Ами първи форум спомени?

  • 5 724
  • 129
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 472
Моя първи пост беше в Искам бебе. Бях се панирала яко тогава. Практически не четях в другите форуми освен този и готварския. После забременях и постепено почнах да се открехвам и на другите благинки.

# 31
  • Мнения: 5 647
Честно казано не помня... Rolling Eyes

# 32
# 33
  • Мнения: 3 154
Първия ми спомен е, че питах нещо в тогавашния "Искам да забременя", някакъв женски въпрос беше и получих отговор от Перето "Не знам, питай мамките", при което аз се  #Crazy newsm78 ми нали тях питах...

Та каква е тази тениска дето толкова я спрягате? Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 4 965
И аз не помня. Много от най-старите мнения са отдавна архивирани и забравени.
Всъщност, помня, че много си говорех с Н.М.В. (Бу) и в отчетната се запознах с Нати, с която трябваше да раждаме на един термин (сега децата ни са с 1 месец и 1 седмица разлика, а шушулките са "каките").

# 35
# 36
  • Мнения: 5 577

Та каква е тази тениска дето толкова я спрягате? Rolling Eyes


На лично ще разкажа, защото не ми се иска тази история да я има много много публично. Наскоро разбрах, че едни колеги влизат и ме четат, та затова.  Hug
Благодаря за разбирането на тези, които си редакритаха постингите след като ги помолих.

# 37
  • Мнения: 2 212
Хахаха, Сънчи като каза Перето, си спомням неговия първи пост, докато жена му беше бременна и как обра овациите за много внимателен, загрижен съпруг и бъдещ баща  Grinning После си спомням трептите дали малката ще е момиче или момче и че в началото мислеха да се казва Никол, но сега като я гледам по аватара му Марианка си е точно за нея  Wink

# 38
  • Мнения: 4 668
Първите ми спомени са положителни  Hug
Малко след това , но още като Новак , ме изядоха с парцалите , защото бях споделила в някаква тема , че съм облекчена от това , че вече не кърмя , а сме на АМ и съвсем нямам кърма ...  Wink не ме стреснаха особено  де !
А в една тема за свекървите мама Кенга и Мамица много злобно се държаха и използваха разни епитети ... ама , пак все тая  Flutter
Като цяло ми е много приятно във форума ! Laughing

# 39
  • Мнения: 3 405
Установих, че по-добре се приемат новаците в подфорумите за взаимопомощ и отчетните.
Ако някой, обаче се нахвърли направо на Клюкарника и в Кърмаческия ( поправете ме за Кърмаческия, ако греша ), задължително подлежи на бойно кръщение. Mr. Green Дерзайте! Grinning

# 40
  • Мнения: 3 098
Първите ми спомени са приятни.
Първият постинг ми беше в родители в 4ужбина,спомням си,4е ме приеха добре там Hug

# 41
  • Мнения: 4 473
Нямам спомени Sad

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Имам някакви спомени, че влязох в луд спор с една потребителка с много крайни мнения относно държавното и частно образование.
А пък не съм конфликтна личност уж...

# 43
  • Мнения: 3 447
Първите ми спомени са много неприятни и не ми се връща към тях. Заради "сърдечното посрещане" година и нещо влизах само като читател. Иначе потребителките, които помня, са dodo dodo, имаше една Bobolenta, която вече не пише, дона Рижмунда, която тогава беше просто Boo, Червената Депеш...и т.н., която тогава беше Coeur, Перето, което тогава беше още future pere, Beaztie, който също не пише... Тогава никовете на кирилица още не бяха станали модерни (както се вижда и от моя собствен Simple Smile)

# 44
  • Мнения: 9 903
в Искам бебе поставих някакъв личен казус, на който никой не обърна внимание. Та трябваше да си поставя въпроса пак Simple Smile
Никой не ме е дъвкал.
Но наскоро една дама си позволи да ме зачекне на лични на тема провинция, което безкрайно ме учуди  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт