Изпреварва ли езикът мисълта ви? Тя появява ли се изобщо и страдате ли от това?

  • 3 492
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 394
Малей, к'ви сте бързи, не само речта, ами и клавиатурата ви изпреварва тая мисъл.

А аз с тоя бавен нет гладна ще остана Joy
Няма,няма Mr. Green-поръчала съм Тюрлюто-2 африкански момчета го пекат.Да поканим ли и тях? Whistling

# 31
  • Мнения: 3 405
Връзват ли се на бременюги? Или само ще ни денсат Wink

# 32
  • Мнения: 394
Връзват ли се на бременюги? Или само ще ни денсат Wink
Ще хапваме тюрлюто от голите им тела. Wink

# 33
  • Мнения: 3 405
Йес Mr. Green

Само да не дойде Мюриель, че като види как сме оспамили темата ooooh!
И нея ще подкупваме Grinning

# 34
  • Мнения: 394
Йес Mr. Green

Само да не дойде Мюриель, че като види как сме оспамили темата ooooh!
И нея ще подкупваме Grinning
Ааааааа.....НЕ Crossing Arms.Двама са само(чернушките)-няма да делиме с трети. Mr. GreenПък и ти бременееш-поне заради тебе няма много да ни се карат. WinkАз ще се крия зад гърба ти. Mr. GreenНе съм била аз-не съм била тука,нищо незнам. Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 150
 spam2

Йо, само недейте на двора, че свеки ако ви завари, пловдивския експес ще мине през тебе  newsm62

Ъъъъ, аз такаа да се примоля, даааа таковата, да похапна малко,ъ?

# 36
  • Мнения: 394
spam2

Йо, само недейте на двора, че свеки ако ви завари, пловдивския експес ще мине през тебе  newsm62

Ъъъъ, аз такаа да се примоля, даааа таковата, да похапна малко,ъ?
hahaha Joy
Във влака има чудесен вагон ресторант. Mr. GreenХапни тюрлю там. Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 150
Пфу, ква си скръндза - няма да си играя вече с тебе  Crossing Arms

# 38
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
при мене е като бомба със закъснение! мислила съм, надъхала съм се с негативност, разумът ми казва, спри се, не го прави, ама само като дигна телефона или се отвори вратата и устата бърза да не стане засе4ка! яд ме е на себе си, 4е мога да из4акам обяснение по-споко , ама -не!преди по съм била добре с броенето до 10, ама сега нещо ми  е станало! #Crazy #Cussing out

# 39
  • Мнения: 6 155
Форумската полиция хваната в изцепка. Mr. GreenЗа да не кажа на всички приемам 2 шоколада с удоволствие. Mr. Green Laughing

Хахаа, ще ти се  smile3534 Моят е душевен и повлиян от една темичка... Laughing
Чакам си шоколада  Crossing Arms

# 40
  • Мнения: 7 837
Езикът ми се движи с моята мисъл, но понякога затруднява и изпреварва чуждата мисла  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 006
Не.

Вървят заедно или по-често езикът ми закъснява, защото не може да смогне на щуротиите в главата ми.

Изстрелвам това, което мисля.Рядко се въздържам, когато преценя, че наистина не трябва да си го позволявам.

# 42
  • Мнения: 310
Мммм не...май не страдам от това....По скоро е обратното...което също е кофти..особено когато мислите ти се стрелкат насам-натам и накрая, когато се опиташ да кажа нещо, не можеш   Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 1 629
Хаха, как ми се връща спамът, като тенис топка в междукрачието, ама добре че там нямам нищо Mr. Green Аз май не си казах по темата, веднага се поправям: Ужасно бързо ми тече и мисълта и речта, понякога въобще не са синхронизирани и тогава като Василисиното 'бой!, бой!, бой!' излиза. Не са ме били още, но затова пък имам дълъг списък от хора, които не щат и да ме знаят. И с право.

# 44
  • Мнения: 221
непрекъснато ми се случва.. много често говоря нещата без да ги осмислям, което не е много добре

Общи условия

Активация на акаунт