Нова сред вас и малко притеснена

  • 2 412
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • софия
  • Мнения: 1 745
първо да ти честитя за хубавата новина,която си получила Hug!И по въпроса за притесненията,които имаш,горе главата всичко ще е о.к smile3521!Според мен са малко майките,които до преди да разберат,че ще имат бебе не са вдигали  нищо тежко,не са изпивали по една чаша вино  и т.н.Сега,когато знаеш  за baby_neutral ,ще внимаваш повече то се знае,но пак не мисля,че човек трябва да прекалява с "пазенето".Радвай се на живота,на това което ти предстои и ако ти си happy и бебче ,ще о.к!Лека бременост newsm10!

# 31
  • Мнения: 1 328
Леко бременеене и от мен Simple Smile
Но по въпроса за тежкото - аз ходих на едно състезание с вдигане на щанги ( преди да разбера че съм бременна ) и после имах проблеми - кървене, лежане повече от 2 месеца, но все пак тогава се беше задържало бебчето. Сега съм в 24-та г.с. и нямам проблеми ( да чукна на дърво ). Пази се, това мога да те посъветвам!

# 32
  • Мнения: 827
И аз смятам, че няма от какво да се тревожиш - просто се пази оттук нататък и се следи! Успех Hug

# 33
  • Мнения: 639
Добре дошла!   bouquet
Не мисля, че имаш повод за притеснение, пази се от тук нататък и лека бременност  Grinning
newsm10

# 34
радваи се на бременоста защото заради такива неща аз направих своята ад.благодарна съм че родих и видях най хубавото нещо но само аз знам какво изживях.не мисли за нищо и се зареждай с енергия защото ще ти е необходима после и спи колкото можеш защото после няма

# 35
  • Мнения: 15 619
При мен имаше нещо такова. В началото на бременността си бях решила да боядисвам / не знаех,че съм бременна /. Нищо му няма на моя малък голям мъж. Не се притеснявай излишно.  Лека бременност ти желая и едно хубаво бебче.

# 36
  • Мнения: 3 760
Честито!
Леко бременеене!
Няма за какво да се притесняваш - ако химикалите нанесат увреждания при толкова ранна бременност, организмът отхвърля плода. Щом бебчето си е в теб - споко!
От тук насетне карай кротко и се наслаждавай на бременността!   bouquet

# 37
  • Мнения: 742
Честито! smile3525
Не се тревожи-ти не си знаела и за това си предприела ремонт...а ние знаехме и предприехме екскурзия /предбрачно пътешествие smile3521/ и понеже се чувствах страхотно - провървяхме пеш растоянието от връх Шипка до Бузлуджа и обратно...е, малко се уморих, но малката да е жива и здрава...
така, че леко бременеене!

# 38
  • София
  • Мнения: 323
Здравей и не се плаши. Малката ми дъщеря не беше планирана. Беше грешка, случайна бременност. Докато разбера, а аз естествено в случая разбрах доста късно, правех всичко що не трябва. Сигурно съм изпушила купища цигари, позволявах си и алкохол, освен това работя в магазин и дигах каси от по 15кг. едната, горе долу по пет шест дневно и миех с препарати /дезинфектанти всякакви/ Е бебето не само се роди, ми стана една хубава, голяма госпожица

# 39
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Zdravei,
az sasto sam nova
Ne samo vav foruma, no i nova bremenna. Az sam v 8  g. sedmiza, toest sam zabremeniala malko predi teb . Daje na svatbata sam si bila bremenna, ama koi da znae . i si pih alkohol, koito sasto  e mnogo vremen za beb4eto. Ina4e Dokato ne mi potvardiha 4e sam bremenna i az si pozvoliavah da vdigam tejko i taka natataka. Oba4e sega ot kakto znam mnogo me e strah i daje mai izkustveno se pritesniavam. dano bremenostta ni e leka i ne naddavame izlishni koligrami,  Mojata maika e akusherka i dosta me savetva, ama me predupredi za kilogramite Simple Smile

# 40
  • Мнения: 953
Добре дошла и лека бременност!  bouquet
Вярвам, че притесненията ти са безпочвени и всичко ще бъде наред! Peace
Peace Peace Peace

# 41
  • Мнения: 251
И аз бях в това положение,т.к. бяхме след сватба и меден месец емоциите още ни владееха и много излизахме /алкохол, цигари/.Не знаех, че съм забременяла още първия месец след раждането. Бях пила антибиотик и бях вдигала 20кг. тежест във фитнеса.Казах на докито, той ме успокои, че на толкова малък ембрион нищо не може да му навреди.Родих здраво,прекрасно момиченце.Така че - СПОКО.

# 42
  • Мнения: 949
Честито!
Леко бременеене!
Няма за какво да се притесняваш - ако химикалите нанесат увреждания при толкова ранна бременност, организмът отхвърля плода. Щом бебчето си е в теб - споко!
От тук насетне карай кротко и се наслаждавай на бременността!   bouquet

# 43
  • Мнения: 8
Zdraveite i az sam nova tuk, registrirah se predi nqkolko dni. Parvo molq da me izvinite che ne pi6a na kirilitza, no nqma kak  Sad. Imam samneniq che sam bremenna. Zakasnqva mi s 5-6 dni, vse oshte ne sam si pravila test. Iskam da vi pitan trqbva li da izchakam o6te i ako da kolko?

# 44
  • Мнения: 2 672
Споко -  това е най-важното сега и да ограничиш всякакви "вредности" Peace аз въпреки ,че знаех / бях в първият месец/ пак правих ремонт / мажех, плесках ,дигах, носех Grinning/- беше неизбежно ooooh!но после каква глезана станах - повече от 1кг.не вдигах,ако и него вдигна де Grinning
 за щастие всичко е ок Praynig с хлапето, расте и дивее Grinning.

Zakasnqva mi s 5-6 dni, vse oshte ne sam si pravila test. Iskam da vi pitan trqbva li da izchakam o6te i ako da kolko?

след като направихме първият опит за бебе + 7 дни = тест  Wink /толкова време даваха на този тест за установяване на бременност/
Айде и да се похвалиш Hug

Общи условия

Активация на акаунт