ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ В РУСЕ и ЛОШ - отново в русе

  • 240 205
  • 1 481
  •   1
Отговори
# 1 440
  • Мнения: 14 133
Elbeli, от всеки доктор има и доволни, и недоволни.  Wink
Аз следих бременоста си при д-р Иванов в бившата ІІІ-та плоклиника и родих живо и здраво детенце. Чела съм тук във форума в една от темите и супернегативни мнения за него.  newsm78
Късмет, когото и да избереш и лека безпроблемна бременост!  Praynig Heart Eyes

# 1 441
  • Мнения: 58
Благодаря chibi.Аз съм се ориенитирала към бившата 3-та поликлиника,а ще реша май на момента кой лекар там...иванов ли ,дуваджиев ли..или друг.

# 1 442
  • Мнения: 28
Elbeli, от всеки доктор има и доволни, и недоволни.  Wink
....
Късмет, когото и да избереш и лека безпроблемна бременост!  Praynig Heart Eyes
И аз така мисля ! Дано попаднеш на най-добрия за теб лекар и нямаш проблеми !

# 1 443
  • Мнения: 58
Jenifer76  Peace мерсии

# 1 444
  • Мнения: 14 133
За бившата ІІІ-та от останалите имам само повърхностни спомени от Петров и Минов около ЛКК, като участници в комисията за болнични. За Дуваджиев няма никаква представа.  newsm78 Късмет, още веднъж!  Praynig

# 1 445
  • Мнения: 820
За Дуваджиев не мога добро да кажа.

Както и приятелки, ходили при него, така и аз не съм доволна - доста спекулира - много приказки и нищо накрая.

# 1 446
  • Мнения: 58
ех...русенки... как да си избера гинеколога да ми води жк само...ужас.. нямам познати раждали и съвсем съм не в час.Извинявам се...малко да ми олекне се изказах.. Sad

# 1 447
  • Мнения: 250
ех...русенки... как да си избера гинеколога да ми води жк само...ужас.. нямам познати раждали и съвсем съм не в час.Извинявам се...малко да ми олекне се изказах.. Sad

Какво те интересува-питай  Peace

# 1 448
  • Мнения: 58
ами.. търся някой лекар при който да се запиша за ЖК,някой за който може да кажете че е поне човечен.Някой с добри отзиви...четох четох аз вашите мнения,направо се обърках.

# 1 449
  • Мнения: 250
Аз бих ти препоръчала д-р Ю.Георгиев  Peace

# 1 450
  • Мнения: 820
Аз бих ти препоръчала д-р Ю.Георгиев  Peace

И аз също  Grinning

# 1 451
  • Мнения: 2 755
Да Георгиев поне е човечен и приказка връзва. Иначе се е поопиянчил напоследък и много не го търси за болести

# 1 452
  • Мнения: 58
Аз такъв лекар търся,да.Поне да ми обеснява кое как защо...да говори.Знаете има някои една дума не ти казват...

# 1 453
  • Мнения: 820
Аз такъв лекар търся,да.Поне да ми обеснява кое как защо...да говори.Знаете има някои една дума не ти казват...

Той говори, акушерката също - много е печена и най-важното всичко като документи ти е ОК - всеки път видеозон, може по всяко време да отидеш ако имаш въпрос или проблем.

# 1 454
  • Мнения: 250
Аз такъв лекар търся,да.Поне да ми обеснява кое как защо...да говори.Знаете има някои една дума не ти казват...

Той говори, акушерката също - много е печена и най-важното всичко като документи ти е ОК - всеки път видеозон, може по всяко време да отидеш ако имаш въпрос или проблем.

А ще пулучиш и необходимото внимание  Peace

Общи условия

Активация на акаунт