Всички мами БУРГАЗЛИЙКИ са големи купонджийки - (8)

  • 13 342
  • 265
  •   1
Отговори
  • Мнения: 595






 Полезни връзки:

Магазини със стоки за бебета и мами в гр. Бургас
Бял списък на детски лекари в Бургас!
Черен списък на лекари в Бургас
Акушер-гинеколози - гр. Бургас
Курсове за бременни в Бургас
За раждането в Бургас само за сведение но нищо не се е променило от тогава




карта с детските магазини в Бургас за да увеличите картата кликнете на прозорчето в долния десен ъгъл




Пишещи мами от Бургас


tedka*                                Катка                                Дея
ellyst                                   raika                                  vania_ip
teodorastamova                 Sesana                              pupelina
Ji                                         Mira(vatan1919)                Cweti 
tsachi                                  тити                                  siska 
ribka                                    Вери                                 gk77
jeijei                                    uma                                   aq_kiara
Танина                                jaklins                                Tani4ka*
Миленика                           chockolina                           Soleada
Laurelin                               Rossie                                sanimama
FY                                        Лилита                               Малчо
mam4e                                shedi                                   Маева
fineti                                   Nadejdica                             Kasidy 
sinara                                 Rossica_G                             Ренито
didkec                                 попи                                     daffodil
tanya_79                            Mari-Anna                             Slyncho
galiq_82                             LaDiDa                                   pete
Галхен                               Ксения                                  Diorella
 






Бременни от Бургас:

AngelEyes - с термин 7 ноември
Moonlady - с термин 31 декември
Narina - с термин 29 юли
tani83 - с термин 17 октомври
neva - с термин 12 ноември
alex126 - с термин 15 октомври 
магдалена - с термин 6 декември






Пишеща баба от Бургас:
Галя2





                                                 
Старите темички:
Бургас - Ний сме с памперс на дупето и с морето във сърцето (7)
Бургас - 6
Бургас - 5
Бургас - 4
Бургас - 3
Бургас - 2
Бургас


                               

нашето албумче
потребител:burgaski    парола: mami

нашия сайт

Последна редакция: пт, 21 юли 2006, 02:06 от tsachi

# 1
  • Мнения: 1 111
  Хайде в новата тема, че другата прелива !:D
  Честито на Ренито, да е жив и здрав мъника! smile3525

# 2
  • Мнения: 527
Честито бебе Галин на Ренито. smile3504

# 3
  • Мнения: 86
Hello на всички!!  bouquet

Аз пак се позамотах нещо тия дни и ни дума, ни вопъл, ни стон  Embarassed

AngelEyes аз бях италианската паралелка-ши ма знайш,но като ме видиш можеш да се сетиш PeaceЗначи чакаш бебче-бравос.Стискам палци.Ние малко по малко се подкарахме Joy

Тедка пиле...да ти са наоплача- няма да мога да дойда в неделя-шъ ми пишете неизвинено-ще ходим на вилата и няма да успея да се върна-а даже и да не ида кръсника ще е там и нямам кола..и нали .. #Cussing outНикой не пита какво искам аззззз #2gunfire

другия път ...


# 4
  • Мнения: 1 035
споко,мила....специално зарад теб ще организираме и др срещи4ка  Laughing
аз утре съм с мъжо по разходки....обещал ми е Naughty
щяхме 2 дена да сме в Сл.бряг ма най-добрата ми приятелка ме пре_ба и сега си нямам ве4е такава....мн пъти съм и прощавала,но ве4е 4ашата преля  #Cussing out
търся си най-добра дружка  Rolling Eyes, има ли желаещи?  аз съм мн добра душица....ма и аз имам то4ка на кипене  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 9 892
тедка, какво сега, напразно ли обръсна бедъра?Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 035
тедка, какво сега, напразно ли обръсна бедъра?Simple Smile

направо,тити,бясна съм....
нестига,4е и секс няма да правя(цъфнала и вързала съм),ми и из алеята на сл.бряг не го разкарах.... #Cussing out
утре цял ден ще си миткам из бургаските улици с къса пола,4е и с нова при4еска  bowuu 4е БАРЕМ да си наваксам  Joy

# 7
  • у нас
  • Мнения: 5 694
РЕНИ, ЧЕСТИТ ТИ НАСЛЕДНИК!!! newsm47НИЕ С ТЕБ ОЩЕ НЕ СЕ ПОЗНАВАМЕ, НО СЕГА ТОВА Е БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ.

ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ, МНОГО ДА ВИ РАДВА, ДА ВИ Е ПОСЛУШЕН МАЛКИЯ МЪЖ smile3504

ДА ТИ КАЖА НАШИТЕ КОЛИКИ ПОЧНАХА ОЩЕ НА 5-ТИЯ  ДЕН И ОТТОГАВА МУ ДАВАМ ЕСПУМИЗАН. ДОСТА КОЛИКИ ИМАШЕ МИЛИЯ И ТО СЛЕД 3-ТИЯ МЕСЕЦ. ДАНО СЕ ОТЪРВЕТЕ ОТ ТЯХ ПО-БЪРЗО.

НИЕ МАЙ ПОВЕЧЕТО СМЕ МЪЖКИ МАЙКИ newsm81 КЪДЕ СА МОМИТЕ? newsm03

ЦАЧИ, ГОЛЯМО БЛАГОДАРСКО smile3501 smile3525

# 8
  • Мнения: 1 975
Вече ще пишем в новата темичка така ли, аз мислех, че ще я пазим за нова hahaha

Теди не съжалявай, все пак си омъжена жена, а с бръснат бедър и нова прическа щеше да си е опасно в Сънито Joy Joy Joy

Рени продължавам да чакам подробности за голямото събитие newsm12, как започна, как протече и как завърши, но като ти остане време разбира се, а да и за условията и отношението в болницата  newsm78
  love001  love001  love001  love001  love001

 newsm78 За кога е новата срещичка- Теди май пак ти трябва да се заемеш със списъка и с организацията   love001  love001  love001 newsm47 newsm47 newsm47

# 9
  • Мнения: 687
Хайде и аз да се абонирам за новата темичка  Simple Smile
За неделя последно - 10 часа в Патиланско царство ли ще е срещата?
Ние с Румен от утре оставаме сами, мъжът ми заминава за 10 дни в командировка. А аз на 29-ти имам държавен изпит и трябва да уча, а няма шанс за отпуска... абе ще съм Crazy до края на месеца. Но ако не ни мине котка път ще дойдем в неделя  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 035
ами на мен ми е все тая дали ще е в събота или в неделя  Peace.....но за да дойде и teodorastamova ми се ще да е в неделя  Rolling Eyes...обещахме и  Confused   някой има ли нещо против?

ина4е може да ни стане като традиция всяка събота в 10ч да си се събираме в Патиланско царство,пък който иска и може ще идва  Crazy

# 11
  • Мнения: 687
За съботни срещи мен изобщо не ме бройте. На работа съм до обяд. Ако е в неделя, ще сме там.  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 035
За съботни срещи мен изобщо не ме бройте. На работа съм до обяд. Ако е в неделя, ще сме там.  Simple Smile

ами може пък да са неделни   bouquet ,както кажете  Peace

# 13
  • Мнения: 1 298
Здравейте в новата темка  wavey  Чачи аз защо съм бременна още бе  мила  newsm12
Галя най-добре да не ви разказвам за раждането че беше мнооого дълго.

Също като моя приятелка отидох с болки на 5мин.И си викам колкото по-късно отида по-добре.12 часа имах болки вкъщи и отидох.Като ме прегледаха и ми стана зле  #Crazy Имах само 1 туширащ пръст разкритие.А въпросното момиче с болки на 5мин като моите не по-силни,даже каза че хич не са били силни е имала при прегледа 6см и за 2 часа е родила.
Та аз с болки апък без разкритие.Но ме приеха че родовата дейност била отключена.Аз си знаех какво означава това,но нямах избор,останах.Беше 7.30.Ходихме с акушерката да пием кафе.В 10 часа ми сложиха система.Следобяд 2-ра.Родих чак в 17.00 часа.

Не бях подготвена за такова дълго раждане ама оцелях.Сложиха ми 1 спринцовка нош па.След това акушерката и лекарят се бяха наговорили да ми слагат атропин  #Crazy Аз отказах.Затова ми сложиха бусколизин.

Отношението на докторът и акушерката беше повече от чудесно.Тя жената изкара 12 часа до мен а не беше на работа.А с докито големи дружки.Постоянно се консултираха двамата и ме преглежда на няколко пъти.Спука ми мехурът на 6см разкритие/Въобще не боли/.Като ме ши поисках трета упойка и въпреки че не бяха минали 5 мин от предната ми сложиха без проблем  Hug

Ама си им платихме и на двамата.Тя акушерката си го беше уговорила предварително и си знеше че ще вземе пара  yes

# 14
  • Мнения: 595
Чачи аз защо съм бременна още бе  мила  newsm12
Щото мила като правих темата още не знаехме че си се обебила newsm78
ей сега го оправям Peace

Общи условия

Активация на акаунт