Мами в Италия 12

  • 16 301
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Що да ти се смея бе Деска,то то4но това беШе идеята.  Peace
Нали уж е бил скотиШ в предиШния си живот  Wink

# 46
  • Мнения: 6 167
ето, пия второ - миленче , ела насам!
напоследък пия едно кафе, което ми харесва много ( е, не колкото Лавацца клуб, но е 100% арабика пак) , казва се Сплендид с един чичко черничък с една шапка на опаковката.  ако не сте го пили опитайте. хубава пяна прави, трябва повече притискане на цедката.

аз знам, че на Милена мъжа й е Дирок,.,,,
на денис предположнението е мн. правилно, че е шотландец аи по голфа си пада... Wink
абе, аристократ. А кви снимки имат, денис.. мамма мия.
нямаш нужда от сватбени списания  Grinning

я бременните малко инфо за мен -в италия колко кг е прието да се напълнее по време на бременността и второ, фолиева киселина пиете, нали? т.е преди забременяване, като подготовка... newsm78 плюс тая фолиева к-на тука свободно ли се продава или с рецепта?

от снощи си избирам изкуство за къщата. тоест, ориентирам се на изчанчените ми калъфки за възглавници кое върви. аллпостерс.ит е сайта в който си зяпам.
може ли знаещите фотошоп да ми обяснят как да сложа една снимка в/у друга? като колаж или нещо такова? искам да местя канавас, или постери, които съм харесала за къщата в/у снимка. за да мога ад ги виждам.  newsm78

  bouquet

# 47
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Лени благодарско за кайвето  Hug Аз Сплендид не съм го пробвала никога. В къЩи предимно нескафе жуля.   Wink
Ти пък, засрами ме.   Rolling Eyes  Хората кой знае какво Ще вземат да си помислят...  Embarassed
Лени,кога Ще си взимате Дари4ка?

# 48
  • Мнения: 2 427
Ехоо,добро утро и от мен.До 3ч. съм гледала Лост снощи.Преди малко ме събуди съекърва ми да ми каже че ще носи племенниците у нас до обед.
Дойдоха,отиваме да закусим в бара до нас.И след това ше ви чета.Умирам за едно мляко с какао.

# 49
  • Мнения: 6 167
eho, влади, казах ли ти за зомби-ефекта. до къде стигна, или го свърши вече лост-а

миленче, дарата я взимаме в събота. имам да й купувам разни малки неща, храна..
горе долу ето я нейната 'стая' ( май сбърках,че взех червен тунел).



mislq, това ъгълче от къщата да стане нейно . в тунела ще й събирам багажа.  Wink
да не ти казвам, че имам идея на стените в последствие да направя дог-корнер, дамиано каза да ида да се прегледам)))

# 50
  • Мнения: 1 049
Добро утро   bouquet само минавам да ви поздравя , че работа ме гони  Hug Peace
Добре завърнала се  donna al volante    bouquetжалко за неприятните преживявания
Лени, Дара ще е много щастлива  от новия си дом  Hug Peace
лек ден на всички   bouquet

# 51
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Лени много уЮтно кът4е си и направила на Дарката   bouquet

Зайко къде се губиШ ти?  Grinning

# 52
  • Мнения: 1 100
Ленски, ето ме с инфо за теб:

Та зна4и и тук по книжките пиШе да се ка4ат средно 12 кг. при бременеене (изнамерих и една таблица по седмици колко да пълнеем Blush) Фолиева киселина си пиех преди бременеенето, по съвет на мойта бг док.

Няма нужда от рецепта май  newsm78

Много готин "ку4еШкия кът" (ух, май не зву4и добре, както го написах Embarassed)

# 53
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Еййй зна4и съм била съвсем в нормата:ка4их по4ти 12 килца. Само дето дофтора ми се караШе да съм внимавала какво ям,4е много съм била наддала. #Crazy

# 54
  • Мнения: 7 914
'Elena ,
 много сладко си го направила! smile3501 - за дара имам предвид
Да не забравих и възглавничка да му купиш.. да си ляга на мекичко.. мойте двамката ги обожават! Hug

# 55
  • Мнения: 907
Аз работя като официален дегустатор на кисело мляко в Данон  Mr. Green и в свободното си от тая тежка работа време съм проста редова импиегата  Rolling Eyes

 Joy  Joy  Joy

Scusi, ама наистина ли?А то майтап било Sad

# 56
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Абе аз,4е дегустирам,дегустирам ам то не ми влиза в служебните задължения. По скоро го правя в паузите  Twisted Evil

# 57
  • Мнения: 708
добър ви ден и от мен,
покрай май4ето не мога да се добера до компа,все имаме не6то да бърборясваме  hahaha

Ина4е аз по4нах с  фолиевата 1 месец преди да забременея и после след като забеменях мнах на витамини Мултицентрум Матерна в които има и нужното коли4ество фолиева.Доки каза да ги пия до последно.Аз о6те се 4удя дали е нормално цяла бременност да се тъп4а с тея витамини,понеже доста противоре4иви мнения 4етох  newsm78
Ина4е днес пак се от4етох над тоалетната 4иния  Sick ама взех да се примерявам, 4е май 6те съм така до края.Майка ми твърде6е, 4е бебето като промърдало съм 6тяла да спра с повръ6тането.....ама то ве4е от 2 седмици мърда, а аз о6те съм  Sick
Деска,Аму я кажете какви имена сте измислили,ако не сте суеверни де.Много ми е интересно да 4уя разли4ни идеи,4е аз тука особенно за женско име съм в големи триумения  Mr. Green

Деси знам 4е е много криво като си тръгва май4ето,аз от сега съм се замислила как 6те го преживея като си тръгне моята,да не говорим колко ми е мъ4но за татко.....направо го обожавам моя татун4ик,ама 6те търпя до Коледа за да си го видя  Sad


айде цунки от мен,отивам пак да поклукарствам с мамето и после 6те ви 4ета отново.
цунки


П.С.Уфффф много ме е яд 4е тея французи биха  #Cussing out
Едно време имах едно гадже французин и бе6е такъв нескупосник и странен тип,4е от тогава не понасям цялата френска нация  hahaha

# 58
  • Мнения: 3 425
изтриии ми се писаниетоооооо егатииииимууусииии  #Cussing out

Та сокранце:

Дани,честито ти пермессо   bouquet Скоро и аз трябва да подавам пак документи!
Бенвенути на Валя и Гин4ето и по-често да се включват   bouquet

Аз не мисля,4е чистенето и натуралното раждане ме правят повече жена...ммм не не...раждането ми беше 27-28 часа и накрая като ми казаха секцио вече ми беше все тая...и аз си мислех като вас о,секцио нене лигави работи...да,ама не...само гледах да се успокоя,за да ме хване упойката...е, и аз не бях от викащите,но на кой ли му пука в тоя момент...

Лени,фолиевата киселина аз я пих само в началото на бременността,но четох,че се пиела 2-3 месеца преди забременяване за подготовка!Между другото в Супрадина има и фолиева киселина и една приятелка ги пиеше!

Та апропозито за килцата...как го правят тоя номер моделките да не напълняват много?!Все им се чудя  newsm78

На мен ми се гадеше до 5-6месец и нямах апетит почто докрая,а и беше лято ...и пак качих 24 кг  #Crazy

Вика ме  #Crazy

# 59
  • Мнения: 81
Добро утро и от мен, макар и късничко smile3525
Аромат на кафе,релакс, какво ще кажете? newsm53



Може ли да ми помогнете със съвет. Трябва да избера цвят за стените в спалнята,но ми е трудно да избера точния цвят,защото спалнята ни е в тъмно кафяво,а гардероба - в оранж и не знам какво да правя. А на всичкото отгоре Додо навсякъде е сложил бели плочки и това още повече ме затруднява. Вярно,че така е било по-лесно ама те нещата първо трябва да се обмислят Sneaky

Общи условия

Активация на акаунт