Дърт с млада - свикнахме , дъртачка с млад?

  • 6 705
  • 87
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Егати и заглавието!  hahaha Ама ме е страх от Мамица, затова направих опит за конкретизация.   Mr. Green

Значи (много мразя този израз), за какво става дума. Вече на никой не прани впечатление на двойка, състояща се от възрастен мъж с млада девойка. Обаче видим ли възрастна жена с младеж до нея - край! Хванала си е жиголо, ала-бала...

Имам нещо конкретно предвид. Става дума за една руска певица (гледам концерт по руската и той ми навя темата), която е на 55 год., много е известна, изведнъж се залюбва с мъж, който е с цели 30 год. по-млад от нея, или с 5 год. по-малък от сина й.  Shocked

Какво мислите за такъв тип връзка?

Между другото, откакто са заедно, тя помладя, разхубави се.

Ето снимка:

# 1
  • Мнения: 490
Кво да мисля.....финансово красива жената Wink

# 2
  • Мнения: 7 474
Те са отдавна заедно, сигурно се обичат. newsm78 Наистина обратната комбинация е по-необичайна (рядко срещана), може би защото мъжете остаряват по-бавно и разликата не винаги е толкова очебийна. Представи си ги след 10 г.  ooooh!
Същото важи за Алла и Галкин (ако е вярно), Алла и Филлип(преди), за  Долина и нейния мъж.....

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ами на фотоса изглежда чудесно жената.. Вероятно младокът да е привлечен от чар, мъдрост, любовно премеждие, финансовост, известност покрай дамата... Но пък защо да има друга умисъл, а не наистина някакви чувства? Какво му пречи?
Не ме вълнуват особено такъв тип връзки, това са чужди работи но по наш, семеен адрес съм чувала всякакви небивалици и ми е крайно дразнещо, щото няма и грам истина в чуждите въжделения. Пфу!

# 4
  • Мнения: 1 052
Мотивите са същите, както и при млада жена с по-възрастен мъж.
Аз нямам нищо против, даже съм против половата дискриминация, пък и наистина подмладява жената. Също така в една по-зряла възраст има ли значение на колко ти е сина, и на колко любовника? Има значение двете да не се припокриват  hahaha

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 790
но по наш, семеен адрес съм чувала всякакви небивалици и ми е крайно дразнещо, щото няма и грам истина в чуждите въжделения. Пфу!

Не знам кой набор е мъжът ти, но нали ви видях, не забялязах никаква фрапираща разлика...  newsm78

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Не са малко 14г,  но не са толкоз много пък. Обаче в хорските уста нали знайш какви змии й гущери виреят, и злоба, и интригантство... Смях! Няма такъв смях!
Тъй де. Мирише на прохлада и чужд дамски парфюм, но вероятно от някоъ цъфнало дърво ще да е аромата. Иди проветри и лягай.  Laughing

# 7
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
но по наш, семеен адрес съм чувала всякакви небивалици и ми е крайно дразнещо, щото няма и грам истина в чуждите въжделения. Пфу!

Не знам кой набор е мъжът ти, но нали ви видях, не забялязах никаква фрапираща разлика...  newsm78
Ееех, нямаш кво да правиш, искаш сега чуждият мъж Ханатоли да те черпи  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 467
ми.. не е лошо. Аре, стига за чичковците агнешкото! Wink

# 9
  • Sf
  • Мнения: 808
Бе кат се обичат хората Simple Smile
Дърт е доста крайна дума...

# 10
  • Мнения: 2 013
Дай Боже всекиму!

Киса, ти си някакъв рекордьор в пускането на теми, май!

# 11
  • Мнения: 843
Дай Боже всекиму/ по малко/:-))  и не забравяй за нас.. Grinning

# 12
  • Мнения: 7 186
И кво след 10 г тя ще е на 65, той- на 35. Rolling Eyes Колкото и пластики да си направи... айде нема нужда. Laughing
Ако е що годе нормална разликата в годините разлика мога да го приема, но иначе ми е грозно.

# 13
  • Мнения: 7 474
Не мога да си се пхредставя и с 10 г. по-млад , а какво остава с 30г. - педофилско ми е newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 6 999

И най-вече на мен  като мина 50-така  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 15
  • Мнения: 5 622

  Обожава по-млади от мен мъже. Освен всичко друго, което е важно, за  да ги забележа, факторът възраст е от голямо значение за мен. Възбуждащо е някак  Wink

# 16
  • Мнения: 1 052
Ми да, ама ти какви Los cohones пропусна..... Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 393
Какъв е проблема не виждам?
 
Млад мъж с по-възрастна жена или по-възрастен мъж с  по-млада жена...за любовта възраст няма
( в това число обаче поне аз не включвам гадните дърти коцкари, които скачат от момиченце на момиченце, напр. като онзи там, как му беше името, дето е баща на детето на Ирен Онтева).
Иначе нямам нищо против. Ето ви още един всеизвестен на всички ни пример на прекрасна връзка от тази група двойки:
 

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Остави ги тез в Холивуд-а - те са вече безинтересни с откачанията си.

# 19
  • Мнения: 5 622
Какъв е проблема не виждам?
 
Млад мъж с по-възрастна жена или по-възрастен мъж с  по-млада жена...за любовта възраст няма
( в това число обаче поне аз не включвам гадните дърти коцкари, които скачат от момиченце на момиченце, напр. като онзи там, как му беше името, дето е баща на детето на Ирен Онтева).
Иначе нямам нищо против. Ето ви още един всеизвестен на всички ни пример на прекрасна връзка от тази група двойки:
 


Прекрасна- ама друг път  Crossing Arms Аз преди да срещна Уентуърт Милър си бях харесала тоя тип. Много е секси. Ама Деми ми го заграби най-безцеремнонно и аз увиснах   Crossing Arms

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Тоз не е мой тип - как да ходим на лов заедно с тебе в такъв случай?  newsm78

Макар че това си има и добра страна - няма да станем на кълбо.  Joy

# 21
  • Мнения: 13 512
Не са малко 14г,  но не са толкоз много пък. Обаче в хорските уста нали знайш какви змии й гущери виреят, и злоба, и интригантство... Смях! Няма такъв смях!
Тъй де. Мирише на прохлада и чужд дамски парфюм, но вероятно от някоъ цъфнало дърво ще да е аромата. Иди проветри и лягай.  Laughing
Е,хубава работа?! Той  да не е ученик,бре?!

# 22
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Не виждам нищо лошо. Аз като стана на 55, ако не съм с любимия, ще си търся нещо по-свежо и младо. Не виждам нищо лошо в това! Peace

# 23
  • Мнения: 522
Заглавието е просто отвратително.
Мъжа ми е 22г. по-голям от мен, е и...?Какво от това!
Какво значение има изобщо кой колко е голям?
Аз съм омъжена за доста по-възрастен мъж от мен и не ми прави впечатление когато видя по-възрастна жена с по-млад мъж!Всеки има право на избор и останалите нямат право да го критикуват!

# 24
  • Мнения: 677
имат,имат..що пък да нямат..аз не виждам проблем с разликата в годините..тя-Любовта като дойде-не пита!
обаче под общ знаменател да се слагат всички..различно е..я тук вижте- http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=881762

# 25
# 26
  • Мнения: 779
Нещо не ме кефят такива двойки  Rolling Eyes. Колкото и да се поддържа жената, годинките си личат и когато разликата във възрастта е толкова голяма ( над 15 год) е очевадно. Но едва ли моето мнение би попречило на такива хора, като се обичат, коя съм аз да  ги съдя  Peace

# 27
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Много ми се иска да прочета и мъжко мнение по темата. Нашата гледна точка е друга. На кой от "дъртаците" му пука ние какво мислим?! Заглавието наистина е отвратително.
 Евала на който го може!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Веднага сменям заглавието!

Извинете, ако съм засегнала някой.   bouquet


Засилих се да го оправя, ама нещо не става - някой модератор да се намеси.

Последна редакция: пн, 07 авг 2006, 15:22 от Киса

# 29
  • Мнения: 1 639
Веднага сменям заглавието!

Ползвай копчето "информирай модератор" Mr. Green

# 30
  • Мнения: 677
Много ми се иска да прочета и мъжко мнение по темата. Нашата гледна точка е друга. На кой от "дъртаците" му пука ние какво мислим?! Заглавието наистина е отвратително.
 Евала на който го може!
на мен ми "пука" за мнението на жените..и ако жена ми е с 9 години по-малка,не това ме е накарало да се влюбя в нея..а не ми пречи и да харесвам жени с 18 години разлика и в двете посоки..ми кво и е на шарън стоун?а на мадона?виж за лили вече не знам..ама то любоФ бе..не пита-идва и не пита..

# 31
  • София
  • Мнения: 38 489
Нашите кумове са така - жената е 10г по-възрастна от мъжа. На всичкото отгоре той е и доста красив и мързелив. Но пък тя е по-умна. Така като ги гледам май се обичат. Това е живота!

# 32
  • Мнения: 4 621
И кво след 10 г тя ще е на 65, той- на 35. Rolling Eyes Колкото и пластики да си направи... айде нема нужда. Laughing
Ако е що годе нормална разликата в годините разлика мога да го приема, но иначе ми е грозно.
newsm10

# 33
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Веднага сменям заглавието!

Ползвай копчето "информирай модератор" Mr. Green

Нямало смисъл.  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 4 668
Много си е точно заглавието ...  Laughing Не виждам какво му е отвратителното  Thinking
Ама ... истината боли ... явно !

По темата - не ми пречат подобни двойки , само са ми смешни  Laughing

# 35
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да, Бабкина направо стана момиче за отрицателно време. Какво ли не прави любовта. Странна ми е разлика над - 5 г, когато жената е по-голяма. Все пак годините вървят напред, а не назад. Как ще се чувства такава жена като стане на 65, а мъжът и е млаааааадичък. hahaha За мен това е самонаказание. Ако е само времеено-да, но за цял живот връзка. newsm78. Ама то при "звездите" за цял живот май е много силно казано.

# 36
  • Мнения: 1 895
Леля ми има 10 години по-млад съпруг. Навремето много ги зяпаха,коментираха и прочие...как могла баш с тоя, че и дете му родила - безобразие Crazy Факт е обаче,че имат вече 20 и няколко години брак и са си щастливи заедно - тя определено младее за възрастта си, а той винаги е изглеждал по-голям от годините си - в момента са на 62-тя, а той на 52 и ми изглеждат съвсем хармонична двойка, нямат вид на хора страдащи от разликата във възрастта,нито имат намерение да се разделят Laughing Така че си мисля,че като дойде сляпата неделя не пита и на кой каквото му се падне Hug

# 37
  • Мнения: 7 474
Май някои бъркат нещата - 10г. разлика и 25г. разлика са съвсем различни неща  Naughty

# 38
  • Мнения: 6 417
Има мъже, които наистина ги привличат по-улегнали жени. А днес някъде четох, че всяка четвърта жена имала връзка с по-млад мъж. Дрън-дрън Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 4 884
За себе си мога да кажа, че винаги съм харесвала по-големички от мен мъже с разлика около 20 години в негова полза. Не вярвам някой ден като остарея да започна да харесвам драстично по-млади мъже, и определено мисля, че всеки има право да избира подходящият за него партньор.

# 40
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ми, ще цитирам една позната на майка ми: Знам, че ще ме остави, ама сега ми е хубаво.

Кой както иска да се комбинира. Намирам, че си е далавера, ако остана млада вдовица, пак ли на по-дърти да се мятам?

# 41
  • София
  • Мнения: 1 444
Заглавието е просто отвратително и ограничено! smile3555
Никога не съм имала афинитет към по-млади мъже, но от 3 години живея на семейни начала с 11 години по-млад мъж от мен. Връзката ни е изключително хармонична, грижи се за мен и децата ми, те го обичат и уважават.На външен вид никога не можете да допуснете разликата, изобщо не ни личи. Чувстваме се щастливи, градиме бъдещето си, имаме много мечти, към които се стремиме. Единственото неприятно преживяване около нас е точно това ограничено хорско мнение, неспирнитe клюки и обсъждания. Първо говореха, че заради парите ми е с мен, сега като видяха че нямам пари, които да привлекат един мъж и че в момента той издържа мен и децата ми, взехa да говорят, че сигурно го скъсвам от секс......... ooooh!
Явно хорските усти не могат да бъдат затворени.Взе да не ми прави впечатление, дори се радвам, явно съм доста интересна особа, щом запълвам ежедневието, мислите и действията на толкова много жени най-вече. Чудно ми е било винаги колко лишен от лични емоции трябва да си, колко сиво да е ежедневието ти, колко непотребен трябва да си, че да нямаш свои приоритети, грижи, забавления и др., а да се занимаваш с живота на околните, да го нищиш, обсъждаш, дъвчеш и предъвчаш. newsm78
Дърта или не, намерих щастието си, хармония в отношенията с партньора си, чувствам се добре, обичана, уважавана и щастлива.Гледам напред и живея живота си. Любовта на децата ми и любимото ми момче ме подмладява, разхубавява и ми дава сили да се преборя с всички несгоди, както и да изживея с отворено сърце и душа всички хубави моменти, та макар и мимолетни, както пестеливо ни ги поднася живота. newsm51
На всички, които личният им живот не ги удовлетворява и единственото им забавление е да сипят жлъч върху другите и да им се ровят в личното пространство  smile3533 ot dartata

# 42
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Наскоро гледах по руската един филм за изневерите май беше. Бяха представени реални случки от живота на реални хора, от различни социални прослойки.

Та, направи ми впечатление репортаж за едно семейство. Младо момиче, около 22 годишно (или даже по-малка) се омъжва за селски пич (ок. 25 год.), ражда им се дете. Живеят заедно с майката на момичето. Бабата е някъде 55 годишна. Работи продавачка в селски хоремаг, зетя с нея в магазина за да помага. Заедно ходят на работа, заедно се връщат и в един момент се залюбват.  Shocked

Обаче въпросната баба е една разплута, с къса изрусена коса, едни балкони обаче (ама виснали) ... зетят пък млад мъж... абе, изобщо, картинката беше бая грозна, не си ги представях как спят в леглото...  Rolling Eyes


Вече помолих модераторите да променят заглавието, щом е така дразнещо за някои. И стига сте давали примери за 10-годишна разлика, става дума за 25-30 години разлика м/у мъжа и жената!

# 43
  • Мнения: 7 474
И аз го гледах, дъщерята беше избягала ,а бабата пое детето и зетя  hahaha

# 44
  • Варна
  • Мнения: 10 790
И аз го гледах, дъщерята беше избягала ,а бабата пое детето и зетя  hahaha

Не си спомням какво стана с дъщерята, но се сещам, че мъжът й отиде при друга невръстна девойка  да хойка, а таз от ревност отишла да я реже с бръснач май.... селски истории... ooooh!

# 45
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
И кво след 10 г тя ще е на 65, той- на 35. Rolling Eyes Колкото и пластики да си направи... айде нема нужда. Laughing
Ако е що годе нормална разликата в годините разлика мога да го приема, но иначе ми е грозно.

Ама какво от това. Да не би тези с възрастен мъж млада жена за цял живот да остават заедно.

След 10 год жената може да си има още по-млад любовник, тоя да и е старичък.

Важното сега да си живее хубаво

# 46
  • Мнения: 3 886
Кво да мисля.....финансово красива жената Wink


 ми така си е аз след години и на 15 годишни  Mr. Green Heart Eyes Laughing ще налитам ако съм толку финансово КРАСИВА

# 47
  • Мнения: 3 394
нали пича е пълнолетен. Тогава-нищо странно

# 48
  • Мнения: 2 254
дъртачка с млад?-ще свикнем и това:)

# 49
  • Мнения: 5 370
Киса, ама коленопреклонно ти се моля-коригирай и лееееко посмекчи заглавието си.
Че така ми звучи съвсем а ла тъпата жълта преса. ooooh!
По темата-все ми е тая, по принцип, но лично аз смятам, че подобен тип връзка си е рискова.
Ще дам пример какво ми разказа позната днес.
Той и Тя.
Той-на 17-18 години, Тя-студентка , по-голяма 5-6 години.
Залюбват се и заживяват заедно и така=10 години.
В един момент Той се обръща към нея и казва" Не искам да продължаваме, на мене ми се живее". Sick

# 50
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Готово!  Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 1 444
[quote ]

Той и Тя.
Той-на 17-18 години, Тя-студентка , по-голяма 5-6 години.
Залюбват се и заживяват заедно и така=10 години.
В един момент Той се обръща към нея и казва" Не искам да продължаваме, на мене ми се живее". Sick
[/quote]

Не смятам, че за дългогодишна връзка има значение разликата в годините. Може да са набори и да не изкарат и две годни. Познавам семейства, в които жената е с 15 години по-възрастна и до ден днешен живеят заедно и то в разбирателство и любов.Отгледали са деца, едните осиновили, децата вече са големи, задомени и т.н.
Въпроса е да срещнеш човека, с когото да извървиш житейският си път, да споделиш радости и неволи, да съградиш духовни и материални ценности.......ДАЙ бОЖЕ ВСЕКИмУ, пък без значение с дядо или баба

# 52
  • Мнения: 5 370
[quote ]

Той и Тя.
Той-на 17-18 години, Тя-студентка , по-голяма 5-6 години.
Залюбват се и заживяват заедно и така=10 години.
В един момент Той се обръща към нея и казва" Не искам да продължаваме, на мене ми се живее". Sick

Не смятам, че за дългогодишна връзка има значение разликата в годините. Може да са набори и да не изкарат и две годни. Познавам семейства, в които жената е с 15 години по-възрастна и до ден днешен живеят заедно и то в разбирателство и любов.Отгледали са деца, едните осиновили, децата вече са големи, задомени и т.н.
Въпроса е да срещнеш човека, с когото да извървиш житейският си път, да споделиш радости и неволи, да съградиш духовни и материални ценности.......ДАЙ бОЖЕ ВСЕКИмУ, пък без значение с дядо или баба
[/quote] Абе има, и още как. Говоря за по-голямата част от случаите, може да има и изключения.
И то в основата на проблема в един момент се появява мъжът.
Защото.....му идва в един момент на акъла, че е пропуснал да живее и решава да навакса.
Това си е комай класически случай.

# 53
  • Мнения: 239
Егати и заглавието!  hahaha Ама ме е страх от Мамица, затова направих опит за конкретизация.   Mr. Green

Значи (много мразя този израз), за какво става дума. Вече на никой не прани впечатление на двойка, състояща се от възрастен мъж с млада девойка. Обаче видим ли възрастна жена с младеж до нея - край! Хванала си е жиголо, ала-бала...

Имам нещо конкретно предвид. Става дума за една руска певица (гледам концерт по руската и той ми навя темата), която е на 55 год., много е известна, изведнъж се залюбва с мъж, който е с цели 30 год. по-млад от нея, или с 5 год. по-малък от сина й.  Shocked

Какво мислите за такъв тип връзка?

Между другото, откакто са заедно, тя помладя, разхубави се.

Ето снимка:



Всички знаем, че жената щом роди и пада цената драматично. Жената е като колата. Сигурно си има ниша за ретро любители.

# 54
  • Мнения: 593
имат,имат..що пък да нямат..аз не виждам проблем с разликата в годините..тя-Любовта като дойде-не пита!
обаче под общ знаменател да се слагат всички..различно е..я тук вижте- http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=881762


Малеееееее... каква любов   Confounded ? Това си е чиста геронтофилия!  smile3537

# 55
  • Мнения: 1 616
Всички знаем, че жената щом роди и пада цената драматично. Жената е като колата. Сигурно си има ниша за ретро любители.

ВЕрно ли? А броят на родените деца обвързан ли е с цената? Интересувам се, за да знам как да планирам по-нататъшното си размножаване и съответно да се ориентирам в продажбите...

# 56
  • Мнения: 239
Всички знаем, че жената щом роди и пада цената драматично. Жената е като колата. Сигурно си има ниша за ретро любители.

ВЕрно ли? А броят на родените деца обвързан ли е с цената? Интересувам се, за да знам как да планирам по-нататъшното си размножаване и съответно да се ориентирам в продажбите...

Фактите са факти и всичко друго е отрицание. Едно е да си със свежо гадже и друго е другото. Това го мислят повечето мъже, макар и лично аз да не споделям мнението им, но това е лично мой вкус. Младите и нераждали мацки са по-желани и статистиката показва, че женените мъже най-често изневеряват със свеж продукт.

# 57
  • Мнения: 5 103
Всички знаем, че жената щом роди и пада цената драматично. Жената е като колата. Сигурно си има ниша за ретро любители.

ВЕрно ли? А броят на родените деца обвързан ли е с цената? Интересувам се, за да знам как да планирам по-нататъшното си размножаване и съответно да се ориентирам в продажбите...

И аз това се чудя newsm78

# 58
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Кви нераждали свежарки ходят по улиците... Mr. Green  А за изневеряващите мъже на средна възраст, хм, няма да седна да коментирам акъла в главата им, щото си е вид критическа.
Що говориш по принцип, какъв е смисълът, сподели своето мнение, а не това, което мислиш, че е мнението на болшинството.  Sick

# 59
  • Мнения: 239
Кви нераждали свежарки ходят по улиците... Mr. Green  А за изневеряващите мъже на средна възраст, хм, няма да седна да коментирам акъла в главата им, щото си е вид критическа.
Що говориш по принцип, какъв е смисълът, сподели своето мнение, а не това, което мислиш, че е мнението на болшинството.  Sick

Мнението на болшинството е факт. Не го мисля ами го осъзнавам.

Аз лично досега (след като роди жена ми) съм бил два пъти с други майки и много ми хареса. Вярно е - много се поддържат и си е почти като с 19 годишна.

# 60
  • Мнения: 5 103
Ми аз външна разлика нямам след раждането, по-добре да си татуирам "с дете" да не ме обърка някой със свежа плът Joy и да стане измамената камила hahaha

# 61
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз лично досега (след като роди жена ми) съм бил два пъти с други майки и много ми хареса. Вярно е - много се поддържат и си е почти като с 19 годишна.
Ай, другарю, това ли са ценностите, върху които ще строим новата родина? Така ли постъпват добрите комсомолци.


ПП. Тоз твой коментар ме хвърли в джаза и ме замисли за БГ образованието  Stop

# 62
  • Мнения: 239
Ми аз външна разлика нямам след раждането, по-добре да си татуирам "с дете" да не ме обърка някой със свежа плът Joy и да стане измамената камила hahaha

Има изследвания, които доказват, че голяма част от бариерата е психологическа. Ако мъжът не знае, че жената е раждала тогава тя му се струва секси, но ако знае това ниво на привличане пада. Като проучванията на фирмите в хранителната промишленост за брадинга, дизайна на опаковките и тъй нататък.

# 63
  • Мнения: 239
Аз лично досега (след като роди жена ми) съм бил два пъти с други майки и много ми хареса. Вярно е - много се поддържат и си е почти като с 19 годишна.
Ай, другарю, това ли са ценностите, върху които ще строим новата родина? Така ли постъпват добрите комсомолци.


ПП. Тоз твой коментар ме хвърли в джаза и ме замисли за БГ образованието  Stop

Ти какво, да не мислиш, че мъжът ти не ти е изневерявал след като си родила? Всички знаем, че мъжете обичат да освежават връзката си. Природа с морал не можеш да бориш - дните на католическата църква отминаха.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 444
Определено joro01 ме впечатли с интелект!!!Възхитена съм и от надписите по профила му (Баро) и (помпам и бегам)
А колкото до въпроса дали мъжете ни изневеряват, зададен от същия пич, то не мисля че изобщо следва коментар по въпроса.Поне не на тази плоскост. Смятам, че и вие ще се въздържите, иначе би било обидно спрямо мъжете ни да ги редиме в тези челни редици.Няма да ни се обидят ако ги поствиме на по-невзрачно стапало. smile3534

# 65
  • Мнения: 239
Определено joro01 ме впечатли с интелект!!!Възхитена съм и от надписите по профила му (Баро) и (помпам и бегам)
А колкото до въпроса дали мъжете ни изневеряват, зададен от същия пич, то не мисля че изобщо следва коментар по въпроса.Поне не на тази плоскост. Смятам, че и вие ще се въздържите, иначе би било обидно спрямо мъжете ни да ги редиме в тези челни редици.Няма да ни се обидят ако ги поствиме на по-невзрачно стапало. smile3534


Всички знаем, че мъжете, които не изневеряват са балъци и карат евтини коли.

# 66
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141

 

Всички знаем, че мъжете, които не изневеряват са балъци и карат евтини коли.


А може ли да попитам тия, които не карат изневеряват ли

# 67
И кво след 10 г тя ще е на 65, той- на 35. Rolling Eyes Колкото и пластики да си направи... айде нема нужда. Laughing
Ако е що годе нормална разликата в годините разлика мога да го приема, но иначе ми е грозно.
  И какво от това, за звездите развода е нещо нормално.Не че поддържам  идеята ,даже напротив.Жениш се за да остарееш с някого , а то в случая няма как да стане. newsm78
  НО...като се обичат младите, нека си се вземат Flutter

# 68
  • София
  • Мнения: 1 444
Всички знаем, че мъжете, които не изневеряват са балъци и карат евтини коли.


Е, това вече изби рибата. Жоре, ти изобщо имаш ли кола пич?Нямаш грижи, ако искаш ще ти дам да разгледаш на живо моята, т.е. на балъка евтината кола (на картинка сигурно си я гледал и бленувал често).Моята не е чак толкова интересна......   car003
И аз изпростях, но това момче ме разби.Отдавна не бях срещала толкова ограничено мислене.За речника да не говориме, коньовичарски. Ето един портрет на тарикат мъж  newsm39. Ако се познаеш се удари в гърдите по мъжки....

# 69
  • Мнения: 7 186
Що се връзвате мацки? Simple Smile

# 70
  • Мнения: 3 425
Направо ме хвърлихте в тъча с някои изказвания...егати не мога да повярвам...за тъпите мъже дет не изневеряват  newsm78 и за евтините коли  newsm78 ...втрещихте ме тоз път  Shocked

Иначе по темата: Чудесно е!Всеки намира чар във връзката си!За Любовта няма граници!Мой'та половинка е с 24год по-възрастен...хм не мога да кажа,че не се обичаме и че сме заедно водени от интереси  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 239
Всички знаем, че мъжете, които не изневеряват са балъци и карат евтини коли.


Е, това вече изби рибата. Жоре, ти изобщо имаш ли кола пич?Нямаш грижи, ако искаш ще ти дам да разгледаш на живо моята, т.е. на балъка евтината кола (на картинка сигурно си я гледал и бленувал често).Моята не е чак толкова интересна......   car003
И аз изпростях, но това момче ме разби.Отдавна не бях срещала толкова ограничено мислене.За речника да не говориме, коньовичарски. Ето един портрет на тарикат мъж  newsm39. Ако се познаеш се удари в гърдите по мъжки....

Аз карам Мерцедес 190 Д, а ти?

# 72
  • София
  • Мнения: 1 444
Ще задоволя любопитството ти и предлагам с простотиите до тук
Имам две, семейна и за градско с децата Ярис(Тойота) на месец и половина и Ауди А8.
Нека се коментира темата, не колите ни. Peace
Явно просто си доста млад и затова такива крилати са ти изказванията на тема жени, мъже, изневери и т.н.
Важно е хората да се обичат, да намери всеки половинката си.Другото е въздух под налягане.Коли се купуват, пари се печелят, но любовта някой никога не срещат.Това е страшно. smile3521Лека вечер

# 73
  • Мнения: 2 792

Има изследвания, които доказват, че голяма част от бариерата е психологическа. Ако мъжът не знае, че жената е раждала тогава тя му се струва секси, но ако знае това ниво на привличане пада. Като проучванията на фирмите в хранителната промишленост за брадинга, дизайна на опаковките и тъй нататък.
Жоре, цитирам те произволно, първо си мислех, че си пубер някакъв завъртял де наоколо, ама ти вярно си яко изтрещел.Оки пич не си случил на жена или на себе си не си случил, та покрай това и жена няма как да ти върже, но защо трябва да ни занимаваш със собствената си неслука, така публично, не знам.
 Защо не отидеш да избиваш комплексите някъде другаде, досаден си.

 По темата, не бих коментирала чужда връзка.

# 74
  • Мнения: 593
Да живеят тъпите мъже с евтини коли!  rotfImbo
И какви са тия определения за жена, на която "й пада цената", "свеж продукт" и т.н. Confused: Sign Exclamation Все пак сме хора, а не някаква си стока! Naughty

# 75
  • Мнения: 5 103
Тоя изби рибата просто Joy
А дали важи и за жените със скъпи коли, че изневеряват, защото аз тогава трябва да не си затварям краката Joy

# 76
  • Мнения: 3 886
имат,имат..що пък да нямат..аз не виждам проблем с разликата в годините..тя-Любовта като дойде-не пита!
обаче под общ знаменател да се слагат всички..различно е..я тук вижте- http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=881762


Малеееееее... каква любов   Confounded ? Това си е чиста геронтофилия!  smile3537
те са


   ми тои човека се е уредил с безплатен наем  за което евала за какво да дава пари при положение че е на сто и кусур години хихих ЕЙ  НИМФЕТКА изкефи ме ми правилно и аз се интересувам колкото повече деца цената скача Joy hahaha hahaha Joyте са богатство или не #Crazy newsm78

# 77
  • Мнения: 5 103
имат,имат..що пък да нямат..аз не виждам проблем с разликата в годините..тя-Любовта като дойде-не пита!
обаче под общ знаменател да се слагат всички..различно е..я тук вижте- http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=881762


Малеееееее... каква любов   Confounded ? Това си е чиста геронтофилия!  smile3537
те са


   ми тои човека се е уредил с безплатен наем  за което евала за какво да дава пари при положение че е на сто и кусур години хихих ЕЙ  НИМФЕТКА изкефи ме ми правилно и аз се интересувам колкото повече деца цената скача Joy hahaha hahaha Joyте са богатство или не #Crazy newsm78

ама кокошко ще се продаваш ли бе Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 3 886
имат,имат..що пък да нямат..аз не виждам проблем с разликата в годините..тя-Любовта като дойде-не пита!
обаче под общ знаменател да се слагат всички..различно е..я тук вижте- http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=881762


Малеееееее... каква любов   Confounded ? Това си е чиста геронтофилия!  smile3537
те са


   ми тои човека се е уредил с безплатен наем  за което евала за какво да дава пари при положение че е на сто и кусур години хихих ЕЙ  НИМФЕТКА изкефи ме ми правилно и аз се интересувам колкото повече деца цената скача Joy hahaha hahaha Joyте са богатство или не #Crazy newsm78

ама кокошко ще се продаваш ли бе Heart Eyes
 



 шшшштттт мър траи са  недей са обажда да не ми падне цената Praynig Praynig Praynig

# 79
  • Мнения: 5 103
имат,имат..що пък да нямат..аз не виждам проблем с разликата в годините..тя-Любовта като дойде-не пита!
обаче под общ знаменател да се слагат всички..различно е..я тук вижте- http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=881762


Малеееееее... каква любов   Confounded ? Това си е чиста геронтофилия!  smile3537
те са


   ми тои човека се е уредил с безплатен наем  за което евала за какво да дава пари при положение че е на сто и кусур години хихих ЕЙ  НИМФЕТКА изкефи ме ми правилно и аз се интересувам колкото повече деца цената скача Joy hahaha hahaha Joyте са богатство или не #Crazy newsm78

ама кокошко ще се продаваш ли бе Heart Eyes
 



 шшшштттт мър траи са  недей са обажда да не ми падне цената Praynig Praynig Praynig


Ти нема казваш, за децата ъ, ако искаш се продадеш по-скъпо, пък после изненадааааааааааа hahaha не едно, а 2
Офф малко, утре ще пием кафе да знаеш.

# 80
# 81
  • Мнения: 522
Малей аз с тея три деца...цената ми ще е много ниска, какво ще правя сега.....  Joy
Дали джипа ми ще компенсира нещо от цената или немам шанс Joy

# 82
  • София
  • Мнения: 38 489
Абе има, и още как. Говоря за по-голямата част от случаите, може да има и изключения.
И то в основата на проблема в един момент се появява мъжът.
Защото.....му идва в един момент на акъла, че е пропуснал да живее и решава да навакса.
Това си е комай класически случай.

Може ли да не се съглася. Тия дни мацката от едно приятелско семейство подаде молба за развод защото и се живее. Разликата им е 10тина години като мъжа е по-големия.

Все си мисля за тези връзки, които са започнали когато единият от партньорите е бил на 17-18, а другия с 10-20 г по-голям от него/нея че това им е кофтито, че в един момент по-младия дето не се е наживял вземе та хукне нанякъде. Че и детето може да си зареже.

По-добре и двамата да са "дърти" и по-мъдри. Mr. Green Grinning

# 83
  • Мнения: 6 472
Абе има, и още как. Говоря за по-голямата част от случаите, може да има и изключения.
И то в основата на проблема в един момент се появява мъжът.
Защото.....му идва в един момент на акъла, че е пропуснал да живее и решава да навакса.
Това си е комай класически случай.

Може ли да не се съглася. Тия дни мацката от едно приятелско семейство подаде молба за развод защото и се живее. Разликата им е 10тина години като мъжа е по-големия.

Все си мисля за тези връзки, които са започнали когато единият от партньорите е бил на 17-18, а другия с 10-20 г по-голям от него/нея че това им е кофтито, че в един момент по-младия дето не се е наживял вземе та хукне нанякъде. Че и детето може да си зареже.

По-добре и двамата да са "дърти" и по-мъдри. Mr. Green Grinning

Баси, аз пак нещо не съм целнаа Rolling Eyes При нас положението беше подобно, сиреч аз бях млада, зелена и залюпена, а той уж по- дърт (с 6 години), ама накрая реши че му се живеело, намери си любовница и ни показа вратата. То поне любовницата да беше по- млада и хубава, та да знам от къде ми е дошло Tired

# 84
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Определено joro01 ме впечатли с интелект!!!Възхитена съм и от надписите по профила му (Баро) и (помпам и бегам)
А колкото до въпроса дали мъжете ни изневеряват, зададен от същия пич, то не мисля че изобщо следва коментар по въпроса.Поне не на тази плоскост. Смятам, че и вие ще се въздържите, иначе би било обидно спрямо мъжете ни да ги редиме в тези челни редици.Няма да ни се обидят ако ги поствиме на по-невзрачно стапало. smile3534


Всички знаем, че мъжете, които не изневеряват са балъци и карат евтини коли.
Жоре,кои са тези всички?Аз пък не знам.Мъжът ми не ми изневерява определено не е балък,и не кара евтина кола. Twisted EvilКво сега да го убивам ли?

# 85
  • Sf
  • Мнения: 808
Брех, ами какво ще правим ние с гайдите... Млада жена с по-възрастен мъж Simple Smile
 Joy И това заглавие не го оправихте...  Joy 
Жорето да му мисли Simple Smile Пък аз викам, да не му се връзваме, че що да му надигаме ... носа Simple Smile

# 86
  • София
  • Мнения: 1 444
ivka10 ,
той твоя направо за убиване!!!
Я да си стяга багажа и вън. Лошото е, че ти си много обезценена с тези две деца, като мене, направо не втора ръка ами вехтория сме станали...... ooooh! ooooh! ooooh!
Добре че се намери един балък младеж да ме вземе, ще се възползвам докато не е изтарикатял, че после лошо. #Crazy

# 87
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
ivka10 ,
той твоя направо за убиване!!!
Я да си стяга багажа и вън. Лошото е, че ти си много обезценена с тези две деца, като мене, направо не втора ръка ами вехтория сме станали...... ooooh! ooooh! ooooh!
Добре че се намери един балък младеж да ме вземе, ще се възползвам докато не е изтарикатял, че после лошо. #Crazy

Мммм да направо си е за убиване.Довечера ще го разпна аз да си признава всичко.Как,кога с коя.Охооо като взема една голяма fight всичко ще си каже. Twisted Evil
Пък за обезценяването ми не съм пък обезценена-Мама каза,че съм безценна. newsm47
Относно темата да не ме обвинят,че не пиша по нея.Не ми пречи кой с каква. Simple SmileГледам аз да съм добре,пък и хората като се обичат,ми да се вземат. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт