Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 юли 2006, 13:22 ч.

Лунна диета 25.07/07.31

• 1 974
  • 80
  •   1
Отговори
Хайде, лунатички... Коя от вас ще се присъедини към мен?
 Hug

# 1
  • София
първа в списъка:)

# 2
С вас съм и този път Laughing.

За мен тази диета за сега май дава най-постоянни резултати. Та затова съм силно мотивирана

# 3
  • София
И аз съм с вас, вече за трети път yes Даже още от днес почнах Blush
Успех, лейдис!  bouquet

# 4
За мен тази диета за сега май дава най-постоянни резултати. Та затова съм силно мотивирана

Съгласна съм, че е така и тъй като наближава отпуската, реших, че това е единственият начин да смъкна 2 килограма. Скоро не съм я правила, но днес обличайки един панталон, който миналия месец ми беше широк, а сега прилепнал по мен Sick, реших, че трябва да погладувам малко.
Малко офф, но ще съм благодарна на тази, която ми каже как най-ефективно да сваля малко обиколката на ханша. Нямам време за спорт. В момента тренировката ми се състои в изкачване на стълби.  Wink

# 5
  • София
И аз съм на линия този път.

# 6
и аз ще съм с вас,че нещо кантара все на дясно върви #Crazy

# 7
  • Балчик
Не вличам често в тук, предимно чета. Но този път и аз ще се разпиша - и аз съм в списъка на "лунатиците". За първи път.

# 8
И аз съм на линия този път.Дано да успея! Hug

# 9
  • Интернет
Да закусвам ли преди 7:30?

# 10
Да закусвам ли преди 7:30?

За да има по-голям ефект, по-добре недей, освен ако ни ескаш да станеш в 5 ч. Wink

# 11
и аз ще пробвам за пръв път...дано да успея!!! успех на всички!!  Hug

# 12
  • София
И аз съм с вас!!!  newsm10

# 13
И аз за първи път ще правя лунна диета, че имам 2кг с които се боря 1 месец  Wink Интересува ме - само вода се пие, а може ли чай с мед?

# 14
И аз за първи път ще правя лунна диета, че имам 2кг с които се боря 1 месец  Wink Интересува ме - само вода се пие, а може ли чай с мед?

Може чай, но без мед Rolling Eyes Също и фрешчета най-разнообразни.

Но е спорен въпросът де, някой пият чайчето с мед, други и плод си разрешават.

Аз ще пропусна май лунуването Sad, че имам много работа и в тази жега тооолкова лошо ми става, че да не колабирам нейде по Софийските улици утре ...

Успех ви желая момичета, от все сърце  Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт