Отпускане след отслабване

  • 1 272
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте! Аз съм на 14. Предстоят ми 10 кг отслабване.Само че не искам да овисна и да се сбръчкам като стара баба.Ще ми препоръчате ли нещо качествено за стягане.Цената няма значение.Имам доста спестявания.Важното е да има истински ЕФЕКТ. Flutter


 Praynig

# 1
  • Мнения: 13 512
Здравейте! Аз съм на 14. Предстоят ми 10 кг отслабване.Само че не искам да овисна и да се сбръчкам като стара баба.Ще ми препоръчате ли нещо качествено за стягане.Цената няма значение.Имам доста спестявания.Важното е да има истински ЕФЕКТ. Flutter


 Praynig

Ползвай функцията за правопис, моля!
Увисвам, а не Овисвам.
На въпроса- стягането става с гимнастика , а не с  мазане. Отслабвай бавно, за да може кожата да се прибере бърззо. На 14 години няма нужда от никакви стягащи продукти.Успех!

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Определено ти трябват упражнения за бюста. Рязкото отслабване, а и не толкова рязкото, на тази възраст могат много да засегнат (негативно) формата му.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=84696.0

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
...стягането става с гимнастика, а не с  мазане. Отслабвай бавно, за да може кожата да се прибере бърззо. На 14 години няма нужда от никакви стягащи продукти. Успех!

# 4
не прави грешка да отслабваш с диети,  прави повече гимнастика яж по-малко и на често. Вземи си нещо против нацепване, защото стриите са много коварни, аз по време на бременността напълнях само 7 килограма, но въпреки това се нацепих много. Използвай козметика на авент или чико(имат кремове и за бюст). Аз  използвах серията мама дона и въпреки това пак се нацепих, всичко зависи от самата кожа, а ако не правиш гимнастика ще виснеш от всякъде

# 5
  • Мнения: 667
Имам приятелка, която на твоята възраст е отслабнала доста с ограничаване на сладкиши, тесто и др.нездравословна храна. Тя всъщност  преди това се е хранила само с такива неща. И  до сега не яде сладко - само в изключителни случаи.
В никакъв случай не прави драстични диети - при тях може да се получи увисване и да де окаже, че не могат да се спазват продължително време и пак да качиш кг.

# 6
Ами аз се поразрових из гугъл и останах с впечатление,че най-добрите продукти за кожа са на Vichy.Значи ще си купя стягащ, но и против стрии.Дали го има на Vichy Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 35 946
Ами аз се поразрових из гугъл и останах с впечатление,че най-добрите продукти за кожа са на Vichy.Значи ще си купя стягащ, но и против стрии.Дали го има на Vichy Rolling Eyes
Само козметика няма да помогне, трябва спорт.
Спорт и диета е най добрият начин да отслабнеш и да станеш хубава.
На тази възраст тялото може да се справи и само с така нареченото 'увисване'.
Не пази драстични диети, а отслабвай постепенно.
Идеалният вариант е да се сваля 5% от теглото на месец.
Или ако си 60 кг- на месец по 3 кг.

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ами аз се поразрових из гугъл и останах с впечатление,че най-добрите продукти за кожа са на Vichy.Значи ще си купя стягащ, но и против стрии.Дали го има на Vichy Rolling Eyes
Девойко мари хубава! Мажи се с каквото щеш, но ако не наблегнеш на здравословно хранене (хранителен режим, не диета), резултатът ще е краткотраен и възможно е - плачевен. Вярвай на по-възрастните, щом си дошла тук да ни питаш Wink

Ако знаех тогава това, което знам сега, щях вероятно да имам по-хубав бюст и по-малко стрии. Аз отслабнах рязко към 13 г. - без диети, пубертетският хормон помогна, но нямаше кой да ми каже за кожата и бюста какво да правя.

Храни се разумно - едно Високо Мазнинно Ниско Въглехидратно Хранене е точно за теб. Едновременно с това прави много редовно упражненията за бюст, пуснах ти линк по-горе. Някакъв спорт ти трябва обезателно - йога, салса, плуване - каквото ти е по душа.

Мажи се с каквото щеш - и обикновено дълбоко овлажняващо мляко за тяло ще свърши работа. На 14 г. нямаш целулит - безмислено е да даваш пари за такива продукти. Мазането само помага на кожата да е хидратирана и поддържана, за истински добро стягане й помагат само спорт и хранителен режим.

# 9
Бу,60 кг съм.Висока съм 1.65. Имам целулит,че даже и на ръцете,като ги стисна.Много мои съученички имат целулит.Не смятам да правя драстични диети.Ще плувам и ще ям нормално. Ще правя и някои и др. упражнения като тези за гърдите например.Ще си взема и кремчето,за всеки случай.

Мерси и на всички,които помогнаха.  Flutter Hug

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Че ти 5-7 кг имаш да сваляш само.

Общи условия

Активация на акаунт