Романтични ли са мъжете ви???

  • 3 359
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 8 917
Ами това искам да попитам.Присъства ли романтиката в семейния ви живот?Имаше ли  я преди?Кога изчезна?....и такива работи  Simple Smile

Романтичен е, да. Преди повече, сега и двамата сякаш по-малко, но ни е добре Mr. Green Peace

# 32
  • Мнения: 174
Уф, де да беше Tired

# 33
  • Мнения: 3 360
Не и никога не е бил! Naughty

# 34
  • Мнения: 5 475
Моя е...такъв беше още като започнахме връзката си...не се промени ,нито в годините на съвместно съжителство,нито през почти едногодишния ни брак.  Peace
  Обаче и аз съм такава!Така,че е взаимно!  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 42
Ако романтика=бира+мач+пълна тишина(тоест - мен),значи имам един невороятно романтичен мъж до себе си.Та да отговоря на въпроса:не е романтичен ,не е бил и няма да бъде.Жалко... Crazy

# 36
  • Мнения: 494
Тц ,едва ли е чувал за тази дума, пък дали знае какво означава няма да коментирам. newsm50

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Не и маи никога не е бил  Mr. Green Ама свикнах му вече.

# 38
  • Мнения: 191
За съжаление не,а много бих искала от време на време да ме изненадва с някой романтичен жест!!! smile3518  Аз го правя за него и ми е много приятно!!!! newsm51

# 39
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не е романтичен, но е много мил, грижовен, всеотдаен..........не го бива да прави изненади, не чете поезия, дори имаме различни вкусове за музика и кино................но е идеалния мъж за мен

# 40
  • Мнения: 328
Лелеее, изненадана съм...очаквах, че само аз ще отговоря "не", а то се оказва масово явление  #Crazy
На мен обаче това ми тежи...Аз съм страшно романтична и бих се радвала, ако и мъжът ми е настроен на тази вълна... Flowers Bouquet
И на мен ми тежи,но не спирам да го провокирам.Много съм упорита и съм непоправим оптимист.По принцип не е романтичен тип,но от време на време има проблясъци.В такъв момент щастието е неописуемо!

# 41
  • Мнения: 2 631
не е романтичен...
А аз съм такава романтичка, че не е истина направо!!!
Иначе понякога му идва отвътре (рядко за съжаление) и прави такива неща, от които направо се разплаквам....
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 42
  • Мнения: 6 472
Не много, ама има желание Grinning Всъщност при нас е хубаво, че и аз хич не съм романтична и много добре си се разбираме Grinning

# 43
  • Мнения: 4 621
Не и никога не е бил  Tired
И моят Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 614
Не, и в началото я нямаше много, ама сега съвсем изчезна  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт