подсече ни се гушката :(

  • 2 250
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 298
А личицето с това кремче на Мустела за силно подсечена и чуствителна кожа може ли? И изобщо с какво се поддържа лицето на бебетата?! newsm78 До момента я почиствам само с преварена вода, но кожата е много суха и даже над нослето се е напукала, а не смея с нищо да мажа... и едни пъпчици... Confused newsm45
Не , това кремче е за вече подсечено , съдържа изсушаващи съставки и цинк , за вашият случай не става . 
Лицето на бебето се маже с хидратиращи бебешки кремчета , но щом е суха и напукана кожата задължително трябва да вземеш мерки . Кремът на Мустела Стелатопия е за чувствителна , суха кожа , помага и за пъпчиците .  Peace
Марти от както е роден го мажа с такъв крем и съм изключително доволна , пъпки няма никакви , ако се появи някоя го намазвам и изчезва !. Струва 25 лв. но е туба от 200 мл. и се използва дълго .
Чико също имат такъв - от серията за атопична кожа - 15 лв. за 100 мл.
Сигурна съм , че за един ден ще се оправи детенцето с крема на Мустела !  bouquet

Да съгласна съм STELATOPIA е овлажняваща емулсия за много суха и атопична кожа, става за лице и тяло,
а STELATRIA е за подсечена и  раздразнена кожа !

# 31
  • Мнения: 2 553
За подсечената гушка на дъщеря ми ползвах Excipial с бадем-помогна й - за 3 мазания се оправи  Peace

# 32
  • Мнения: 2 553
О, чак сега видях, че сте решили проблема  Embarassed Peace

# 33
  • Мнения: 4 668
Току що се върнахме от педиатърката и според нея лицето не трябвало да се маже с нищо /най-много с преварения зехтин, с който мажем след баня/ заради риска от алергии... Знам ли вече... 

Едва ли е по - добре да се лющи кожата на бебчето и да не се маже с нищо ... Confused Помисли си ти как би се чувствала с лишеи и ужасно суха кожа ?
Аз бих я сменила тази педиатърка , честно ти казвам ...
Колкото до рискът от алергии , точно затова препоръчах Мустела Стелатопиа , това е специализирана козметика , която е за атопичен дерматит ( разбира се не е задължително детето да е с такъв , може и така да се използва ) и едва ли би предизвикала алергия .
Всеки сам решава за своето дете , разбира се ... не искам да натрапвам мнение

# 34
  • Мнения: 1 294
С много кремове опитвах,  но положението се влошаваше
 Пиоктанин на края ни оправи. Hug

Общи условия

Активация на акаунт