Един глупав въпрос?

  • 1 598
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 326
Обадиха ми се по тел. в петък да отида, за да си взема прословутите 200 лв. за раждане. Бях сънена и не можах много да разбера госпожата  - щом съм дала IBAN на карта те ще ми ги преведат явно, а кога ще си получа всъщност оригинала на удостоверението за раждане на бебка /с печат на гърба/, което съм им дала?
Въпросът ми е доста тъпичък, затова предварително моля за извинение... newsm09

# 1
  • Мнения: 3 537
На мен ми ги дадоха на ръка и тогава ми върнаха  и акта за раждане. Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 281
на мен ми ги преведоха по банка!  Laughing

# 3
  • Мнения: 14 654
не збравяй да си поискаш акта за раждане сама. на мен нямаше да ми го върнат, ако не бях настоявала. питаха ме : "ама на вас ще ви трябва ли?" - това е тъп въпрос, а не твоя  Simple Smile
трябва да отидеш и да си го вземеш след като са ти привели парите

# 4
  • Мнения: 326
radeto, ти ме развесели...  rotfImao

# 5
питаха ме : "ама на вас ще ви трябва ли?" - това е тъп въпрос, а не твоя  Simple Smile
Eгати  Shocked
Каже в коя община да се позабавляваме  Mr. Green

# 6
  • софия
  • Мнения: 495
След като си вземеш еднократната помощ,се отива при социалните,където си подала молбата.Там се подписваш,че си получила парите и те ти връщат акта за раждане

# 7
  • Мнения: 14 654
питаха ме : "ама на вас ще ви трябва ли?" - това е тъп въпрос, а не твоя  Simple Smile
Eгати  Shocked
Каже в коя община да се позабавляваме  Mr. Green

май се води община "оборище" и се помещават в едно бивше училище в "хаджи димитър". доста близо до последната спирка на тролей номер 4.

# 8
  • Мнения: 1 878
Акта за раждане с евръща 1 месец след получаването на парите  Crazy за да нямало злоупотреби

# 9
  • Мнения: 14 654
ще ти го върнат веднага ако си настоятелна  Wink
все пак на гърба му пише , че парите са получени и има печат

# 10
  • Мнения: 326
Злоупотреби .. хммм, нали затова ти лепват грозен печат на у-нието за раждане /оригинал/.. Няма да се ядосвам, преди малко се посмях на една реклама. Вижте я http://www.visitdaniela.com/pages/fun/beer_fatale.htm

# 11
  • Мнения: 1 878
Да ама докато ти лепнат печата на гърба и подписа от шефа .............................ми толкоз 1 месец да слезе от високите етажи до гишетата за ...хм майки  #2gunfire

# 12
  • Мнения: 723
На мен акта все не ми го връщаха, че още не бил готов (т.е. не са отбелязали отзад взимането на еднократната помощ). Дадоха ми го около 3 месеца след като взех 200те лева. 

# 13
  • Мнения: 1 410
Ходи и си го искай след като вземеш парите.

# 14
  • Мнения: 4 621
На мен ми ги пратиха по пощата, а удостоверението си го получих след като си взех парите.

Общи условия

Активация на акаунт