Мартенски майчета

  • 15 132
  • 285
  •   1
Отговори
Здравейте.

Казвам се Веселина, на 29г. от София. Бих желала да се присъединя към вас и да споделя радостта си- вчера си направих тест (т.е. няколко) и се оказа положителен. Това ми е първа и много желана бременност. Тези дни ще посетя гинеколожката си, за да видим дали всичко е наред. Надявам се да си помагаме взаимно и да споделяме нещата, който ни вълнуват.

Поздрави.

Последна редакция: вт, 04 юли 2006, 16:16 от dorondot

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Здравей и добре дошла!Колко дни ти закъснява?трябваше направо да открием нова темичка за мартенски майчета.Можеш да пронмениш заглавието.

# 2
Здравей.
Закъснява ми със 7 дни. Нямам никакво съмнение, т.к. имам повечето от симптомите. Просто трябва да отида при гинеколога за преглед. Не съм много наясно как протича този първи преглед, но ще разбера скоро.
Добра идея даваш за промяна на заглавието.
Мерси.

# 3
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ехаааа, вече си имаме и мартенси мамчета.  newsm51 Добре дошли и се надявам и вие да ставате все повече  moresmile

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
На мен ми закъснява 11 ден-но съм на лекър чак след 20-я закъснение.По калкулатора на зачатие термина ми е за 01.03.2007

# 5
Според калкулатора моят термин е на 04.03.07
Аз съм на лекар в края на другата седмица.
Ти имаш ли някакви по- изразени симптоми? Аз по няколко пъти на ден чувствам нещо като силна предменструална болка долу ниско, а също ходя често по малка нужда. Надяавам се скоро да престане болката.

# 6
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 399
Честита ви голяма радост! Здраве и щастливо гушкане на бебчета през март 2007  newsm17

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Аз болки имам но много рядко.Гърдите не ме болят но пък зърната ужсно ме дразнят при допир-и отвреме на време ми се гади.Иначе съм станала много нервна и цуплива.
Мяуче благодаря за пожеланието-като гледам ти имаш предпочитание за момиченце?Simple Smile

# 8
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 399
Не съм сигурна, че предпочитам, но всички таблици показват момиченце и съм склонна да вярвам -- чисто интуитивно е  stork-girl Ще се радвам и на момченце  stork-boy Моля се само да се роди и да е здраво  newsm17,  защото преди две години преживях един спонтанен аборт, а и преди седмица прокървих и бях си изкарала акъла  smile3511

# 9
Мяуче, и аз ти благодаря за хубавите пожелания и изпращам също толкова хубави и на теб.
А какво мислите за пътуването със самолет и ходенето на море през първите 3 месеца?

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Мяуче хич не им вярваи на тези таблици все пак вероятноста е 50% ::И аз имам предпочитания ама господ си знае работата само да е живо и зздраво пък кво ще да е.Лека и безпроблемна бременност ти желя  Peace.
dorondot аз ще ходя на море на 15 август но само ако доктора позволи.

# 11
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 399
Мяуче, и аз ти благодаря за хубавите пожелания и изпращам също толкова хубави и на теб.
А какво мислите за пътуването със самолет и ходенето на море през първите 3 месеца?
Благодаря ти, dorondot! Аз имам надежда за здраво бебче newsm32 този път, пък да видим. То много зависи и от нагласата и разположението на духа...

Аз съм ЗА пътувания и море  newsm44 Знам, че не това питаш, но най-вероятно ще пътувам със самолет към средата на юли и се надявам да не е проблем след всичко изживяно досега. Все пак, преди да замина ще се консултирам с доки (дано го хвана, че е отпуска тоя месец  newsm17).

Иначе за морето и плажа: препоръчват да не се пържим много, особено между 11 и 16 часа и да внимаваме да не се сдобием с някоя инфекцийка от мръсна морска/басейнска вода. Но всичко е индивидуално и чувам много момичета да се хвалят, че си плуват на воля  newsm18

# 12
  • Мнения: 333
Мяуче, и аз ти благодаря за хубавите пожелания и изпращам също толкова хубави и на теб.
А какво мислите за пътуването със самолет и ходенето на море през първите 3 месеца?

Честито и от мен!!! Лека бременност и най-сладките бебчета!   preggo
Аз вече бях на море и то в най-големите жеги, но първо се консултирах с лекарката си. Каза да не стоя на слънце и през обедните часове да си почивам. Спазвах го първите 2 дни (за обедната почивка) и после го наруших. Но съм стояла само на сянка. Добре че водата беше много топла и имах възможност да се топя. Много е индивидуално, ако лекаря ти прецени че няма проблем отивай.

# 13
Благодаря ти, Галина. Лека бременност и на теб.
На мен също много ми се ходи на море. Планували сме го за края на месеца. Наистина не трябва да се вманиячаваме прекалено, особено ако се чувстваме добре. Аз още не мога да свикна с мисълта, че съм бременна. Много ми е странно, т.к. бебето стана доста бързо- на втория месец.

# 14
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 399
Мяуче хич не им вярваи на тези таблици все пак вероятноста е 50% ::И аз имам предпочитания ама господ си знае работата само да е живо и зздраво пък кво ще да е.Лека и безпроблемна бременност ти желя  Peace.

Баш така е! Аз не вярвам на таблиците, не са достоверен източник и всъщност нямам предпочитания, а доста силно предчувствие, което като нищо може да ме лъже, но ще го приема като шега на съдбата (само да се роди здраво бебче  newsm17)

Общи условия

Активация на акаунт