По повод форумските срещи.

  • 4 533
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Има, как да няма..недей да си заравяш главатя в пясъка и да мислиш, че всичко е ОК. Не е. Ама кел файда да го обсъждаме...
Има за жалост, колкото и да не ми се иска и на мен - има  Cry. Ма то си е за сметка на коментиращите.
Не мога да повярвам, защото никоя на сбирките не ми е изглеждала злобна и интригантка.
Ама пък сега като се отвори тема, се сетих че веднъж една ме обиждаше на убост тука, ама беше се новорегистрирала Crazy.
Ама е сбъркала адреса... щото днес си оправих зъбите и ако ми види предната ограда, ще умре от завист. Като фолк певица са ми предните 2 зъба hahaha. Красота!

Ей, честити ти нови 2 зъба!   bouquet

Сори за офф-а  Embarassed

# 16
  • Мнения: 5 299
Не е нужно да присъстваш на форумска среща, за да "споделяш" впечатленята си. Винаги нещата опират в един момент до  : "Ама ти видя ли онази, или еди кой си  какво е написал/а... " и т.н.
По-скоро се обсъждат характери, не визия. И под "обсъждане", не е задъжително да стои думата "клюкарствам", щото ако е така всички до един са клюкари. Нормално е да споделиш впечатленията си от даден човек.

# 17
  • Мнения: 5 622
Не е нужно да присъстваш на форумска среща, за да "споделяш" впечатленята си. Винаги нещата опират в един момент до  : "Ама ти видя ли онази, или еди кой си  какво е написал/а... " и т.н.
По-скоро се обсъждат характери, не визия. И под "обсъждане", не е задъжително да стои думата "клюкарствам", щото ако е така всички до един са клюкари. Нормално е да споделиш впечатленията си от даден човек.



Да, ама тези впечатления в 90% от случаите преминават в злорадстване за нещо спрямо конкретния човек. ТАка и не мога да разбера защо.

Плюс това за да обсъждаш нечий характер, то трябва да познаваш лично и отлично човека за когото говориш, а това, тук, знаем не е така.....

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Додо - ти си пО-наивна и от мен.

И въобще пука ли ти, дали и кой те обсъжда?  Whistling (нали било по-добре да си в устата, а не в краката на хората...)

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Нищо лошо и неестествено не виждам в лекото клюкарене.
Срещите са страхотно забавляние  Grinning



 bowuu Peace

# 20
  • Мнения: 1 313
не мога да повярвам, че много жени на едно място не биха клюкарствали. може би това е причината да не ходя на такива срещи-стигат ми неприятните емоции на работа. Предпочитам само с някои мами да се срещам

# 21
  • София
  • Мнения: 5 289
Не съм била на форумски срещи досега,само се каня.Много съм мнителна и наблюдателна,и предполагам ако има такива ще ги забележа и дори да не съм говорила с тях,няма и да го направя.Но не мисля ,че  е удачно,при положение че тук си говорим всеки ден,споделяме радости и тъжни неща от живота си,търсим съвет,помощ и подкрепа,и да отидеш на среща с хора с които си всеки ден виртуално,за да прекараш няколко часа весело с тях и накрая да почнеш да ги коментираш от злобна гледна точка.А най-наглото е да говориш зад гърба им,и после да отидеш пак на следващата среща,е с кви очи?Е тва не го разбирам,всеки естествено си има кусури,но кой е без?Нормално е да се обсъжда визията на човек или нещо от сорта,но не е нормално да плюеш някой,като преди тва си му се хилил в лицето и си му казвал колко те кефи.А неща,които са те възмутили,по-добре да ги оставиш за себе си,без коментар и просто да си правиш някви изводи за тоя човек,без да го клюкариш.
  Оф мноо се заобеснявах,ма дано някой ме разбра Mr. Green

# 22
  • Мнения: 5 622
Не съм била на форумски срещи досега,само се каня.Много съм мнителна и наблюдателна,и предполагам ако има такива ще ги забележа и дори да не съм говорила с тях,няма и да го направя.Но не мисля ,че  е удачно,при положение че тук си говорим всеки ден,споделяме радости и тъжни неща от живота си,търсим съвет,помощ и подкрепа,и да отидеш на среща с хора с които си всеки ден виртуално,за да прекараш няколко часа весело с тях и накрая да почнеш да ги коментираш от злобна гледна точка.А най-наглото е да говориш зад гърба им,и после да отидеш пак на следващата среща,е с кви очи?Е тва не го разбирам,всеки естествено си има кусури,но кой е без?Нормално е да се обсъжда визията на човек или нещо от сорта,но не е нормално да плюеш някой,като преди тва си му се хилил в лицето и си му казвал колко те кефи.А неща,които са те възмутили,по-добре да ги оставиш за себе си,без коментар и просто да си правиш някви изводи за тоя човек,без да го клюкариш.
  Оф мноо се заобеснявах,ма дано някой ме разбра Mr. Green

Е, то да си злобен, не е за всеки.....не всеки го умее и не на всеки му идва от вътре  Wink

# 23
  • Мнения: 2 237
Аз бях само на една среща,не съм събрала още материал за клюкарене.Ама следващия път ще ви скъсам  Mr. Green
Сериозно,не съм си позволила такива коментари защото не съм такъв човек Naughty каквото и да мисля за някого,ще си го запазя за себе си.Но не мога да обещая че някой път няма да си позволя да кажа нещичко,жена съм все пак  Mr. Green
Да,признавам - със съпруга си споделих някои клюкинки,обсъдих някои момичета... Embarassed Но това ще си остане в спалнята ни.
Самата аз не съм цвете за мирисане ,за да обсъждам другите публично... Sad

# 24
  • Мнения: 5 299
Не е нужно да присъстваш на форумска среща, за да "споделяш" впечатленята си. Винаги нещата опират в един момент до  : "Ама ти видя ли онази, или еди кой си  какво е написал/а... " и т.н.
По-скоро се обсъждат характери, не визия. И под "обсъждане", не е задъжително да стои думата "клюкарствам", щото ако е така всички до един са клюкари. Нормално е да споделиш впечатленията си от даден човек.



Да, ама тези впечатления в 90% от случаите преминават в злорадстване за нещо спрямо конкретния човек. ТАка и не мога да разбера защо.

Плюс това за да обсъждаш нечий характер, то трябва да познаваш лично и отлично човека за когото говориш, а това, тук, знаем не е така.....
Е, не е задължително да познаваш някой лично, за да изкажеш мнение. Все пак пишем тук много време, и всеки си е съставил някакъв облик за даден човек. Няма да давам примери, защото пак ще ме изкарат завистлива. Така е най-лесно, когато не "уважаваш"  чуждото мнение. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 5 622
Не е нужно да присъстваш на форумска среща, за да "споделяш" впечатленята си. Винаги нещата опират в един момент до  : "Ама ти видя ли онази, или еди кой си  какво е написал/а... " и т.н.
По-скоро се обсъждат характери, не визия. И под "обсъждане", не е задъжително да стои думата "клюкарствам", щото ако е така всички до един са клюкари. Нормално е да споделиш впечатленията си от даден човек.



Да, ама тези впечатления в 90% от случаите преминават в злорадстване за нещо спрямо конкретния човек. ТАка и не мога да разбера защо.

Плюс това за да обсъждаш нечий характер, то трябва да познаваш лично и отлично човека за когото говориш, а това, тук, знаем не е така.....
Е, не е задължително да познаваш някой лично, за да изкажеш мнение. Все пак пишем тук много време, и всеки си е съставил някакъв облик за даден човек. Няма да давам примери, защото пак ще ме изкарат завистлива. Така е най-лесно, когато не "уважаваш"  чуждото мнение. Mr. Green

За да изкажеш мнение не е нужно да го познаваш, да, но за да обсъждаш характера му, е нужно  Peace

# 26
  • Мнения: 1 052
Мда Додо, аз много те зяпах и после те обсъждах, защото те знам от преди, от фото форума, пък ти там с мъжа ми си имаш думата и бях много впечатлена от "фотките" ти. И от чисто личен интерес те гледах, какъв е човека зад тези кадри. И да ти кажа съвсем честно и безрасъдно, не че ми искаш мнението, но после бях леко разочарована от обработката на кадрите ти Joy
А иначе с удоволсвие бих ви запалила ушите, но някак си изпуснах вълната и не можах да се социализирам както хората....
Да се срещнем пак, пък после да сравняваме?

# 27
  • Мнения: 4 390

Има коментари още по време на срещите.
На единствената среща, на която бях през февруари, едно от по-големите деца,
които присъстваха, станало свидетел на разговор между съфорумки.
Беше му направило впечетление една фраза, на която не знаеше значението
и покрай нея, ми разказа какво е чуло да си говорят за мен и за още някой няколко  съфорумки.

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не клюкарствам и не ме интересува дали някой клюкарства по мой адрес.

# 29
  • Мнения: 1 639
Ей такива теми искрено ме веселят!   Joy

Общи условия

Активация на акаунт