Номинация за най-абсурдна реплика, свързана с кърменето! - 2

  • 17 781
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
"Дълго кърмените момчета стават цицомани като порастнат..."

Цитат от сериала "Всички обичат Реймънд", бТВ, вторник, 18 юли, 23:30 часа...

Ама много се смях...

хаха и ние го гледахме.Веселба Joy
Сина ми е бъдещ цицоман Laughing

# 16
  • Мнения: 3 205
А дълго кърмените момичета? Те какви стават?  Mr. Green

Между другото, опитвам се да се сетя за мъж сред познатите ми, който да не е цицоман. Нещо не успявам, явно всичк иса били мнооооооооого дълго кърмени...  Joy Joy

# 17
  • Мнения: 12
Кърмих сина си до 1 и5 месеца,а през цялото това време педито се опита точно 5 пъти да ме увещае да отбия малкия - 3 поради виросна инфекция,че видите ли контакта с детето трябвало да бъде ограничен докато съм болна.Тини бе на 40 дни когато се разболях от доста тежък грип(това бе 1-вия път) но със маска на уста кърмих малкия и познайте той остана здрав.Малко преди да отбия синчето си педито пита:-О вие ли бяхте майката която все още кърми? и аз му отговарям:-Разбира се колкото по-дълго толкова по-добре?,а той ни в клин ни в ръкав рече:-Вие това дете Крали Марко ли ще го правите 3 години сукал юнак станал? и всичко това изказано с пренепрежителен тон и подсмихване.Да не говорим че майки който не са кърмили като им кажа че съм кърмила 1 и 5 месеца ми задават абсудни въпроси от рода:-А през това време хранеше ли го с  друго?

# 18
  • Мнения: 3 591
А дълго кърмените момичета? Те какви стават?  Mr. Green

лесбийки-цицомаки  rotfImbo rotfImao rotfImbo

# 19
  • Мнения: 3 205
А дълго кърмените момичета? Те какви стават?  Mr. Green

лесбийки-цицомаки  rotfImbo rotfImao rotfImbo

Въх!!!  Joy Joy

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Между другото, опитвам се да се сетя за мъж сред познатите ми, който да не е цицоман. Нещо не успявам, явно всички са били мнооооооооого дълго кърмени...  Joy Joy

Е, аз съм от НЕцицоманите - тоест не харесвам големи гърди... Кърмен съм 40 дни... После - кисело мляко с водичка - айран... Явно има зависимост... Wink Хи-хи-хи-хи-хи...

# 21
  • Мнения: 35 998
Експресе, а крави харесваш ли или те влече стандартната кофичка от кисело мляко?  Mr. Green /майтапче/

# 22
  • София
  • Мнения: 6 259
Да не говорим че майки който не са кърмили като им кажа че съм кърмила 1 и 5 месеца ми задават абсудни въпроси от рода:-А през това време хранеше ли го с  друго?
Мдаа, и аз като кажа, че още суче много често ме питат: "Ама друго не яде ли?" (особено лекарките, когато бяхме в болницата около 1вия му рожден ден). Та сега много често като кажа, че суче обяснявам, че е сутрин и вечер и че яде вече почти всичко. Whistling

# 23
  • Мнения: 422
С риск да се повторя ама....днес бях на консултация и педито ми дръпна една бърза лекция как кърмата след 6-я месеца е ниско калорична и не особено хранителна....аз я питам "нали кърмата е основната храна до годинка..другото е за опитване",а тя така странно ме изгледа и ми отговори "ами до 6месеца може и да е основна ама след това за нищо не му стига на детето...нискокалорична е..давай му вече месни пюрета на детето".Опитах се да и обясня че ще почакам още 2месеца с месото...а тя ми каза ,че детето щяло да развие желязо-дефицитна анемия. #Crazy

# 24
  • Мнения: 11 320
Смейте се вие на Експрес, ама моя син тая сутрин ме заби отвсякъде. "Мамо, искам цици и мляко!" #Crazy Дигна ми фанелката и взе да се гуши. Аз онемях... Кърмен е, ама ... явно недостатъчно  newsm78

# 25
  • Мнения: 481
Време беше да се впиша и аз. С бебка излизаме на разходка от седмица, но днес за първи път се престрашихме да се присъедим към местната агитка майки в градинката. След като ни разпитаха колко сме тежки, дълги, кога сме се родили, та чак до цената на количката Simple Smile, последва въпрос "Вие кърмите ли се?". Аз гордо заявявам, че се кърмим и една майка изръсва следната история: Бебето и се родило 2400 г и ги изписали на 15-ия ден, личната лекарка дошла веднага да ги види и казала на мамчето, че зърната и били прекалено големи за толкова малко бебе и че не трябва да кърми. Въпросното мамче допълни, че имала страшно много кърма ама нали не трябвало да кърми...Аз направо я скандализирах с въпроса си дали е опитала да кърми, а тя доста възмутена: "Ами не с тези големи зърна..." В това време бебка се размрънква и аз се чудя дали да се прибирам или да се пробвам да кърмя навън. Накрая се престраших, метнах една тензухена пелена, при което едно мамче реагира, че бебето щяло да се задуши така Simple Smile. Накрая дойде и въпроса с водата. В момента, в който разбраха, че сме само на кърма, се започна: "Ама то така не може, бебето трябва да пие вода, за да свиква с вкуса и Joy, то сега сигурно е жадно и затова плаче". Тук аз като виден потребител на форума ги застрелях с инфото, че предното мляко съдържа 88% вода и те явно не загряващи за какво иде реч си замълчаха. Момичета направо се отчаях, къде ще търся по-сходномислеща до мен компания?

# 26
  • Мнения: 988
Лейди Ди, по вашенско си имате и Ла Лече група,все ще си намериш компания! А и по градинките се срещат кърмещи мами, дори и не-форумки.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 056
Мдаааа,трудно се намират съмишленици!
Моите мами дето излизаме не кърмят но поне ме подкрепят.
А ето и моята най-нова номинация: тя е на свекърва ми,няколко дни преди да тръгнем на море.

Свеки: - И съвсем по малко да стоиш на плажа, че иначе няма да може да кърмиш!
Аз: - Че що,бе?
Св: - ТАм ще те нагрее слънцето и кърмата няма да става!
Аз: - Ама защо?
Св: - Ми така е когато жената е много загрята или уморена и кърмата не става!Ще трябва да се изцеждаш, да му даваш АМ,дълга и широка,пък и ти нали искаш да кърмиш...
Аз: - Ама аз искам да знам защо.

Дълго се опитвах да разбера защо ,но се оказа че и тя не знае,така й били казвали на нея и тя така правела,по-добре да не си правя експерименти.
Е,аз си направих експерименти и бяха успешни,даже на Мърю много му допадна солена цица!

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966
Лейди ди,мн гадно е с такава компания.Аз направо понякога не издържам на такива изказвания.И хич не ми се говори, с такива хора на глава не може да излезеш.Винаги те са правите,а ти странния.

По повод постинга на Людмила,и при нас същата случка се разигра,като бяхме на селото на мъж ми.
Баба му ми вика"да ти кажа нещо.Като ходите на дискотека,на купон и т.н.после да знаеш да не кърмиш Кристи.От многото танци кърмата ставала мн топла и незнам си кво..."-сигурно се пресича.

# 29
  • Мнения: 2 309
Лейди Ди, аз затова си се разхождам самичка, да не слушам простотии.

Сега да ви разкажа за моята киселинна кърма. Обажда ми се майка и ми казва - сега ще ти кажа нещо, но не подскачай, трябва да приемеш, че и някой друг може да знае нещо- не само ти ooooh!следва разказа за един наш познат, който бил казал , че моето бебе има все още колики поради моята кърма, която най-вероятно е киселинна, имало често  такива случаи и педиатрите препоръчвали захранване и спиране на млякото ooooh!та най-добре да ходя да си я изследвам и да не си мъча детето Shocked

Общи условия

Активация на акаунт