Отговори
# 60
  • Мнения: 2 071
А кога са сменили собствениците? Мениджърът и главният готвач бяха много, много готини и разбрани хора  Peace
Мисля, че пролетта го продадоха хотела - новите собственици за чужденци, но май са запазили персонала.

# 61
  • Мнения: 5 622

 Аха. Дано са го запазили..както казах главният готвач- Станислав е страшен пич, винаги може да се разчита на него и за съвет и за всичко  Wink

И понеже нямам никакво време да обикалям за друго заведение, ако там е свободно за тази дата, може и  да си бъдем пак при тях.

Ще ми се да проверя и в Капитол, но честно казано ме е страх от цените  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 13 512
Дъщеря ми си прави там миналата година рождения ден-през февруари. Бяха  приготвили шведска маса-хапки,сладки,петифури,соленки...бяха около 30 човека.Много бях доволна. НАправихме го на втория етаж  -на лоби бара.
За Капитол- брой го по 30 лева на човек минимум..по-скоро 40

# 63
  • Мнения: 5 622

 Да не ходя тогава до Капитол  Rolling Eyes Бахти..30-40 лева на човек....  Stop

Иначе много ми хареса на пръв поглед (но не съм ходила  на място да го видя). А и както не остава време за такива обиколки....  ooooh! Дано поне в Сити планет има възможност  Wink

# 64
  • Мнения: 4 187
Оххх, аз също се замислям, къде да празнуваме тази година. Така като чета, положението хич не е розово........... Confused.  Предпочитам да сме в ресторант , при хубаво време на открито, всички да са заедно. Май много изисквания станаха  Rolling Eyes.
Някой да е празнувал в *Хоризонт* скоро ?
Друго щеше да е край басейна, с градинаря, еееееееееехх  Flutter

Да ме прощава БУБА за офф-а  Grinning


Ами ти си виновна ! До сега пет градинаря щях да наема, да гледат децата  Mr. Green , докато ние гледаме тях  Crazy.!


Имам още месец, заела съм се със щателно проучване, сигурно ще намеря нещо  Tired!

# 65
Damatincite,Zamaka,PikadiliPark na posl.etaj,vav Wazrajdane Edelwaisa..Donatelo naistina e samo na pici i imat mnogo iziskwania..za decata..

# 66
  • Мнения: 5 622
Damatincite,Zamaka,PikadiliPark na posl.etaj,vav Wazrajdane Edelwaisa..Donatelo naistina e samo na pici i imat mnogo iziskwania..za decata..

Нито едно от тези не става. Благодаря все пак за предложенията

# 67
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Като решиш или след като мине рождения ден, пиши къде е бил и какви са отзивите.  Wink

# 68
  • Мнения: 705
Буба,  какво стана с рождения ден на Габ (да ти е жив и здрав   bouquet!!!)

и аз започнах да търся подобно заведение, та ако на някой нещо му е хрумнало - МОЛЯ!!!

# 69
  • Мнения: 161
Тази година празнувахме в Барби -хем има закрита зала,хем ако е хубаво времето може и навън/.Ние слава богу случихме слънчев ден и купона беше навън.Миналата година  празнувахме в ресторанта на хотел Росица/като се излезе от Варна посока Дружба почти ведна вляво се вижда хотела/.Не е голяма залата,но е просторно и ще сте само вие.А при хубаво време  терасата е страхотна с изглед към морето,а има и детска площадка.

# 70
  • Мнения: 2 282
Ехо, Буба, какво стана с рождения ден? Като гледам, не си излъчила победител  Wink
И аз пуснах подобна тема, ето я чуденката ми. Между другото, ходих в Приятели - страшно много ми хареса долния етаж за почерпка на приятели и роднини с не много деца. Типичен детски РД обаче отказват да правят, явно заради лудницата, която ще се чува и на горния етаж.
За мен засега Камелия е най-добрия вариант.

# 71
  • Мнения: 18
Къде е това Приятели?

# 72
  • Мнения: 705
Къде е това Приятели?

малко тъпо ще ти обясня, дано някой е по-конкретен:

на ул <македония>, първата успоредна на <цар освободител>, като от <ген. колев> тръгваш по посока центъра. всъщност от <гастро> на кръстовището на ген колев и цар освободител поемаш към центъра по първата пресечка.
дано, ако не ти помагам, поне не те объркам!!!   bouquet  bouquet

# 73
# 74
  • Мнения: 18
Благодаря ви!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт