Солен "кекс" с кори

  • 5 561
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 892
поднасям както дойде. В момента ръфам студените остатъци. Честно казано не съм сигурна как е по-вкусно - май въпрос на лични предпочитания Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5 228
Мерси. Че ме е обзело готваческо настроение, да използвам да го направя за утре.

# 17
  • Мнения: 899
На мен студено повече ми допадна  Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 10 858
Разкошна рецептичка! Преписах си я като баница за прочистване на хладилник! Харесва ми определено  bouquet 

# 19
  • Мнения: 6 472
Много интересна идея Hug Това ще се прави довечера!

# 20
  • Мнения: 187
  Laughing Тити, поздравления за чудесната рецепта!!!!! smile3501 smile3501

# 21
  • Според сезона
  • Мнения: 297
Рецептата определено заслужава внимание. Вчера я "мейлнах" на една колежка /производителката на кори "Сърбиянка"/ и тя днес ни донесе . Много е вкусна и хубава и студена. Беше сложила кашкавал, кюфте/останало/ , гъби , колбас и т.н. Беше пропуснала заливката , но отгоре имаше кетчуп.Нейните кори са по - плътни от Бела и резултатът беше много добър Поздравления за рецептата !
Дали ако се залее с бешамел няма да стане и като лазаня , особено ако се настърже и кашкавал отгоре?

# 22
  • Мнения: 9 892
ами мислила съм си и за такава заливка, но ми е трудно да правя сос бешамел. сигурно някоя от вас ще опита и така Simple Smile
Радвам се, че ви харесва Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 353
Току що прочетох рецептата и ще я пробвам още утре

# 24
  • Мнения: 1 353
Снощи го направих и беше СУПЕР

# 25
  • Мнения: 22 867
Направих веднъж соления кекс с кори, хареса се вкъщи, а следващия път се получи солен кекс-пица - най-отгоре наслагах резенчета домати, чушки на ивици, настърган кашкавал и запекох. Вкусът беше на пица. Пак вкусотийка!

Общи условия

Активация на акаунт