какви бяха първите ви думи като видяхте бебето?

  • 3 562
  • 114
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 962
АЗ родих със секцио и видях Мони чак сутринта /на др.ден/,първи го видя баща му.Но като ми го донесоха се разплаках и го целунах.И казах "ей мъниче много си сладък,на мама маймунката"  Sunglasses

# 46
  • Мнения: 419
Нищо не казах -разревах се от щастие

# 47
  • Мнения: 18
Така се развълнувах,толкова противоричиви мисли-на несигурност, радост, ужас,облекчение и щастие и пр. ме обзеха, че още докато я зърнах сълзите ми прокапаха, а когато ми ядадоха вече ревях с пълно търло (чак акушерката се уплаши Shocked).Спомням си ,че си помислих "колко сладко мирише" на печен сладкиш с канела.Така де -НИЩО ,за съжаление нищо не й казах ,но сега наваксвам

# 48
  • Мнения: 2 241
Първите думи ли newsm78... ами никакви.

Чак като ме попитаха от екипа как ще се казва, отговорих "Никола". Simple Smile

# 49
  • Мнения: 1 440
Казах:"На мама дъщеричката!Колко си красива!"
Наистина беше невероятна!Днес все още е такава красавица.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ами нищо не казах, бях много шашната като ми го донесоха, а и все още не бях много излязла от упойката Rolling Eyes
Помислих си"колко е хубав и бял..." Heart Eyes

# 51
  • София
  • Мнения: 38 476
"Момиче???" и "Добре ли е?"
Защото ми бяха казали че ще е момче.
Иначе мисълта ми беше, че най-после се свърши с това гадно раждане.

# 52
  • Мнения: 3 478
Здравей, сладурче Heart Eyes

# 53
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ами аз попитах "Всичко ли си има?"Отговориха ми "Да"и аз "Ама наистина ли?"сякаш бях изненадана.Баси колко съм ooooh!

# 54
  • Мнения: 2 849
Всичко ли му е наред ?

# 55
  • София
  • Мнения: 3 421
 За щерката - "защо не плаче?"(не я бях чула, пък нали знаех, че трябва да изплачат...)
 За сина - "защо е толкова син?"(беше черно-син по главата от кръвонасядане, в следствие на бързото раждане).

# 56
  • Мнения: 8 242
"защо не плаче?"(не я бях чула, пък нали знаех, че трябва да изплачат...)
"защо е толкова син?"(беше черно-син по главата от кръвонасядане, в следствие на бързото раждане).

Ей туй на куп. Добре че таткото беше с мен и го експедирах бързо бързо да види какво става с бебока, че мен ми сложиха веднага упойка да ме шият (епизотомия  Close) ..

# 57
  • Мнения: 269
Всичко ли си има? И понеже не плачеше попитах защо не плаче. Успокоиха ме, че е добре Grinning

# 58
  • Мнения: X
"Ей,стой мирен..."-защото си го поисках веднага и още не го бяха обърсали,а той така риташе и се гънеше,че щях да го изпусна...трима души не можахме да го удържим/ той в корема ми още беше бая палав,а и сега е доста жилав../
За баткото не съм сигурна,но май и аз питах всичко ли си има...но за тогава си спомням че повече се бях съсредоточила да запомня в колко точно часа се е родил,за да му направя точен хороскоп/е сега ми е смешно,но тогава това ми дойде на акъла.../

# 59
  • Мнения: 2 000
Доколкото си спомням и двата пъти казах "Ау, колко е хубавичък" или нещо подобно, защото особено първият път очаквах някакво грозно бебе, а то се оказа доста хубаво  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт