Бащата на Съвестин ще се самозапали

  • 4 734
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 920
До къде докарахме този силен човек. Докарахме - защото и ние сме държавата. Той се бореше не само за собственото си дете, а за всички изчезнали. За някои може да е тъпотия, за мене е последен вик на протест.

Преживях го за няколко часа. И бездушието на полицаите. " Ами елате след 24 ч. със снимка и молба."  Да не дава Господ на никоя майка или баща да го изживее.

# 16
  • Мнения: 1 768
Много ми е мъчно за този баща Cry..и за момченцето.Дано има хубав край.А това дете майка няма ли?Никога не съм чувала да се говори за нея,милата.Кой знае пък на нея какво и е!?
До колкото zнам родителите са раЗведени и майката е с някакви психи4ески отклонения о6е преди Съвестин да иЗ4еЗне. Sad

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много ми е мъчно за този баща Cry..и за момченцето.Дано има хубав край.А това дете майка няма ли?Никога не съм чувала да се говори за нея,милата.Кой знае пък на нея какво и е!?
До колкото zнам родителите са раЗведени и майката е с някакви психи4ески отклонения о6е преди Съвестин да иЗ4еЗне. Sad
Това не го знаех. Дали са изключили варианта тя да има пръст в изчезването на детето? newsm78

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Това е най- голямата тъпотия, за която съм чела....ясно, че му е мъчно и т.н............... но този човек явно е полудял от мъка.............


Абе да го категоризираш като тъпотия е много ограничено,
не се ли сещаш, че освен от мъка, той е "полудял" и от безсилието си
да накара някого да му обърне винимание?
Чак пък най-голямата тъпотия, за която си чела   Confused newsm78



Не мисля, че това би решило какъвто и да било проблем.............Освен да създаде още, на себе си и близките си......ако ще се самоубива , поне да го направи бързо ...........


Съжалявам, не искам да изглеждам безчувствена, защото не съм такава...и аз отдавна следя случая, но явно няма да има щастлив край за този баща........Не мисля, че трябва да си позволява да полудява съвсем........Има много мъка по света.......болести и смърт и хората някак ги преживяват............без да се палят..........Мисля, че е време и той да го направи, да се прости мислено с детето си и да продължи напред

# 19
  • София
  • Мнения: 9 857
Аз мисля,че това е последния отчаян опит на човека да спаси децата НИ-нашите деца,които във всеки един момент могат да последват съдбата на Съвестин.Дано не стигне дотам човека,но не бих се учудила.

# 20
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
E, проблем няма да реши, то е ясно, но може пък да му се обърне повече внимание.
Откъде да знаеш, нали тука при нас често трябва някой по тежък чехъл да натисне
някой по кратуната, за да си ръзмърда задника.
Аз на негово място нито бих търсила път напред без да знам нищо за изчезналото си дете,
нито би ми пукало кой ще страда заради мен.
Как - просто да загърбиш всичко, и да почнеш отначало ли? И особено, след като случая не е
изяснен.

# 21
  • Мнения: 1 768
Това е най- голямата тъпотия, за която съм чела....ясно, че му е мъчно и т.н............... но този човек явно е полудял от мъка.............


Абе да го категоризираш като тъпотия е много ограничено,
не се ли сещаш, че освен от мъка, той е "полудял" и от безсилието си
да накара някого да му обърне винимание?
Чак пък най-голямата тъпотия, за която си чела   Confused newsm78



Не мисля, че това би решило какъвто и да било проблем.............Освен да създаде още, на себе си и близките си......ако ще се самоубива , поне да го направи бързо ...........
Боже,как може само да говори6 така?Не мога да повярвам,4е такова не6о може да се каже от жена,която е майка.. ooooh! doh

# 22
  • Мнения: 94
Това е вик на отчаяние. Надежда, че по този начин ще привлече нечие внимание. Толкова ми е мъчно за този човек и в същото време толкова му се възхищавам - не спря да се бори. Ето и сега - наистина ще привлече вниманието на обществеността. Въпросът е за колко време и защо трябва да се стига до тук. Не мисля че ще го оставят да умре. Доколкото знам в такива случаи има подготвени екипи които реагират веднага.  

# 23
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Това е най- голямата тъпотия, за която съм чела....ясно, че му е мъчно и т.н............... но този човек явно е полудял от мъка.............


Абе да го категоризираш като тъпотия е много ограничено,
не се ли сещаш, че освен от мъка, той е "полудял" и от безсилието си
да накара някого да му обърне винимание?
Чак пък най-голямата тъпотия, за която си чела   Confused newsm78



Не мисля, че това би решило какъвто и да било проблем.............Освен да създаде още, на себе си и близките си......ако ще се самоубива , поне да го направи бързо ...........
Боже,как може само да говори6 така?Не мога да повярвам,4е такова не6о може да се каже от жена,която е майка.. ooooh! doh




Това го казва разума ми.........а вие сте едни големи сърца

# 24
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Какво да направи още човека!!! #Crazy Само мисълта, че детето ми е все още живо го крепи, но и тя го подлудява. Като не мога да помогна, поне мислено му давам кураж. Ако не може да намери детето си, поне да успее да задвижи ръждясалата държавна машина и да се промени нещо. ТРЯБВА И НИЕ ДА СЕ ВКЛЮЧИМ И ДА ГО ПОДКРЕПИМ. Аз все още нямам детенце, но все някога ще имам, всички ние ще имаме.

# 25
  • Мнения: 3 423
Пука им на дедовия на полицаите, нали не е тяхнто това дете.
Едно съм се убедила - тая абсурдна държава е толкова абсурдна,
защото я обитават непукисти, непукисти й правят законите,
на непукистите не им пука, дали ги спазват, а пък хората,
на които им пука, са се омели овреме или стягат багажа. Ей, това е.
Знам, сега ще се нахвърлите върху мен, ще напишете писма до Брюксел
и Хага, няма да купите бензин, щото ще се запозапалите от гняв, ама
това е мнението ми и стоя зад него. Едва ли Съвестин е единственото
изчезнало дете и едва ли само той лежи на съвестта на управа,
администрация и прочее безхаберници. Ама и друго си мисля, дори да го
намерят жив, едва ли живее в дома на Анджелина Джоли или Шарън Стоун,
ами радва някой богат гражданин с кожа като на хармоника или се моли за
някой грош по улиците, където минават богати граждани.
Не следя случая, но може и да е измислен. Има и такъв вариант.
Но ако е истина, не пожелавам никому да е на мястото на бащата на Съвестин.

# 26
  • Мнения: 400
Ако искате повече инфо за случая посетете сайта, който дадох по-горе.

А човека, няма просто да си се самоубива ей така, щото му е писнало, а ще го направи като протест за някаква кауза, за която всички трява да сме облагодетелствани.
Това е силата да се изправиш ЕДИН за мъката на всички. (И че бюрокрацията не го е смазала до сега).

# 27
  • в гората
  • Мнения: 1 486
а пък хората,
на които им пука, са се омели овреме или стягат багажа.

Като им пука толкова на тез' хора защо са се омели навреме или стягат багажа? Ами да останат тук и да се опитат да променят нещата, като толкова им пука. Wink Wink
И въобще такива разделения - на тези, които са се омели и тези, които са тук са доста елементарни, а и са похват на едно отминало комунистическо време, когато принципа беше: Разделяй и владей.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Прекланям се пред силата на този човек. Това за мене е нещо найстина смело. Не самото самозапалване, а безспирните опити да пробие системата ни и да накара тези, които трябва да търсят българчетата да се размърдат. Да промени системата ни и безразличието на хората. След като вече не е останал начин да направи това той иска да покаже на целия свет как България пази децата си и как може да докара родителите им до пълно отчаяние.
Прочетохте ли обръщението на човека към детето му?
 СИНЕ, АКО СЕ СЛУЧИ НЕЩО С МЕН..., АКО НЕ СЕ ВИДИМ, ЗНАЙ, ЧЕ МНОГО, МНОГО ТЕ ОБИЧАМ
И ЧЕ НИТО ЗА МИНУТКА НЕ СЪМ ТЕ ПРЕДАЛ. ПРОСТИ МИ, ЧЕ НЕ МОЖАХ ДА БЪДА НАЙ-СИЛНИЯ
БАЩА. АЗ СЪМ ОБИКНОВЕН ЧОВЕК, А СРЕЩУ МЕН БЕ ЦЯЛА ДЪРЖАВА - ТВОЯТА РОДИНА.
ПРОСТИ МИ СИНЕ. ПРОСТИ МИ.

# 29
  • Мнения: 5 250
Много ми е мъчно за този баща Cry..и за момченцето.Дано има хубав край.А това дете майка няма ли?Никога не съм чувала да се говори за нея,милата.Кой знае пък на нея какво и е!?
До колкото zнам родителите са раЗведени и майката е с някакви психи4ески отклонения о6е преди Съвестин да иЗ4еЗне. Sad


Това не е вярно  Naughty Жената няма никакви психични отклонения.

Общи условия

Активация на акаунт