УспоКОЙте мЕ, Че имАМ шаНс .....

  • 2 621
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 289
Дидка смятам,че трябва да се мажеш с нещо ефикасно,защото твоите стрии все още подлежат на обработка и ще се посвият   ако вземеш мерки.Мажи се по 2-3 пъти на ден,а колкото повече време минава ще видиш че ще се посвият  доста.Не се притеснявай,като поприбереш корема и направиш един хубав тен почти няма да се забелязват. Hug

# 16
  • Мнения: 328
Не се притеснявай!Започни да се мажеш с подходящ крем и скоро ще се скрият.Аз след второто раждане имах същия проблем,даже моите бяха повече,от това което видях при теб.След около два месеца почти избледняха,сега едва се забелязват.Ползвах крема на AVON.
Горе главата и да се похвалиш после!

# 17
  • Мнения: 1 645
Дидонка,няма за какво да се притесняваш.Това нищо не е.Знам,че не е успокоение но аз бях много ама много по зле и все още има следи...по корем,гърди,бедра,дупе.Ужасно беше,бяха едни лилави и грозни.Но с времето побеляха,посъбраха се и са по незабележими.Ти какво искаш,едва роди.Не става бързо.Зареди се с търпение и някакъв крем и всичко с времето си.Аз ползвах на Виши и на Ейвън кремчета и помагат,може да е малко ама помагат.Упражнения не съм правила,мързи ме да спортувам.Яд ме е,че нямам снимка преди и след да видиш за какво става въпрос.Но то можеш да си го представиш,като знаеш че от 50 станах 80 килограма и после за няма и 3 месеца пак 50....неизбежно е.Ама кво ти пука.Е,подбирам си дрехите да са по така,,не много открити на корема ама това не значи,че не са секси и не изглеждам добре.Родила си две деца,живи и здрави....познавам жени,които и по едно нямат а имат стрии.А има хора,които просто си ги имат цял живот.Ще се пооправят,не се притеснявай,нищо не може да те загрози....Казвала ли съм ти,че много ми приличаш на Туиги-тя е световно известен модел от миналото,един от първите модели в света на модата:
http://www.twiggylawson.co.uk/photogallery.html

# 18
  • Мнения: 1 381
ама хич да не ти пука. Стегни си коремчето прави коремни преси, за да ти изглежда добре пък стиите не са толкова много. И освен това с времето стават по малко забележими.

Аз имам едни отстрани на дупето от ученичка си ги нося щото бях по пълна до 3 клас, после изведнъж отслабах и порастнах на височина. Даже като съм с тен те стават едни такива златисти и приятелят ми казваше, че имам "златно дупе"...

# 19
  • Мнения: 1 446
че то това не е толкова зле. Я бегом марш да правиш упражнения, а стриите ти не са толкова дълбоки. Леко си се отървала.
Peace
Изобщо не изглеждаш зле. Аз от 14 - 15 годишна имам стрии по ръцете и до 26г. не бях слагала потник по тази причина. Embarassed

# 20
  • Мнения: 7 263
според мен е добре да поработиш върху корема. на един стегнат плосък корем тези стрийки няма въобще да изглеждат толкова страшно.

 Peace Peace Peace Peace
Абсолютно подкрепям!

Освен това скорошните стрии /каквито са твоите/ могат много добре да се повлияят от мазила. Мажи се!
Но най-вече наблегни на упражнения за да прибереш корема. Прибереш ли го наистина няма да ти пука че имаш стрии.
Аз на корема нямам нито една стрия /мазане яко падна/, но имам малко отстрани на бедрата и на дупето. Обаче като отслабна и се стегна хич не се и сещам за тях. Laughing

# 21
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
според мен е добре да поработиш върху корема. на един стегнат плосък корем тези стрийки няма въобще да изглеждат толкова страшно.

 Peace Peace Peace Peace
Абсолютно подкрепям!

Освен това скорошните стрии /каквито са твоите/ могат много добре да се повлияят от мазила. Мажи се!
Но най-вече наблегни на упражнения за да прибереш корема. Прибереш ли го наистина няма да ти пука че имаш стрии.
Аз на корема нямам нито една стрия /мазане яко падна/, но имам малко отстрани на бедрата и на дупето. Обаче като отслабна и се стегна хич не се и сещам за тях. Laughing

точно същото щах да пиша. нич не си зле не се коси  bouquet

# 22
  • Мнения: 5 647
О, това не е нищо. Ако знаеш на какви по-тежки случаи съм ставала свидетел. Просто ти трябват малко упражнения за стягане. Преди време Noia беше пуснала тема за един крем, който прибрал корема й- Abdoshock на Biotherm, така че варианти имаш много, стига да искаш.  Wink

# 23
  • Мнения: 739
имаш шанс да ги заличиш, но веднага предприеми мерки, докато са още пресни  Peace

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Дидонка, аз едва ли ще се престраша да се изтипосам във форума по корем и стрии  Confused Наистина не си толкова зле, ама знам, че на чужд гръб и сто тояги са малко  Stop.
Аз също не мога да облека бански половинки... Късите потници ги хвърлих още след първото раждане...  Tired
И в разрез с общия оптимистичен тон ще ти кажа, че едва ли ще постигнеш изумителни резултати... Дори и пресни, стриите ще се заличат много, много трудно, всички го знаем...
Ама да не ти дреме! Има други хубави неща в живота, кво си се вторачила в няколкото си стрии!  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 313
Ако започнеш да ги мажеш редовно и да правиш упражнения за кожата+масажчета , резултат със сигурност ще има. Че няма да се махнат-трябва да се примириш, но за това до колко да се забелязват -и от теб зависи. Освен това при по-силен тен се сливат с кожата и почти не се виждат.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Съвети достатъчно са ти дали. Включвам се само да ти кажа, че не изглеждат чак толкова зле, колкото си го представила. Направи каквото ти казват момичетата, пък каквото стане. Дори и да останат ще избелеят и няма да се виждат толкова. Казвам го като човек, отглеждащ един билюк стрии по бедрата.

# 27
  • Мнения: 7 430
Благодаря на всички Ви Hug

...значи имаМ шанС...
Казвате, че не са малко, но както вече ви написах - до вчера нямах нито една....а ако се появат още  Tired

Иначе сега се мажа с кремчето на Ейвън, довечера моята приятелка ще ми даде и нейния...
ДАно има резултат Peace

Димана, много хубаво си го написала

Целувки за вас и благодаря още веднъж - чувствам се по-добре Wink

А дали мога да пробвам с утайка от кафе newsm78

Последна редакция: ср, 19 юли 2006, 19:50 от ДиДОлиНКа

# 28
  • Мнения: 1 798
стриите ти са розови, значи са съвсем пресни, момичетата са дали съвети-задължително трябва да съчетаеш процедури и мазила.
Ще ги разкараш, успех!!  bouquet

# 29
  • Мнения: 3 089
абе моите стрии са на почти 9 месеца и са все така розови.
не мисля, че си загубена, така че няма да говоря небивалици като другите мами. стриите са си стрии. няма отърване от тях. вероятно ще избледнеят (освен ако не са като моите) и с времето ще се свият. а и като се понапечеш няма да е толкова трягично. но от мазане и упражениея чудеса не очаквай.
ама ти не се тюхкай нахалос - здрава си, семейството - също. това е най-важното, другото е подробност.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт