз се мъча с четчицата и спирт, но не мисля, че постигам голям ефект.

# 35
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Това че може да се мие не го смятам за много голямо удобство. Стария филипс също го дезинфекцирах. Тази част, която се маха я слагам в чаша със спирт или ракия. Пренощува така и е готов за подвизи Mr. Green Laughing

# 36
  • Мнения: 6 472
Я да питам дали пък случайно някой няма новия Филипс с керамични дискове newsm78 Аз нали и друг път съм писала, че имам известни проблеми с алергична рекация, които обикновено се проявяват при епилиране и се чудя дали тези дискове не са по- доброто решение за мен newsm78

# 37
  • Мнения: 333
И този и стария ми са на Филипс. Предния ми изгоря след доста години ползване, много ми беше мъчно, защото точно си обезкосмявах ръцете и едната ми ръка остана необработена, а вечерта трябваше да излизаме!
А този е модел преди 3 години, има приставка за обезболяване (много облекчава болката), има и за бръснене, но нея рядко я използвам. Много съм доволна и ако нещо му се случи ще си взема пак на Филипс - железни са!

# 38
  • Мнения: 3 388
Моят е Браун с приставка за обезболяване и приставка за къси косъмчета. Не ги ползвам.

и аз така  Peace

# 39
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Моят е Браун с обезболяваща , за къси косъмчета и бръснеща глава. Всичко си ползвам и съм много доволна.Обезболяващата е супер , а тази за малки косъмчета наистина ги лови още в самото начало. Бръснещата глава я използвам за триъгълника.

# 40
  • Мнения: 5 619
Я да питам дали пък случайно някой няма новия Филипс с керамични дискове newsm78 Аз нали и друг път съм писала, че имам известни проблеми с алергична рекация, които обикновено се проявяват при епилиране и се чудя дали тези дискове не са по- доброто решение за мен newsm78
Аз си го взех. Преди имах Браун с пинсети отпреди 7 години, но след епилация ставах на червени точки и петна. Много издържлив се оказа. Но този определено си заслужава парите. Вече не ставам цялата на петна, дори когато го ползвам без обезболяващата приставка. Колебаех се м/у този и безкабелният им, но продавачката ме посъметва да си взема керамичния и съм доволна, че я послушах.
ПП-и дори без приставката ме боли по-малко отколкото с Браун-а, а  и той имаше приставка за обезболяване.

Общи условия

Активация на акаунт