Гледате ли бебе на климатик?

  • 2 367
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
 Гледате ли бебето в стая, в която има климатик? В тези жеги и на нас ни е зор и на бебчо, та се чудехме дали може - естествено ще намираме начин да не духа срещу него. Все пак има държави, където хората си го имат за даденост. Педи каза, че не може заради разни микроби, които се въртели във въздуха.  newsm78

# 1
  • Мнения: 495
ами аз не
както и да го завъртиш, накъдето и да духа, в близост до/под него подухва доста

# 2
  • Мнения: 2 082
не и не препоръчвам   Naughty

# 3
  • Мнения: 1 701
Далече ми е още гледането на бебе, но знам, че моя приятелка пускаше климатика в друга стая и оставаше вратите отворени, хем да идва малко хлад хем да не духа на бебето. Мисля, че така изкараха миналото лято цялото.

# 4
  • Мнения: 2 309
гледам и още как...вкъщи е 29 градуса иначе, защото сме с южно изложение. пускам и спирам климатика непрекъснато, просто гледам бебето да е по-встрани и ако заспи да е добре завита.

# 5
  • Мнения: 888
Здравей  Hug
Мисля че wish е дала решението!
пускаше климатика в друга стая и оставаше вратите отворени, хем да идва малко хлад хем да не духа на бебето.

# 6
  • Мнения: 1 327
Здравей  Hug
Мисля че wish е дала решението!
пускаше климатика в друга стая и оставаше вратите отворени, хем да идва малко хлад хем да не духа на бебето.


и аз така правя и много приятно. ние сложихме климатиците миналото лято след големите жеги и мога спокойно да кажа, че разликата е огромна. сега не мога да си представя как сме живели без климатика, но факт е, че с хубавото лесно се свиква   Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 478
Ами ако може да се каже че тук го имаме за даденост, значи се класираме. Тук още от болницата бебетата са на климатик ( в нашата наистина беше доста хладно). В къщи сме на такъв от първия ден, просто няма друг начин, ще изпукаме. И беба много се нерви като и е топло. За сега не сме имали проблеми. Климатизирано е цялото жилище.

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 3 983
Ние сме с климатици във всички стаи, бебето спи при нас в спалнята и тази стая ни е най-малка и както и да го насочвам климатика все си духа към нея. Пускаме климатиците в другите стаи и отваряме вратата на спалнята и навсякъде е ОК. Това за бактериите  - няма проблем, просто помещенията трябва да се проветряват редовно. Peace

# 10
  • Мнения: 4 629
Да имаме климатици вкъщи не виждам какъв е проблема  newsm78

# 11
  • Мнения: 826
не и не препоръчвам   Naughty

А защо?

За протокола-вкъщи имаме централен климатик,отворите са отдолу на пода и са отворени.Без него не бихме издържали в тези жеги. Peace

# 12
  • Мнения: 1 353
Здравей  Hug
Мисля че wish е дала решението!
пускаше климатика в друга стая и оставаше вратите отворени, хем да идва малко хлад хем да не духа на бебето.


и аз така правя и много приятно. ние сложихме климатиците миналото лято след големите жеги и мога спокойно да кажа, че разликата е огромна. сега не мога да си представя как сме живели без климатика, но факт е, че с хубавото лесно се свиква   Mr. Green
Peace Peace Peace Peace Peace

# 13
  • Мнения: 4 362
Ама как няма да го пускам климата в тез жеги  ooooh!
Единственото условие бебето да не е под климатика и да не му духа с/у него,даже в колата пускаме
климатроника  Peace  

# 14
  • Мнения: 2 019
ами аз не
както и да го завъртиш, накъдето и да духа, в близост до/под него подухва доста
Peace

Общи условия

Активация на акаунт