Хавански клуб

  • 14 093
  • 285
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 447
Ко прайти вий бееееее Joy
Ламелита, чудех се кога най-после гъбите ще доплуват до Острова  Mr. Green
И предлагам цялата тая писмовна прекрас да се подреди в свързан текст и да се архивира нейде за поколенията Simple Smile

# 196
  • Мнения: 2 212
Off!

Момичета, гледали ли сте Dirty Dancing: Havana Nights ?

Аз ДА - и стария, и този новия са страхотни според мен...Простете за намесата без да съм член на клуба.

# 197
  • Мнения: 5 228
А какво в крайна сметка се случи с режисьора?

# 198
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Още го реанимират на верандата.

# 199
  • Мнения: 1 080
Аз пак се попилях. Те моите несгоди нямат край, спуках гума, схвана ми се и крака,докато чакам аутобусЪ Shocked.
-доказателството ей го на, беж майтапа на страна, виках да се поразкърша, докат чакам ей така:
то пък кво станааааа.....добре,че младежта е отзивчива.....черпи бира,черпи бирааааааа.....ей ме на сега дъртата жена готова за РОМ-антика и весели дела....след несгодите ми дневни,вечерите са безценни!!! Mr. Green

# 200
  • Мнения: 1 937
Грасиас ester! Че ме забеляза!

Тук са се затворили като едни сноби  Close

Ще взема пак да напомня за акулите!

# 201
  • Мнения: 2 212
Вили, те така творят, че не могат да забележат... Какви таланти имаме, аз влизам от време на време тук, признавам си не можах да хвана нишката на историята отначало, но влизам да зяпам картинките, щото много ме кефят и да почитам по малко  Laughing

# 202
  • Мнения: 918
Да не ми е името Химена, ако следващият път не си сваля прашките през левия ръкав. Мислте и чувствата бошуваха в Химена, като урагани с нежнИ имена и корави пури. Боже, боже.....

# 203
  • Мнения: 3 447
А какво в крайна сметка се случи с режисьора?
Донателла се завърна от разходка със сина си, младия дон Кико. Подритна празните бутилки от ром и кутии от пури. "Порка мизерия, дърти ненаситници" - ядно изруга тя - "Дано поне са оставили малко сос в Хуюнито... ммм". Примижа, предвкусвайки младата му плът, и тръгна да го търси из градината. Изведнъж дочу познати стенания откъм портокаловите дървета. Приближи се, намести очилата и видя французина-режисьор Етиен, който бе коленичил пред Хуюнито и усърдно възпламеняваше пурата му...

# 204
  • Мнения: 7 837
Vili.P пренебрегваше факта, че старческата деменция не прощава и искаше от всички да си спомнят непосилни неща. Добре че не питаше за таблицата за умножение. Дафодил й предложи един тест за снобарство и тя го издържа, защото не трябваше да се дели от бабичкочеството. А акулата се оказа Ум Белия делфин  Grinning

# 205
  • Мнения: 1 937



За тези, които и четат, не само пишат! (т.е. Кейси в случая!)...

Дайкири, моля...Наздраве!

Не знам защо е зелено-оранжево, ама ми харесва!


# 206
  • Мнения: 5 228
Да не ми е името Химена, ако следващият път не си сваля прашките през левия ръкав. Мислте и чувствата бошуваха в Химена, като урагани с нежнИ имена и корави пури. Боже, боже.....

Химена, Химена...името ти винаги буди сладки спомени в сърцето, ума ми и други любовни образувания в дамското тяло...

# 207
  • Мнения: 7 837
Мадам К. отпи ит дайкирито, но въпреки сламката, ченето й падна, като видя какви ги върши французина. Благодарение на пудрата зеленината на лицето й не можа да избие и  единственото, което й остана бе да продължи кротко да си боцка тематичния гоблен "Кучета пият вода". Добре че артрита не се обажда днес...

# 208
  • Мнения: 822
Off!

Момичета, гледали ли сте Dirty Dancing: Havana Nights ?
Тук е и една от песните от филма... Laughing- Represent Cuba
http://snegyr.multiply.com/music

# 209
  • Мнения: 822
Есперанца се беше разбудила в ранни зори...Събуди я тъпият удар от кокосов орех,паднал от надвесената над верандата палма.За кратко зърна тънката златиста ивица на хоризонта,която разделяше небето и морето и отново изпадна в несвяст.В просъница усети мириса на силно кафе,дочу в далечината трополенето на Ламелита в кухнята.Отвори очи,понадигна тежкото си тяло.Първата й мисъл при вида на разцепения кокосов орех беше,че от него ще стане страхотен ликьор."Ще нахраня рибките",провикна се тя.Не че имаше кой да я чуе.Грабна кофичката с вмирисаната вече риба от улова на ДеВанита и някаква сварена и изсушена кокоша глава с червена панделка,която висеше на конец до входната врата.Дори не предполагаше за магическата й сила...Запъти се към близкия кей,където три озъбени акули отдавна я очакваха,за да получат сутрешната си почерпка.Замисли се,че трябва да изпълни с някакъв смисъл дните си...Защо ли не,да основе приют за бездомните бедни акулки.Или да осинови Родриго-35-годишното стриптизьорче от любимия La Banda Bar?Зачовъркана от тази дилема тя започна сутрешната си разходка по брега...

Общи условия

Активация на акаунт