Тайното рано или късно излиза наяве...

  • 4 967
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 621
Изплува обикновено  ooooh!, но ти не се ядосвай. Това са бели кахъри Praynig
Peace
В крайна сметка е купил апарата за всички вас. Погледни го от добрата страна Hug
А и обикновено скъпото винаги излиза "по-евтино" Peace

# 31
  • Мнения: 1 413
Конкретно за скъпите вещи аз направих следното - обясних на любимия, че еди каква си част -прилична де, от заплатата ми си остава за мен и започнах да си купувам по някоя дреха, ходя на козметик и така се успокоих. Иначе все аз се лишавах и спестявах и накрая той като ги изхарчи се чувствах така, сякаш ми се подиграва. Приеми "надвишената" сума като "фонд и аз съм човек" на мъжа ти, нека той ги покрие от своите доходи.
Иначе аз се задълбах в цените на цифровите апарати - почти равни са със западноевропейските да му се  #Cussing out ама доходите ни не са пак да му се #Cussing out и в този смисъл мъж ти не е виновен...

# 32
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
      Мисля,че доста често ни се случва да понамалим цената или нещо да се покаже в подходящ момент.... newsm78Пък и нали англичаните добре са го казали...за скъпото и евтиното?!Ако човека толкова е искал да скрие цената,щеше да го купи КЕШ,нали?

# 33
  • Мнения: 1 753
Да ти кажа, аз постъпвам по същия начин като мъжа ти  Confused Просто крия нещо колко струва или намалявам цената, за да си нямам неприятности. Но както казваш - по някое време се разбира и мъжа ми не е много очарован  Mr. Green

Ма това е положението...  Sunglasses

# 34
  • Мнения: 8 917
Едва ли е зад а покаже превъзходството си. По-скоро е от убеденост, че точно този фотоарапат си заслужава цената, а и не е искал да спорите и да се карате Peace Не се ядосвай Peace

# 35
  • Мнения: 46 553
Е, извинявайте, ама за покупки винаги ли задължително казвате на мъжа си кое колко струва? ...

Не.
Но ако стане дума, не лъжа  Wink

# 36
  • София
  • Мнения: 121

Ъ-ъъъ.... не се получава. Започвам аз сериозен разговор и доникъде не стигаме. Изобщо...как сме се събрали такива различни типажи - не знам?

Вечно аз правя компромиси, ама то така не може.

Оф...писна ми, не знам... отегчена съм от живота нещо...


Казват, че утрото е по-мъдро от вечерта...


Не се ядосвай, потърси, потърсете заедно, но не чрез толкова сериозен разговор,  в какво се състои истинската причина за такива дребни кавги... този "проблем" го има във всяко семейство с общ бюджет. Отпусни се и помисли за себе си - какво не си осъществила до момента в живота си, което е лично за теб. В стремежа си да създадем образцово семейство ние забравяме нашите мечти, колкото и да са малки или големи... направи нещо за теб, покупка, курсове или каквото и да е. Направете нещо заедно. Парите са само хартийки и в крайна сметка, трябва да се отървем от тях ))) Успех.

# 37
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Зависи от това, което трябва да се каже. Не мисля, че всичко трябва да се споделя. За някои неща съм на принципа "отричай до дупка"  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 766
Аз сама си казвам. Като циганче с бяло дупе съм Mr. Green. А и той винаги ми казва какво и за колко смята да купи. Не винаги съм съгласна, но той съумява да ме убеди ( в повечето случаи) Joy

Мале и аз съм така. Въпреки, че обикновенно аз настоявам да се купи нещо по-скъпо. Просто ми омръзна да купуваме ефтини неща, дето след 2 дни/месеца/ трябва да ги сменяваме.

А в ситуацията - не бъди така черногледа. То ти си знаеш най-добре как е ...........
 Hug

# 39
  • Мнения: 6 472
Искал е фотоапарата, ти не си била съгласна с цената и той те е излъгал. Не е било с цел да се наложи. Срам не срам, признавам че и при мен нещата стоят така понякога Embarassed Говорим, че ще се купува нещо до определена сума, след което аз разглеждам и си избирам нещото, само че на по- висока цена, защото марката, модела, възможностите, качеството или каквото и да било там са по- високи. Преценявам, че това нещо не го купувам за еднодневно ползване и като е гарга да е рошава, джоба се с х пари повече и после не си признавам доброволно Rolling Eyes
И така до един момент, когато установих, че и той прави същото Joy След този момент престанахме и двамата Mr. Green
Чисто и просто човека  се е притеснил, от това че няма да си съгласна. Най- вероятно си е направил сметка на възможностите.
Не се тормози толкова много. Като си дойде просто му кажи, че знаеш и че не ти е приятно. Той сам ще си направи изводите.

# 40
  • Мнения: 7 914
Как беше...? Thinking право куме в очи Peace

Аз и без това бързо забравям и затова , за да не се стига до късното излизане на ситуацията предпочитам веднага да си го кажа...

Ама много са ми непонятни хора, които лъжат или айде скриват разни нещича, въпреки, че знаят много добре, че бъдат заловени в крачка ooooh! #Crazy

# 41
  • Мнения: 677
да обсъждам цена на фотоапарат с жена ми?!тва може да стане само ако парите са нейни..а инъче жена ми и до сега не знае колко струва апарата ни..споко мацка-не те е излъгал с неква дълбока мисъл..знаел е че така ще реагираш..и за тва..

# 42
  • Мнения: 1 425
...Защо моят благоверен съпруг е скрил истинската цена на цифровия фотоапарат? Сигурно защото знаеше, че ще викам, крещя....
Ако аргументите ти при спор са викове и крещене - не се чуди, че крие.

# 43
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мразя "курвенски" номера, а за мен човек скрил истината е такъв
Намя истина която да трябва да се крие - поне не и ако е моя, виж ако е чужда тайна - друг въпрос, но когато става дума за взаимоотношения между близки - не признавам скрито-покрито
Щом мъжа ти е искал нещо - да е имал силите да си отстоява желанието, а не да крие и да лъже!

# 44
  • Мнения: 6 624
Всеки си има своите малки/е потякога и големи/ удоволствия и лудости. Аз например не казвам колко ми струват кремчетата ,масажите и разните там козметични процедури на мъжа ми/ сама съм си изкарала парите/
Като си купувахме фотоапарат и при нас имаше същия проблем аз исках по евтиничък той по скъп.Не се противих много щом това го направи щастлив.

Общи условия

Активация на акаунт