С тримесечно бебе на море???

  • 1 208
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 503
Здравейте,
може вече да е имало подобна тема,но аз не мога да я намеря newsm78...Та въпросът ми е:Може ли да заведа 3 месечното си бебе на море и няма ли да му навреди промяната на климъта?Смятам да ходим на плаж най-късно до 10 и след 17 часа newsm78
Благодаря ви предваритено  bouquet

# 1
Здравей Цвети,
Ние вече ходихме с моето бебе на море. Той тогава беше на четири месеца и половина. Преди да отидем питахме педито и нейния отговор беше "Стойте цяло лято на морето ако можете, разбира се без да излагате детето постоянно на слънце". Ние го държахме в количката под чадъра, а от време на време го мокрехме или в бадейнчето му или в морето. На морето нямах никакви проблеми с малкия. Там действително се гледа много по лесно бебе. Ние стояхме на плажа сутрин от 9 до 11 и следобяд от 16:30 до 18:30 часа.

Пожелавам ви приятно изкалване...

# 2
  • Мнения: 2 534
М-даааа , и Поли беше на три месеца , когато посети морето за първи път
Висок слънцезащитен фактор , недиректно излагане на слънце и хоп - чудесна почивка , повярвай ми така , защото видях за какво става въпрос следващата година с дета на година и три месеца  #Crazy Само търчах по нея и си спомнях колоко ми беше добре , като беше в количката , а не с главата надолу във водата

# 3
  • Мнения: 1 209
Не се чуди, а тръгвай. На морето с бебе е много лесно и приятно. Ние се върнахме преди две седмици и нямах никакви трудности с бебето на морето.

# 4
  • София
  • Мнения: 555
Тъкмо и аз мислех да пусна такава тема Grinning Ох, на мен ми се струва много сложно с бебе на плажа - няма ли опастност да прегрее, как му пазите достатъчно сянка, а слънцезащитните кремове май не се препоръчват до 6 месечна възраст,.... Thinking Все пак мисля да опитаме да отидем до Синеморец началото на септември.

Общи условия

Активация на акаунт