Красиви жени...

  • 11 427
  • 137
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 899
Стигнах до интересн извод - жените харесват жени, на които приличат. Ето например strelche прилича на Сандра Бълок, а пък КАРЧЕВА и Цеци Красимирова имат доста общо в чертите.. Thinking

# 17
  • Мнения: 4 473
Ето например strelche прилича на Сандра Бълок


Umbra, шегаджийка такава Joy Joy Joy
...де да беше истина Blush

# 18
  • Мнения: 899
Ама честно! Приличаш!

Преди имаше една снимка на аватара - и по излъчване и по поза, обличане, черти - приличаш! Много съм сериозна даже  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 730
Ама честно! Приличаш!

Преди имаше една снимка на аватара - и по излъчване и по поза, обличане, черти - приличаш! Много съм сериозна даже  Heart Eyes

Ама да не би да е била Сандра Бълок на аватара Joy Joy Joy(шегичка Laughing)


А сега по темата Рийс Уидсърпуун(мацката от професия блондинка Heart Eyes),за жалост така и не се научех да качвам снимки ooooh!

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Стигнах до интересн извод - жените харесват жени, на които приличат. Ето например strelche прилича на Сандра Бълок, а пък КАРЧЕВА и Цеци Красимирова имат доста общо в чертите.. Thinking


И аз съм забелязала същото.  Wink

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Оу, мога ли да не показвам снимки, че много ме мързи...

Трябва да и потърся името, играеше с Мики Рурк в...един филм. Някой да ми помогне?
Кари Отис?

Ами не помня...заглавието беше нещо за камелии  Embarassed

# 22
  • Мнения: 2 495
И аз тъй-харесвам Шарън Стоун, ама не защото прилича на мен, а щото е моята зодия Mr. Green

# 23
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Оу, мога ли да не показвам снимки, че много ме мързи...

Трябва да и потърся името, играеше с Мики Рурк в...един филм. Някой да ми помогне?
Кари Отис?

Ами не помня...заглавието беше нещо за камелии  Embarassed

Може би орхидеи Wink

# 24
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Същата Бомбото! Верно, че беше Дива Орхидея...  ooooh! Whistling Много мразя така като не мога да се сетя нещо

# 25
  • Sf
  • Мнения: 808

С малка закачка към темата  Peace Но този човек хамелеон страхотно ме радва - и като мъж, и като "жена"

# 26
  • Мнения: 5 622

С малка закачка към темата  Peace Но този човек хамелеон страхотно ме радва - и като мъж, и като "жена"

Аз жена на нито едната половинка от снимката не видях  Thinking Повечето, които имат мустаци и бради, ходят да им ги махат с кола маска..тоя/тая що така се е запуснал/а, не знам....

# 27
  • София
  • Мнения: 5 289
Маркрит що за въпрос,на теб да не би Цеци да ти прилича на мъж? Twisted Evil
 Умбра мноого съм поласкана,ама не мисля че си приличам с Цеци,освен по черната коса Joy,а и с тия килограми съм за никъде Cry

# 28
  • Мнения: 899
Приличате си, приличате си, аз сутрин докато си пия кафето и имам видения/прозрения  Wink
После изчезват размекнати от жегата..

А при теб по-пълното лице омекотява острите черти и даже изглеждаш доста по-хубава  от нея!

# 29
  • Sf
  • Мнения: 808
Цитат на: БУБА
Аз жена на нито едната половинка от снимката не видях  Thinking Повечето, които имат мустаци и бради, ходят да им ги махат с кола маска..тоя/тая що така се е запуснал/а, не знам....

Не става въпрос за външността му, а за това, че човекът се приема като красива жена, говори за себе си в ж. р. и въпреки разни операции за уголемяване на някои органи, той носи жената в себе си Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Офф - снощи гледах SCI Miami и има една невероятна инспекторка от екипа на сладкия Хорейшио - Калей й е името в сериала, иначе е Емили Проктър истинското име, ако не се лъжа. Е, като я видя и се сещам за теб Simple Smile Ще потърся снимка за док-во Simple Smile

Последна редакция: сб, 08 юли 2006, 11:53 от crossamaia

Общи условия

Активация на акаунт