За какво си говорят жените?

  • 8 457
  • 108
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 98
     
           nnnuu

# 61
  • Мнения: 118
За всичко.Зависи в каква посока ще тръгне разговорът.
newsm10
   Защо се мислите, че само вие сте тема на разговорите на жените?

# 62
  • Мнения: 2 677
За секс и за мъже много рядко, да не кажа почти никога. Най-вече си клюкарстваме.  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 830
Ще бъда искренна-за мъже,за секс,мръсотии,за деца и пак мръсотии Laughing

# 64
  • Мнения: 293
боже, сериозно ли те интересува Crazy

Аз обикновено утешавам жените. Изслушвам ги. Давам съвет. Те не го искат, искат само утеха.
И затова предпочитам разговори с мъжове - спестено ми е утешението - мн е лесно, само ги разпитваш "за теб, за теб, за теб"  Mr. Green . Кимам: а, да, колко интересно!  Crazy

А ако е голяма мъжка компания - получавам специален бонус - мога да си говоря за каквото си ща Grinning

# 65
за много работи зависи кой е сабеседника.за деца ,за рецепти,за работа с колегите или за секс..... Joy

# 66
Жените обикновено говорят за глупости. Всеки ден в тъпия факултет ми се иска да има с кого просто да изпия 1 бира и да говорим за неженски неща!

# 67
  • Мнения: 293
Жените обикновено говорят за глупости.

Ти пък! Не ни издавай, са Mr. Green

Не мисля, че мъжките разговори са по-съдържателни, просто са по-лежерни.

# 68
Определено предпочитам да ми говорят за Wow, отколкото да виждам как 3 патки обсъждат курсове по латино танци и се опитват да покажат стъпки, които уж знаят...и се хилят постоянно.  Shocked

# 69
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Дано да ми повярвате, обаче докато мислех да пусна темата tania76 ме изпревари. Исках да полюбопитствам за какво си говорят две-три жени когато се съберат на кафе без да има мъж около тях.
Е на tania76 е любопитно пък обратното, какво си говорят мъжете без женско присъствие.
С интерес чета мненията на tania76 макар че сме две противоположности(по мое мнение), тя е по-либерална, аз пък обратно, но сега стигаме до общ въпрос с обратни знаци.
Поздравления за tania76. Дано получим искрени отговори!


За глупости.....не обичам такива срещи......

# 70
  • Мнения: 830
за много работи зависи кой е сабеседника.за деца ,за рецепти,за работа с колегите или за секс..... Joy
Забрави мръсотиите признай си без бой #2gunfire

# 71
  • Мнения: 130
Жените обикновено говорят за глупости. Всеки ден в тъпия факултет ми се иска да има с кого просто да изпия 1 бира и да говорим за неженски неща!
   Мамка му !!!!! И аз като бях студент имах същия проблем newsm62

# 72
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
За всичко.Зависи в каква посока ще тръгне разговорът.

Така е зависи!Но предимно за деца,манджи,мъже,градини и т.н Rolling Eyes

# 73
  • София
  • Мнения: 5 605
Зависи с какви жени съм, с познати-за обикновените неща-работа, деца, готвене и т.н. Но с приятелките ми за всичко, което ни терзае и най-вече за мъже и секс. Който си мисли, че жените не говорят и мислят за секс...е, в грешка е!  Embarassed

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Повечето говорят за други жени,сиреч... клюкарстват,но ако ще говорят за мъже то ще е ,да се оплакват,сиреч...тях да изкарват виновни за всичко.  argue

Общи условия

Активация на акаунт