Тайната на дългата и гъста коса-4

  • 109 617
  • 576
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 186
Нямам нерви да се ровя назад. Някой ще ми каже ли с 2 думи какъв е този шампоан Милва?

# 61
  • Мнения: 99
шампоан "Милва с жен-шен и хинин".спомага и ускорява разтежа на здрава коса,търси го в ааптеките,към 2лв е някъде Laughing

# 62
  • Мнения: 7 186
шампоан "Милва с жен-шен и хинин".спомага и ускорява разтежа на здрава коса,търси го в ааптеките,към 2лв е някъде Laughing

Мерси!  bouquet
На коя фирма е, български или?

# 63
Az nqmah predvid to4no teb Rolling Eyes, no po nadolu sam 4ela 4e nqkoi mami se oplakvat 4e otkakto si pravqt maskata im padala pove4e kosa i zatova mi e stranno qvno ne6to ne im ponasq.Na men li4no mi se otrazqva dobre za sega i ne mislq da q spiram Simple Smile

# 64
  • Мнения: 147
В Добрич така и не можах да намеря шампоана на Милва, но намерих един друг с хинин и реших да пробвам с него, а и само 0,90ст  #Crazy  е шампоана за 500 мл. Така, въпросният шампоан е на някаква пловдивска фирма"Тивес козметикс  ООД" (Адрес на фирмата посочен на етикета: Пловдив, ул. Ф.Македонски 35; тел. +359 32 641 902). Някой ползвал ли е продукти на тая фирма  newsm78
Шампоана е виолетов на цвят, за ежедневна употреба е и е обогатен с витамин F, хинин и орех. Някой да е използвал въпросния шампоан и ако да доволен ли е от него  newsm78

# 65
  • Мнения: 99
шампоан "Милва с жен-шен и хинин".спомага и ускорява разтежа на здрава коса,търси го в ааптеките,към 2лв е някъде Laughing

Мерси!  bouquet
На коя фирма е, български или?
фирмата е "Ния" българска да

# 66
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз се сдобих с АДЗЕ(намерих в Ямбол) и си правих маската 2 ти доволна съм, нямах ракия и газ и не слагах, но пак е добре.Въпросът ми е, за газта, аз съм с тъмно руса коса, но не се боядисвам да си търся ли газ да слагам или не?Сега ще си потърся и шампоана на Милва. За Деси     bouquet.. И за всички който са фенове на маската също ...

# 67
  • Мнения: 789
Моята маска днес:

АДЗЕ, хининова вода, лосион Билка, масло от авокадо, стимулант Икаров, бадемово масло, зехтин, чесън, Цитросепт, Абсолют Рипеър на Лореал- маска.

Сега ще я мия  Grinning

Аз ползвам маската на Мил Мил след като измия с шампоана на Милва! Доволна съм от нея!   Mr. Green

# 68
  • Мнения: 99
айде пишете пишете!искам като влезна тука да чета нови мнения.много ми е интересно чесно Laughing

# 69
  • Мнения: 79
шампоана с жен-шен и хинин е произведен от "НИЯ" ООД, гр. Хасково, но в Хасково не можах да си го открия по аптеките.....Sad

# 70
  • Мнения: 357
Аз в момента съм с маската на косата си,този път добавих стимуланта за коса на Икаров.За първи път го ползвам и като му четох листовката се замислих дали не може с него да се намажат и миглите,дали няма да им помогне за разстежа и сгъстяването им?Какво ще кажете?Аз предлагам да организираме едно голямо черпене за Деси    Grinning
А и Деси хайде пусни някоя нова тема със заглавие от рода на тайната на гладката и красива кожа или здрави и хубави нокти и прочие.Мерси много че сподели маската СУПЕР Е    bouquet Успех на всички и ви пожелавам красиви,дълги и гъсти коси  Simple Smile

# 71
  • Мнения: 522
Аз в момента съм с маската на косата си,този път добавих стимуланта за коса на Икаров.За първи път го ползвам и като му четох листовката се замислих дали не може с него да се намажат и миглите,дали няма да им помогне за разстежа и сгъстяването им?Какво ще кажете?Аз предлагам да организираме едно голямо черпене за Деси    Grinning
А и Деси хайде пусни някоя нова тема със заглавие от рода на тайната на гладката и красива кожа или здрави и хубави нокти и прочие.Мерси много че сподели маската СУПЕР Е    bouquet Успех на всички и ви пожелавам красиви,дълги и гъсти коси  Simple Smile
А това искам да се чува!Аз от кога си правя устата да ме черпите ама ...нъц.... Crossing Arms

# 72
  • Мнения: 357
Аз в момента съм с маската на косата си,този път добавих стимуланта за коса на Икаров.За първи път го ползвам и като му четох листовката се замислих дали не може с него да се намажат и миглите,дали няма да им помогне за разстежа и сгъстяването им?Какво ще кажете?Аз предлагам да организираме едно голямо черпене за Деси    Grinning
А и Деси хайде пусни някоя нова тема със заглавие от рода на тайната на гладката и красива кожа или здрави и хубави нокти и прочие.Мерси много че сподели маската СУПЕР Е    bouquet Успех на всички и ви пожелавам красиви,дълги и гъсти коси  Simple Smile
А това искам да се чува!Аз от кога си правя устата да ме черпите ама ...нъц.... Crossing Arms

Е хайде де само казваш къде и кога и я имаш почерпката  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 1 986
Моята маска днес:

АДЗЕ, хининова вода, лосион Билка, масло от авокадо, стимулант Икаров, бадемово масло, зехтин, чесън, Цитросепт, Абсолют Рипеър на Лореал- маска.

Сега ще я мия  Grinning

Аз ползвам маската на Мил Мил след като измия с шампоана на Милва! Доволна съм от нея!   Mr. Green

Не са ли й множко съставките на твоята маска Shocked Аз все гледам да не се цапотя с много неща наведнъж-да не постигна пренасищане и обратен ефект Mr. Green

# 74
Ей, мами искам да ви попитам нещо... газ за осветление и газ за горене едно и също ли е  Thinking  В момента съм маската и с найлона и отгоре със зимната шапка  Mr. Green и всичките ме питат кога ще замина за Северния полюс с къси гащета  Laughing Laughing

 И прибавяйте мене в списъка ... правя едно към едно маската  Crazy

МЕРСИ МНОГО НА ДЕСИТО    bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт