Моля ви,кажете как да постъпя в тази ситуация?

  • 1 819
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 714
И колко издръжка плаща?  Shocked В смисъл колко му е присъдената издръжка?

Извинявай, аз на твое място, категорично го заявявам и не ме интересува колко хора ще ме оплюят, аз детето не бих дала да го види ...
Виж, но освен чувствата и разума има и друго нещо, което се казва дипломация   newsm78 Помисли все пак, че може да изпаднеш в ситуация да зависиш от този човек  newsm78. Ще порасне детенцето, ще поиска да отиде в чужбина на екскурзия със съученици  newsm78. Или пък ще поискаш да заведеш детенце на море в Турция например ... чисто хипотетично ..  newsm78. Ще се опиташ да се свържеш с бащата, и той с радост ще упражни правото си на несъгласие  да го пусне в чужбина, само за да се почувства пич newsm78, нищо, че той самият живее в чужбина ....
Абе от теб си зависи.

При вас поне има някакъв диалог, при мен с бащата не.

# 16
  • Мнения: 764
А твоят бив6ия държи ли да бъде назоваван "татко"?За6тото при нас 2 пъти се е налагало бив6ия да види сина ми,по документални въпроси,но тъй като го вижда то4но 1път на 4-5 год. и не се интересува от него,не съм му и казала кой е този мъж.Ако не може6 да се измъкне6 разре6и му да го види,но не казвай той е твоят ба6та.Ако пък е възможно хи4 и не му го показвай,я,изоб6то не го заслужава Naughty

# 17
  • Мнения: 1 809
Той не е пратил поне един смс да пита как е детето....,така че май му е все тая как ще го нарекат.Праща си 60лв. издръжка,която според него аз я харча с любовниците  си... Shocked....и до там се изчерпва бащинството му.Но нищо не желая от него,само искам  да не се навира в живота ми и да бърка в душата на детето ми.Няма да му го позволя,вече съм твърдо убедена  и решена в това NaughtyТой пожела така,той си взе решението и си замина,той пожела детето да му е спомен...и сега той ще си носи кръста! #2gunfire
Благодаря ви за подкрепата,за пореден път ми вдъхнахте кураж  bouquet

# 18
  • Мнения: 714
В такъв случай мила аз считам, че сама си си отговорила на въпроса дали заслужава да си види детето или не.
Знаеш, че няма законен начин да откажеш той да си види детето. Но има и законен начин изведнъж да се окаже така, че когато дойде той ти да си в отпуск, така че той няма как да види детето  Wink
60 лева, егати срама ... а с кого ги харчиш си е твоя работа, аз поне считам, че не ти трябва да се харчиш за любовниците си, а те за теб  Wink той 60 евро в Испания ги изкарва за 3 часа работа.

# 19
  • Мнения: X
П.П.Същият този загрижен "татко" , за 3-тия рожден ден на детето прати смс със съдържание: за мен детето е само един хубав спомен и нищо повече.
Глупендър.
Кво говорим въобще? Как очаквате такова същество след 4 г. да се отнесе с детето си? Нищо добро не би излязло от тази среща нито за теб, Малвина, нито за детето ти. Лошото е, че той е от този тип явно - представи си след още 10 г. като легне болен на кой ще се обади, а?.... И тогава да видиш чудене... ама сина ти ще е достатъчно голям да си решава сам.  ooooh!
Да, вземи си отпуска точно тогава - дори и да сте писали в решението - може да вземе детето но не по време на годишния отпуск на майката.
Успех каквото и да решиш.

Общи условия

Активация на акаунт