Кое е най-странното/смешното име на домашен любимец

  • 27 581
  • 362
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Костенурката на наши съседи се казва Долапчиева .
Котки на баба ми са кръщавани Мортимър и Джаспър.
Имах котарак, който кръстих Борсалино, но за кратко му викахме Боцко.  Laughing
Котката на братовчедка ми се казваше Луцифер, за кратко Луци.
Едно време в компанията ни имаше предложение за име на куче Бюстер, но не си спомням дали се прие накрая.  Crazy
Навярно се сещате за лудия пловдивчанин с петела Педро Роя Дел Кастелор на когото при смъртта му било уредено пищно погребение /не изяждане/, а на гроба имало и малка надгробна плоча. Бил невероятен певец!  Wink

# 46
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А, да...котарака на село е Котофей

# 47
  • София
  • Мнения: 1 352
Мои приятели си взеха куче - дакел - на 14 февруари и го кръстиха Трифон /от Трифон Зарезан/. После им го откаднаха и следващия дакел който си взеха го кръстиха Найден.

# 48
  • Мнения: 7 914
На едно куче  - Балкан -  а то не беше повече от килце- килце и половина

# 49
  • Мнения: 3 268
Най-смешното име за куче е Кирчо Joy

# 50
  • Мнения: 208
Най-смешното име за куче е Кирчо Joy
  Joy hahahaА Съби Joy

# 51
  • Мнения: 593

А нашата сиамка се казва Жужа.

# 52
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Пъвият ни котарак се казваше Сифуентес hahaha....

# 53
  • Мнения: 600
Имахме морски свинчета. Едното се казваше Витамин, а другото Карамел. Карамел наистина си беше с карамелен цвят. И двете - женски Имахме и костенурка, кръстихме я Нури, но имаше много производни от това име - Нуриета, а най-любимото ми беше Нуриндатор  hahaha (беше женска)

# 54
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Незнам да ли е странно,но като работех в мелницата имахме котка Севда/кръстена на складажийката/тя окоти Надя/началник производство/,Дамян/началник склад/и Дамянка/лаборантка/.Като напуснах взех Надя и още е удома.Мъжо и вика мау!

# 55
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Познавам страховит ротвайлер на име Мирчо, и овчарско куче Nokia, на мой съученик пък котаракът се казваше Графа!

# 56
  • Popovo
  • Мнения: 571
Котето на съседите ни се казваше ХЕЙ.

# 57
  • Мнения: 2 241
Сещам се за един нещастен кокер Стоян.

А баба ми навремето си кръстила котарака Янко, та така си и останал, въпреки че взел да ражда котенца със забележително постоянство Simple Smile

# 58
  • Мнения: 843
  Осиновихме две котета преди години... почти мъртви от студ и глад...
 Та, решихме с татко единодушно да ги кръктим Гъдю и Въчко, за да гледаме сеира на мама, като ги гони из двора:-)) После Въчко се оказа Въчка, ама нейсе:-)

     Когато нашия сетер роди от съседния боксер/ случайнооо!!/... смях в залата, много странни кученца бяха  и пак по предложение на тате се к ръстиха с най- изкелифенчените възможни имена. :Навуходоносор, Семирамида, Попокатепетъл,Анконкагуа, и останалите две  не ги помня.. Хич не се шегувам:-)) Страхотни кучета станаха,  викахме си им на галено, ама майтапа  остана.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Максимилиан, едно дребно рошаво кученце  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт