Може ли да се забременее на 8-я ден от цикъла?

  • 22 931
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Да може и още как.Аз така забременях.Доста време с мъжа ми правехме опити да забременея като смятахме,че е нормално да съм в овулация към 14 ,но резултата така и не се получаваше.Наложи ми се да отида на гинеколог ден след цикъла и тогава той ми каза ,че ако искам да забременея сега е момента останах малко   Shocked  .Не ми се вярваше много ама на следващия месец пробвахме и резултата е очевиден.Много сме newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 и очакваме щастливия ден

# 31
  • Мнения: 82
Може да.Аз забременях на 7.Така, че всичко е възможно

# 32
  • Мнения: 4 406
поже , може!!!- казал оптимистът

# 33
  • Мнения: 4 621
Всичко зависи от това, кога ти е овулацията. При всяка жена е различно. Така, че е възможно. 
Peace

# 34
  • Мнения: 2 849
Благодаря ви много за отговорите. Май че ще рискувам без хапче, дано нищо не е станало. Но вдруги ден заминавам за море за седмица и можете да си представите какво море ще е докато съм в цикъл. Желая ви страхотно лято.
и заради едно море да си объркаш нещата, фф, не разбирам. Постинор е по-добре от аборт
Peaceподкрепям .

# 35
  • Мнения: 14 133
Всичко зависи от това, кога ти е овулацията. При всяка жена е различно. Така, че е възможно. 
Peace
newsm10

# 36
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
На теория може да се забременее между 9 и 17 ден от цикъла....
А колко бебета от изключения на теорията вече щъкат в този форум.... Joy

Така че ако не искаш бебе- вземи хапче, безопасно и сигурно е , но не по- късно от 72 часа от акта и още едно - май така беше- 12 часа след първото.

# 37
  • Мнения: 54
Една приятелка искаше да забременее и питала гинеколога си кога да започнат да работят за създаването на детето, а тя и казала на кръв, т.е. още от първия ден на цикала. Така че всичко е възможно. Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 295
И при мен се случи! Възможно е!

# 39
  • Мнения: 1 555
Всичко зависи от това, кога ти е овулацията. При всяка жена е различно. Така, че е възможно. 
Точно така  Peace
Ако можеш си засечи овулацията и сама ще разбереш

# 40
  • Мнения: 1 107
Може... оказа се, че моята овулация е един ден след М  Laughing

# 41
  • Мнения: 3 457
да ти кажа ли при мен и двете ми деца са на шестия ден ,около петия -шестия ми свършва и веднага след това забременявам-резултатът е 2+

# 42
  • по света
  • Мнения: 1 587
Абсолютно е възможно!Дано се случи когато ти искаш Peace

# 43
  • Мнения: 1 097
Аз винаги съм си мислела, че не може. Случвало се е и "изпускане" няколк пъти точно в дните за овулация, обаче нищо....
Миналото лято отидохме на балкан, тъкмо ми свърши предната вече и на обяд правихме  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes в палатката. Виж ми сега лентичката  Joy По принцип цикълът ми е 6 дни Peace

# 44
  • Мнения: 57
Може. Със сигурност мога да го кажа, защото при мен стана така преди около 2 години. Тогава правих секс с приятеля ми ( сега съпруг) и точно на 8- мия ден от цикъла не се пазихме, защото решихме, че е безопасно. През останалото време се пазихме. Оказа се че съм забременяла. Едва ли е станало в друг ден, защото се пазихме през останалото време. Това не беше планирано, както се подразбира, но загубихме бебето и много съжалявахме...Сега за щастие съм бременна и чакам да родя всеки момент. Успех

Общи условия

Активация на акаунт