По кое време пътувахте за морето?

  • 5 162
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 147
Тази година ще пътуваме за пръв път на такъв дълъг път, до морето с бебчо. Вече сме взели от възглавничките-яки за вратлето и ще пробваме да я използваме. Също ще тръгнем рано - около 5 часа. И аз се надявам да спи, а и да приеме възглавницата... Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 3 042
Пътувахме през деня.
На отиване тръгнахме след като малкият се събуди и нахрани /към 9,30ч/.
На връщане от морето пътувахме пак през деня, но тръгнахме към 5,30ч.

# 32
  • Мнения: 1 113
Аз оставям Лили да се наспи, а ние с мъжа ми пием кафе и обикновено тръгваме към 9-10 часа, сутринта. В колата никога не е имало проблеми - приказваме си, пеем, спираме 2-3 пъти.

# 33
  • Мнения: 1 099
Тази година бяхме решили да тръгнем в 5, и с блестяща организация излязохме от София в 7 и 30  Simple Smile Детето си поспа сутринта, но после съвсем му писна и се наложи да спрем 2 пъти. Пристигнахме към 2 и после директно на плаж. Wink

# 34
  • Мнения: 7 474
Към 5 ч. е идеално, светло, няма движение и детето ще поспи  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 337
Ние обикновено се опитваме да тръгнем към 5,30 -6,00, но май преди 7 не излизаме от София. Колата е с климатик, така че не виждам защо да ставаме посред нощ, та да сме скапани целия ден. Обикновено към 11-11,30 сме пристигнали и обядваме на спокойствие в хотела, малко почивка и към 16,00 се отправяме за първи плаж.

# 36
  • Мнения: 2 609
Ние тръгнахме в 6

# 37
  • Мнения: 1 209
Ние тръгнахме в 4 часа сутринта. Когато сваляхме детето към колата се събуди, но в колата заспа и спа през целия път.

# 38
  • Мнения: 5 622
Чудя се кога да пътуваме към морето, през ноща или към 5-6ч. newsm78Дъщеря ми е на почти 2 г и незнам как ще изтрае толкова време в кола,..Вие кога пътувахте???

Към 5-6 часа  Peace ТАка детето ще спи през половината път, а другата половина се изтрайва някак си. Все се намира занимание за детето. Вечер е по-опасно пътуването от всяка една гледна точка и ние избягваме да пътуваме нощем.

# 39
  • Мнения: 2 768
Пътувахме през нощта, защото минахме наведнъж 1000км. Мъжът ми каза, че не е усетил пътя, защото не е натоварен и всички деца в колата спяха. В хотела пристигнахме в идеално за настаняване време (10часа) и така спечелихме целия ден. Като цяло, оказа се идеален вариант!

# 40
  • Мнения: 463
Към 5 - 5,30 е най-удобно да се тръгне. Най-леко и приятно се пътува, няма жега, няма движение, детето спи два пъти по 1ч, пристигаш на морето в удобно време - към 11,00ч. - кеф ти настаняване, кеф ти почивка, кеф ти плаж...
Нощното каране адски ме натоварва.

# 41
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
ние пътувахме с нощен влак, спален вагон 1ва класа.
И в двете посоки пътуването беше супер - и за нас, и за дребното.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 623
На отиване тръгнахме малко преди 12.00 вечерта и сутринта бяхме на моренцето, но Бобо се събуди още в 5.00 та малко ни дойде нанагорно. На връщане тръгнахме след като станахме сутринта, но с престой във Велико Търново та се получи страхотно - разделихме пътя на 2.

# 43
  • Мнения: 9 990
През нощта пътуването е по-скоро опасно. Шофират като луди. Освен това не се вижда добре. По нашите пътища не бих рискувала вече да пътувам през нощта. Може да тръгнете сутринта, по-рано. После да спрете да закусите по пътя и с още една почивка ще сте пристигнали на морето.
Без да чета останалите мнения-стигнах до тук и подкрепям.Две-годишно дете и през деня ще проспи половината път/ то зависи от детето де.Моята на две и половина миналото лято-грам не мигна, наистина и си издържа целия велик път без  проблем с няколко спирания за сладолед!Лек път на всички отпускари и карайте внимателно!Ние например си тръгнахме като се наспахме-да не кажа по обяд, в най-голямата жега, но сме с климатик и това не е проблем!

# 44
  • София
  • Мнения: 2 623
Не съм съгласна, че през ноща е опасно - напротив - хладно, спокойно, почти няма коли, детето спи .......... За мен пътуването през деня е АД и само ако се налага тръгваме денем.

Общи условия

Активация на акаунт