Кой от форума ви дразни - III част

  • 12 051
  • 356
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 6 315
мюриель, моля и аз си казах  Wink. Ма то вече раздразнението ми мина  Mr. Green.

# 346
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
А, Мюр, четеш ми мислите...само я чакам лекинко да отплува темата и тургам катанеца... 18 страници глупости стигат, викам.

# 347
  • Мнения: 1 629
Съгласна, Бу, пак поспадна малко напрежението Grinning Ама и Деяна как избяга Laughing

# 348
  • Мнения: 46 511
Съгласна, Бу, пак поспадна малко напрежението Grinning Ама и Деяна как избяга Laughing

Спадна, как няма да спадне, прибраха се мъжете, гледат децата, добре захлади, подухва от тераските, напълнихме пупите, сипахме по едно питие и светът стана по-добър  Joy

# 349
  • Мнения: 1 629
Ай, наздраве Grinning

# 350
  • Мнения: 899
Не ми допадат заглавията с главни букви, постингите, написани с големи букви и разни паник иконки, особено като се окаже, че съдържанието на темата е лишено от всякакво основание за ужас..Има една такава дама, която все така пише и ме кара да се чувствам некомфортно, до толкова, че вече почти избягвам да чета нейните писания..А и доста от възгледите й не ми допадат.

# 351
  • Мнения: 46 511

Да си дойдем на думата, викаш  Whistling

# 352
  • Мнения: 1 629
На бирата, Никол, на бирата Grinning

# 353
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
На мен даже и кенга не успя да ме подразни. Темерут ли съм, що ли...? 

П.П. Не съм конфликтна личност, когато не съм на кеф.

# 354
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз се радвам много, че съм приятна на хората, които са ми приятни, пък. Поне с нищо не са показали обратното. Също се радвам, че тук повечето са много мили и положителни хора, а също и че повечето са с чувство за хумор и без комплекса "магаре на мост". Много сте сладки. Пък който не ме харесва - много му здраве.

# 355
  • Мнения: 843
Дразни ме  Лиска /от дойчланд/ понякога и вероятно не нарочно. Grinning  И една Тонката . Не само мен.  Бе, добра душа е  ...дет се вика, какъв ми е проблемът/
       Дразнят ме отчетни теми , написани с високи и малки букви.., точно, като че ли авторът е нямал друг избор...Simple Smile)  не се сърдя... ама едва ви чета...момичета. Сериозно.това е проблемът.
   И като се замисля даже и гореописаното  не ме дразни., напротив:-)) Приятно ми е,  скачам си на стола за здраве   ... и си тренирам така.
   добре ми е тук
  ооо, забравих,  дразня се че  Рижата прекрасниц.. / додето не си е сменила  ника/    Дразня се,  че  я знам като Брюнетка... прекрасница пак. Ма  да се видим деее.Simple Smile)  Да оценим и  рижото пък, /  пък цитира мъжо/



# 356
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Много ме дразните всички днес (както вече казах сума ти пъти Crazy) поради което заключвам темата. Ако искате, пуснете си нова, с нови сили на нов глас.

Общи условия

Активация на акаунт