Русе - 12-а тема

  • 11 699
  • 269
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 811
Честита нова прическа на Вики  Simple Smile

А днес няма ли да има среща на кафенцеее? Самички сме с Ади и не ни се стои у дома  Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 952
днес ще има ли сутрешно кафе? аз мисля да излезем към 10ч и да седнем  на Неделята.
Зайке, щом сте само със сополи идвайте, то нее заразно. Вие досега къде бръмчахте с детенце не съм ви засичала по улиците?
А що се отнася за новата фризура, още не мога да свикна пак ми е много готин ама...не е същия newsm78 направо друго момче е вече, сега ако пак го объркат за момиче ще гърмя наред #2gunfire

# 77
  • Мнения: 811
Ами аз към 11 без 15 ще съм на Неделята  Simple Smile

# 78
  • Мнения: 275
Искам да видя Викторчо ....... На мен никога не ми е приличал на момиче, ама ......

# 79
  • Мнения: 5 299
абе мацки вие днес следобяд къде се изгубихте/ питам Бейбиту и кукуто/ нали уж щяхте да бъдете на Неделята или Театрото? Аз доста се забавих защото ПОДСТРИГАХ Виктор и сега съм в депресияCry Cry отидоха къдриците на детенцето миииииииии #Cussing out #Cussing out много плака милото ама майка му и тя после си порева Cry АМа сега е ПИЧ и половина и прилича на малко момченце Wink
Ми ние отидохме до Щастливото бебе, да купя търкалка на беб, и то изведнъж като зафуча, решихме че ще завали...и бегом по домовете Blush

Днес съм малко  Crazy, че снощи за НАДпивахме с куку Blush Flutter Сигурно по обед ще се смъкна, че не ме свърта в нас, дано не е много горещо само.

Честита ви прическаSimple Smile Няма се пУашиш ейSimple Smile

# 80
  • Мнения: 4 406
и аз снощи подстригах Коцето, за втори път, но сега явно осъзна какво му правя и толкова жално плачеше- мамо, моля косата мойта! косата мамо!

и после като видя на пода колко нещо съм орязала, толкова на умряло запищя... май няма повече да го подстригвам

# 81
  • Мнения: 275
МНого суетен този Коци бе! Simple Smile))) А на моята не й пука, че я кълцам. Ама да ви питам нещо много важно: как успявате да ги накарате да стоят?? Добре, че Йоанка има къдрици и не си личи майка й как я кълца Sad(((

# 82
  • Мнения: 952
ами и аз след вчерашния екшън който преживях си мисля че няма да го подстрижа втори път newsm78 за стоенето какво да ти кажа...никак не се справихме вчера той просто не стоеше, това беше най трудно защото мацката едва успяваше да се добере до него, той почна да рита да маха с ръце да я удря Rolling Eyes...оххх като се сетя какъв ужас беше #Crazy дано не му порасне бързо косата, ако има втори път ги пращам с мъжо двамата да се постригват Thinking

# 83
  • Мнения: 199

много хвалят и някакво друго магазинче, нещо като бебешка борса, близо до симовата мелница, ама не го знам точно къде е.

newsm78
това е другото Щастливо бебе, някои неща са със стотинки по-евтини от магазина до Американското пазарче

Те са на една и съща фирма, на един и същи собственик де...двата магазина Laughing Blush

# 84
  • Мнения: 1 043
Благодаря ви информацията за бебешките магазини    bouquet още в понеделник ще пратя таткото да купи памперси за бебчо  Simple Smile
ох имам още един проблем-не мога да си намеря светло синьо чадърче на Чиполино за количката  Sad във всички магазини ми казват че няма дори в складовете,а на всичкото отгоре нямало да има това лято  Shocked ужас май ще трябва да взема друг цвят  Sad   Желая ви приятен ден   Peace

# 85
  • Мнения: 4 406
аз да се оплача от снощните ни преживявания- Коцето се блъсна във вратата на М-н Теодор( която е изцяло стъклена и идеално полирана чак не се вижда че има врата) и  отскочи назад. после повърна 2 пъти и ние скокнахме към спешното. цяла вечер е като парцал милото и хленчи- а той винаги е много енергичен. за наше съжаление( и успокоение) Д-рът предпочете да направим скенер на главата и Дребния го облъчиха. няма пукнати кости, но има голям хематом, дано се разсее бързо...
съвсем ясно е , че в  м-н Теодор ще избягвам да влизам
днес Коцето е добре, но аз съм много стресирана и всяко странно нещо, което направи, ми изправя косата

# 86
  • Мнения: 2 732
Къде е този магазин Теодор newsm78 Blush

# 87
  • Мнения: 155
аз да се оплача от снощните ни преживявания- Коцето се блъсна във вратата на М-н Теодор( която е изцяло стъклена и идеално полирана чак не се вижда че има врата) и  отскочи назад. после повърна 2 пъти и ние скокнахме към спешното. цяла вечер е като парцал милото и хленчи- а той винаги е много енергичен. за наше съжаление( и успокоение) Д-рът предпочете да направим скенер на главата и Дребния го облъчиха. няма пукнати кости, но има голям хематом, дано се разсее бързо...
съвсем ясно е , че в  м-н Теодор ще избягвам да влизам
днес Коцето е добре, но аз съм много стресирана и всяко странно нещо, което направи, ми изправя косата

Не дай си боже!!! Дано хемотома  бързичко да се разсее. Praynig

Мацки, аз пропускам днес кафето. Ще изпратя Влади с тати на разходка. Simple Smile

# 88
  • Мнения: 155

Къде е този магазин Теодор newsm78 Blush

Ако не греша това е магазина за мъжки облекла до "Ларго" (зад цветята до "Операта"). Thinking

# 89
  • Мнения: 442
аз да се оплача .........................

ох, милото коце Sad. дано се разсее пустия му хематом по-скоро!
ееех, сестрице, да знаеш как добре те разбирам - явно, вчера ни е бил лош ден и на двете. радостчето се изтъркаля по стъпалата на излизане от входа. сега като мина оттам и като видя колко стъпала се е търкаляла и изтръпвам. излизах от асансьора с мила и радост, те двечките за ръка и аз нося колелото на радост. един дядо отвори вратата като спря асансьора, направи път на децата да излязат и се засуети нещо пред мен - ха, наляво-ха, надясно и ми препречи пътя. докато сваря да ги настигна, за да ги хвана, радост вече се търкаляше надолу през глава. милото ми то, доста плака. после цяла вечер бях като замаяна от страх, а нощес ставах през час да я будя. дано всичко да е наред - не съм я водила на лекар, защото изплака веднага, не е повръщала и не е била неадекватна и замаяна - като й мина плача си беше в обичайното диво състояние. но аз изживях ужасен ужас. а за капак мъжът ми ме обвини в `престъпна небрежност` Sad.

Общи условия

Активация на акаунт