През ДЕКЕМВРИ мама все ще пее, свойто сладко бебе ще люлее!

  • 21 026
  • 270
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 514
lia25 а пиеш ли желязо? Погледни ако искаш тук, има много изписано за желязото във форума.  Peace

# 31
  • Мнения: 3 323
Шрю, таза ти се разширява и може да те наболява, но ако става въпрос за постоянна болка или през определен интервал, комбинирана с контракции не е добре. Но ако е както разбирам спорадична чат-пат не бой се. Тялото ти се приготвя да направи път на човечето с главно Ч.

# 32
  • Мнения: 1 204
Здравейте.

По въпроса за стриите, аз се мажа с Икаров, в аптеките го има и е евтино при мен поне има ефект , почти са ми изчезнали стриите по гърдите.Също така за през деня ползвам бебешко олио на Джонсън, онова от рекламата Wink

И на мен ми се втвърдява корема и не знам какво става, но си мисля че след като не ме боли значи няма проблем Wink
Zdraveite, otnsno vtvardqvaneto na korema,4uvstvam go po stegnat,zvanah na dok i tq kaza 4e e normalno shtom nqma bolka vsi4ko e OK,taka 4e ne se pritesnqvai, i az se maja s Jonson s Aloe Simple Smile mnogo e svejno

# 33
  • Мнения: 514
А как да разбера, че имам контракции?

# 34
  • Мнения: 572
Да ви попитам на колко овреме ви взимат кръв и урина. Защото в Света София ми взеха веднъж началото на юни и повече не. А вчера като бях на частно ми казаха, че се взимало всеки месец.


Lia25, урина и кръв трябва на месец по веднъж задължително. Аз също съм в Света София, при д-р Костова. Ти при кой доктор си на женска консултация? Той/тя е длъжна на месечните прегледи да ти дава бележки за тези изследвания. Водят една папка с всичко по твоите изследвания и прегледи.

За подутите крака - Shrew и на мен ми се подуваха така от жегата! Едва издържах, ненормално беше. Но сега малко се е поразхладило и съм по-добре, макар и не напълно. Докторката ми каза да дам урина с изследване за белтък. Не съм го направила още, защото нямам много време, а и сега се търпи.

Качвай си краката на високо колкото се може повече и прави разходки. А пък аз почнах и малко фитнес и мисля, че и от това ми се подобрява кръвообращението.

Pontes, КЪДЕ СИИИИИ!!!????

# 35
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Момичета, да се оплача и аз  Sad Тази нощ се събудих от остри болки в корема и си изкарах акъла разбира се. Няма втвърдяване или стягане, просто като спазми в червата  Rolling Eyes Много се уплаших. Звънях на док и тя каза да пийна нош па да полежа спокойно и да се опитам да ходя до тоалетна по голяма нужда, че понякога от газове ставало така. Явно това е било защото като ходих до тоалетна и мина, сега не ме боли, док каза, че матката била спокойна, а пък аз само се ослушвам дали нещо не се обажда   #Crazy На някоя случвало ли и се е това?  О и болките тръгваха от дясно на ляво  newsm78 и бяха пронизващи, един пръст под пъпа някъде  Sick Ох дано всичко е наред  Praynig
И се пазете ей, имало някакъв вирус, с разтройство и повръщане, минавал за 24 часа ама много тежко протичал. 
Поздрави на всички:hug:

# 36
  • София
  • Мнения: 6 803
Здравейте!
Аз сега се мажа с Мустела двойно действие, ще свърши след 1 седмица и ще си купя пак Авент-а. Мисля да ги редувам, че по 35 лв за 2 седмици ми идва множко.  Crazy
На мен не ми отичат краката, но качвам килограми...вече са над 4, ще минавам на диетка, то се е видяло вече. Имам си вече корем, скоро ще се снимам да ви покажа!

# 37
  • Мнения: 143
за желязото дами се покачи ми дадоха да пия феро фолгамма
Sarra аз съм при доктор Гергов, да ти кажа много н абързо ми мина предишната консултация сега съм на 14.08 направо ще си искам иследвания, иначе са ми направили картон имам, но не ми пуснаха юли вече ми писна то тия доктори.Предишния и той не се сещаше да ми пуска изследвания аз трябва да си искам. А не мога напрекъснато да ги сменям. Аз сега ще видя как съм иначе още утре ще отида, да видя само да ми кажат нещо луди ще ги направя.

# 38
  • Мнения: 333
добре, добре, онази торта я ометох , недей да плачеш Шрю, направих друга по случай първи август  baloni а ето ти и малко пуканки -  Popcorn. ако искаш и наденичка  cook  ама бързо че едвам се сдържам.   Shocked

# 39
  • Мнения: 302
М-мм-мммм хубаво мирише. Wink може ли да си открадна малко eat Simple Smile

# 40
  • Мнения: 514
Не, не може   Naughty торта и пуканки не давам  Crossing Arms
pebble, яж си наденицата не ти я ща  smile3534

# 41
  • Мнения: 302
Хехехехех добре  smile3534

# 42
  • Варна
  • Мнения: 893
ако имаше диня щях и аз да се включа в пиршеството   chef newsm22


що така ми из4езна динята Sad аз пък друга ще сложа Copy Protected друг път!!!

Последна редакция: вт, 01 авг 2006, 19:51 от Virginity

# 43
  • Мнения: 572
Sarra аз съм при доктор Гергов, да ти кажа много н абързо ми мина предишната консултация сега съм на 14.08 направо ще си искам иследвания, иначе са ми направили картон имам, но не ми пуснаха юли вече ми писна то тия доктори.Предишния и той не се сещаше да ми пуска изследвания аз трябва да си искам. А не мога напрекъснато да ги сменям. Аз сега ще видя как съм иначе още утре ще отида, да видя само да ми кажат нещо луди ще ги направя.


Ами една моя колежка беше при Гергов, доволна беше. Тя роди скоро, ама при Янкулова, била "страхотна". Само че, била против епидуралната (!???!)

Да знаеш, те повечето са много "заети" с много пациентки и ако не си задаваш въпроси по списък и не си искаш директно каквото те интересува, няма как да стане. Аз така правя и пак изпускам някои въпроси! А те не се сещат да попитат! (за това или онова оплакване, което може да имаш, но сега не си се сетила)

# 44
  • Мнения: 333
Лелеее не съм сама - кеф!  newsm36   rotfImbo  отивам да плюскам диня.
ЕАSpirit, успех с новия гинеколог.

Общи условия

Активация на акаунт