Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Всичко за обезкосмяването
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Момичета в четвъртък ще ходя на море. Искам да си направя кола-маска на триъгълника мин. 3 дни преди това, т.е. днес или утре. Но освен това искам да отида и за последно на солариум - поне два пъти, че да не белея на морето много-много. И сега се чудя как точно да стане номера, защото знам, че на солариум не се ходи след епилация. Но колко точно време не се ходи  newsm78 И дали може да направя първо двата дни солариум - днес и утре, и след това утре да отида на кола? Не ми се смейте на въпросите! Praynig
Цитирай

Първо епилация и после солариум.Аз се прецаках сама преди 2 седмици и от колата ми падна малко тена
Цитирай

А при мен - епилация, после солариум - цялата се изприщих!
Направи си епилацията днес, почини ден, после отиди на солариум!
Цитирай

Русе

Трябва да се изчака поне 2 дни след епилацията преди да се отиде на солариум. Аз така направих-отидох на солариум на следващия ден след епилацията и станах на петна. Оттогава минаха 2 седмици и се позаличиха вече. Най-добре първо солариума след това епилацията. Даже в соларното стуидо, където аз ходя са изброени случаите, в които не трябв ада ходиш на солариум - епилацията е един от тях.
Приятно прекарване на морето
Цитирай

между ада и рая

сутрин епилация следобяд солариум и съм ок ,никакви проблеми  Wink
Цитирай

София

Първо епилация  Peace
Цитирай

Cтраната на лалетата...

Първо епилацията, но задължително остави кожата да 'си почине" ден-два! Peace
Цитирай

BABYLAND

...и в девте последователности съм правила СОЛАРИУМ и КОЛА...нямала съм проблем дори за миг!
Цитирай
 Hug Благодаря момичета! Вчера бях на кола, ощавиха ме от главата до петите  Very Happy Това беше причината да се страхувам да ходя на солариум непосредствено след епилацията, защото ако има и най-малка вероятност да стана на петна - на мен ще ми се случи по закона на Мърфи  Confused Смятам и днес да оставя кожата да почине, а утре да отида на солариум.
Цитирай

Аз мисля да отида на солариум и после веднага на кола маска, но само на триъгълника. Мисля, че в този случей не е проблем. Или бъркам?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.