Ах, Италия...

  • 7 920
  • 105
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 430
Марче и мен ме кефи...хе хе, значи сЪм на 13  Party

# 31
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хм. Ако всички кози имат бради, и дядо ми има брада, това значи ли, че дядо ми е коза? Казах че всички 13 годишни са влюбени в него, а не че само 13 годишните са влюбени в него.

# 32
  • София
  • Мнения: 39 761
http://www.imgsave.com/a119/
Става, стига да не се хили

# 33
Влюбена съм в Ерос Рамацоти.Само като си помисля за него и ми става едно топло,топло на ................сърцето Heart Eyes

# 34
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ерос ми е детска либоф, ама голяма либоф беше...

# 35
Още един италиански актьор: Раул Бова


Ох и този не е за изхвърляне.Много желаещи станахме Two Hearts

# 36
  • Мнения: 2 567
Ей от мене трима не лоши италианци  Wink
Малдини

Алесандро Неста

Джулиано Джема

# 37
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
http--i.fresh.bg-wall2-100x100_171024.jpg            Аз  също съм  за  този  красавец newsm10          Много  ме кефи още и  ALESSANDRO  PREZIOZI- артиста,  който  играе ролята  на  граф Фабрицио  ристори от филма ''ЕЛИЗА''-  ГОЛЯМО  СЛАДУРчЕ Е!

# 38
  • Мнения: 3 423
Ха, моята първа любовна бележка е от един сегашен футболист, името му се спрягаше с хазартни скандали, а жена му е известна дама, няма да казвам имена. Та въпросния футболист го виждах чат-път и с всяко виждане ми се струваше все по-затъпял. От ударите с глава ще да е, помислях си на изпроводяк. Не, футболист не. Та ако ще и да бъде зарязан от Виктория Бекъм.

# 39
  • Мнения: 3 818
Ех, италианците.... Heart Eyes
Ей ви на, да ги сънувате Wink А дори няма да ви покажа най-хубавия Mr. Green

Тоти


Джилардино


Канаваро

# 40
  • Мнения: 2 550
Лелеле...на този Канаваро не бих простила...
С това телце, тази снимка...искам и по-надолу да видя...и по възможност езика ми да се спуска надолу
въх, нещо ме е ударил хормона

# 41
  • Мнения: 3 818
Ахаха, Марче, аз преди малко спестих на Канаваро най- пикантната, ама няма да те пощадя сега. Laughing

На ти, гледай и страдай Mr. Green



# 42
  • Мнения: 2 550
Нещо космат ми се вижда и тоя топка....закрива най-важното...
Но много ти благодаря за снимките Mr. Green
Тази нощ нищо чудно да имам бурни сънища  Laughing

# 43
  • Мнения: 2 804
Бе тук наистина сте изкарали бая готини снимчици италиянците наистина са хубави  newsm10,но не са всички като тия за съжеление !
А и какви са женкари не е за разправяне !!!
Аз лично предпочитам моя си съпруг   love001 , нищо че не е в такава форма перфектна !
Момичета слезте на Земята , че ще падне Луната при нас ! smile3521

# 44
  • Мнения: 7 430
Хм. Ако всички кози имат бради, и дядо ми има брада, това значи ли, че дядо ми е коза? Казах че всички 13 годишни са влюбени в него, а не че само 13 годишните са влюбени в него.

Е, да ама може пък да ми се иска да съм на 13 Party
Нещо много се връзваш  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт