спят ли вашите бебета по цяла нощ

  • 3 398
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 992
ами от втората седмица спинка по цяла нощ и продължава да е така , но да видим за по натам

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
от втория месец спи от 21 до 8-8.30 сутринта (без събуждане, подчертавам, нито за вода, нито за биба, нито за хранене)! Да ми е жива и здрава, бубулина!  Praynig

# 77
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
И моята принцеса не се буди нощем.Като съвсем малко бебе се будеше нощем веднъж за вода и това е.Сега си заспива към 21,30ч и се буди към 8ч.

# 78
  • Мнения: 603
да спи,заспива към 22 и 30 най-късно,а понякога и в 21 и 30 и става към 8 сутрин,пие мляко и спи до 10-10 и 30 Mr. Green

# 79
  • Мнения: 1 353
 Ние пък заспиваме само на гърда и по цяла нощ суче. Сигурно ме мисли за биберон  pacifier smile3532 . Но това е положението. Сега се мъча да я науча да си спи поне в креватчето, но особен успех нямам  newsm61 . Спи между нас и се гушка в мен, да не би случайно да избягам.

# 80
  • София
  • Мнения: 3 787
Чак след годинката започна да спи по цяла нощ.Сега заспива към 22.00 и се буди след 8-8.30.Така е,когато е спокоен и не го мъчи нищо.
Друг е въпроса,че тази седмица изкара летния грип,мъчат го кучешки зъби и от 3-4 дена се буди нощем през 15-20 мин. с рев SickНо това е изключение,слава богу Wink

# 81
  • Мнения: 2 126
Лелеее колкото майчета и бебчета толкова различни отговори на въпроса.Ние сме от отбора на НЕспящите нощем.От първият и ден в къщи до днес незнам нощ в която да имам проспани повече от 2 часа накуп.Задължително се буди по над 5-6 пъти кърмим се и заспива в ръцете ми и пак обратно в леглото.Ама напоследък са я напънали зъбите и е още по страшно.
Блазе им на маметата на които бонбонковците си нанкат нощем Hug

# 82
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Засега спи спокойно, от края на първия месец го храня към 10-11ч. вечерта и после се буди към 6-7ч. сутринта. Дано да продължава така  Praynig.

# 83
  • Мнения: 3 929
Ние средно се будим по 2-3 пъти на нощ. На почти 11 месеца сме, кърмя го и откакто се е родил, се буди нощем да си цока. Сега не се буди от глад, а явно не може да преминава през отделните фази на съня и за да се унесе пак, трябва да го взема и да му дам гърдата и заспива. Той даже не се буди, а по-скоро е полузаспал, но не пълно заспал и затова, но аз така или иначе трябва да стана и да го взема от креватчето. Майка ми е много против това кърмене на тази възраст, защото според нея именно то е довело до буденето вечер. Аз обаче съм упорита и кърмя, свикнах с това посреднощно ставане и когато се случи да спи непробудно 5-6 часа, аз самата се събуждам да проверя, че започвам да се плаша.

# 84
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
Лелеее колкото майчета и бебчета толкова различни отговори на въпроса.Ние сме от отбора на НЕспящите нощем.От първият и ден в къщи до днес незнам нощ в която да имам проспани повече от 2 часа накуп.Задължително се буди по над 5-6 пъти кърмим се и заспива в ръцете ми и пак обратно в леглото.Ама напоследък са я напънали зъбите и е още по страшно.
Блазе им на маметата на които бонбонковците си нанкат нощем Hug
   

 И ние сме така вече две години! При нас не се е случвало да мине нощ и да не се събудим . Е .. имало е нощи , когато съм ставала поне два пъти и съм си казвала : Тая нощ беше спокойна .

# 85
Моето момиче беше със запушено носле и спахме заедно седмица. Вчера си я върнах в леглото в нейната стая и нямам никакъв проблем.

# 86
  • Мнения: 1 043
ПЪрвото ми дете спря да се събужда около 3-та годинка. Малкото още се събужда в най-добрия случай по 2 пъти. Лошото е, че и при дневното спане се събужда ненаспал се Mr. Green! Ако съм при него, заспива пак. Явно доста го мъчат последните 4 зъбчета.

# 87
  • Мнения: 942
Засега спи спокойно, от края на първия месец го храня към 10-11ч. вечерта и после се буди към 6-7ч. сутринта. Дано да продължава така  Praynig.

И ние така.С редки изключения се будим и като се сложим на гърдата заспиваме. Simple Smile

# 88
  • Мнения: 663
спи, ама с четири ,пет прекъсвания Laughing #Crazy #Crazy

# 89
  • Мнения: 1 427
От около двумесечната си възраст спи по цяла нощ.Имало е много редки изключения, може би няколко нощи , в които се е събуждала.

Общи условия

Активация на акаунт