Има ли фенове на сериала "Приятели"?

  • 2 283
  • 45
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 245
Има ли фенове на сериала "Приятели"?

Аз го обожавам. Имам десетте сезона на дискове и си ги въртя непрекъснато. Страхотно много се разтоварвам с тях.[

# 1
  • Мнения: 271
и аз ги гледам с удоволствие.действат ми доста разтоварващо

# 2
  • Мнения: 1 427
Аз, аз bowuuГледала съм всички сезони поне три пъти Simple Smile.

# 3
  • Мнения: 2 550
И аз ги обичам, но си раздадох девет сезона на...някого и сега имам само 8ми на ДВД-та   Confused

# 4
  • Мнения: 5 299
Znam ги наизуст Mr. Green Сега съм на вълна Joey:))))

Последна редакция: ср, 09 авг 2006, 23:43 от БейбИту

# 5
  • Мнения: 6 904
Обожавам ги Simple Smile Които сезони съм намерила ги имам на ДВД-та, а другите си ги тегля от нета и пак си ги записвам на двд. Но по принцип още като ги даваха по бтв първия път си ги записвах редовно и имах купища касети с почти всички епизоди.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 444
Това е може би най-добрият комедиен сериал с такъв сценарий, няма омръзване, няма изчерпване.Мисля, че ако актьорите не се бяха отказали щеше да излезе сполучлив и следващ сезон. Жалко, но и на тях им е писнало 10 години едно и също да снимат. Все пак няма начин да не им е спънал кариерата този сериал. ooooh!

# 7
  • Мнения: 2 897
Това е може би най-добрият комедиен сериал с такъв сценарий, няма омръзване, няма идчерпване.

 newsm10 Колкото и пъти да го гледам,няма омръзване,страшно ме разтоварва и въпреки,че го знам на изуст винаги се забавлявам все едно,че го гледам за първи път,жалко,че свърши,няма друг като него Sad

# 8
  • Мнения: 7 430

И аз и аз Wink
Сега свършвам за сетен път 7-ми сезон и започвам 8-ми Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 3 688
имам всички сезони на доскове и пак като ги дават по ТВ ги гледам с голям кеф

# 10
  • Мнения: 42
Има ли фенове на сериала "Приятели"?


ООООоооооооооооо и питаш!Много го обичам.Мога да го гледам по цял ден!Супер сериал.Любимият ми !!!! Peace

# 11
  • Мнения: 115
Обожавам го!

# 12
  • Мнения: 2 784
Аз съм фен. Гледам го колкото пъти го дават. Има серии на които съм се смяла със сълзи и такива на които съм ревала като магаре. Ама чак да тегля и записвам- не.

# 13
  • Мнения: 2 257
Обожавах го, гледала съм го милион пъти и още не ми е омръзнал, даже в момента ми е фон, докато пиша. За разлика от Sex and the city, който също обожавах, но така ми опротивя от много гледане, че чак са ми неприятни физически вече 4те каки Crazy....Друго, което мога да гледам като малоумничка до припадък е Реймънд.... #Silly

# 14
  • Мнения: 467
Дааааааааааааа:-)
Е по омръзнал ми е леко, но още си ги обичам героите:-)

# 15
  • Мнения: 2 254
имам всички сезони на доскове и пак като ги дават по ТВ ги гледам с голям кеф
същата история bowuu

# 16
  • Мнения: 1 393
Фен съм му и винаги съм била (някъде още от далечната '94та). И най- интересното е, че не ми омръзва и това си е, въпреки че естествено знам всички епизоди наизуст.  Laughing

# 17
  • Мнения: 2 495
Ооооо, ам чи как LaughingЛюбимия ми сериал Simple SmileНикога няма да ми омръзне да го гледам!

# 18
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И аз съм му фен, гледам го по всички тв, където го дават.
А има ли го някъде в нета, но с бг аудио, не със субтитри? Свалих си няколко епизода със субтитри, но просто ефекта не е същият.

# 19
  • Мнения: 1 495
Аз !!  Grinning
Гледам го вечер преди заспиване, сутрин докато закусвам. Даже сутринта ми се скараха  Cry. А като имам повече време и особено ако трябва да уча, не мога да спра да ги гледам, все си казвам "Само още една серия"... Mr. Green
Вече на доста места ги изпреварвам героите с репликите  Wink

# 20
  • Мнения: 520
Много го обичам този сериал Heart Eyes Гледала съм го всеки път когато са го давали по някоя от телевизиите. А от мъка по него изгледах и двата сезона на Joey Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 621
Много ги обичам тези приятели Heart Eyes Гледала съм всички сезони няколко пъти и не ми е омръзнал Hug

# 22
  • Мнения: 2 784
Друго, което мога да гледам като малоумничка до припадък е Реймънд.... #Silly
Аз, като го пуснаха за пръв път, бъзиках мъжо, че пенсионерски сериали не гледам, защото той и майка му го гледаха. Сега като се наредя пред телевизора да го гледам и мъжо подвиква:"Чшшш, алоу, пенсионерката!" Mr. Green

# 23
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Това е може би най-добрият комедиен сериал с такъв сценарий, няма омръзване, няма изчерпване.

И аз съм голям фен! Захванала съм го за 3-ти път сега. Наистина няма омръзване. Цяла зима си го гледахме и със завършването започнахме отначало.
Но последните няколко серии от 10-ти сезон повече няма да ги гледам - много са ми тъжни... Все едно се разделям със собствените си приятели...

# 24
  • София
  • Мнения: 2 623
Да, любим ми е и дори телефона ми звъни с песничката от филма  Hug

# 25
  • Мнения: 98
Аз съм фен на приятели и винаги ще бъда, дори след 10 години ще си го гледам с удоволствие

# 26
  • Мнения: 1 165
И аз съм му фен.Е не чак такъв запален като някои тука,но все пак..фен Peace

# 27
  • Мнения: 1 107
Фенка съм на Матю Пери  Heart Eyes Само на него  Sunglasses

# 28
  • Мнения: 8
Горе главата!!!Живи и здрави ли сме обичаме и разбираме ли се няма проблем без решение  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 2 530
бройте и мен към феновете на сериала

# 30
  • Мнения: 1 413
Абсолютен фен - аз лично се оприличавам на Моника и много пъти се смея с глас на репликите й, чувайки себе си! Особено 9 и 10 сезон  са ми любими, но свърши по бтв, ще трябва да си ги записвам, няма омръзване!

G&J - честита ти лентичкаааа, да върви по мед и масло всичко!!! извинете за оффа Embarassed

# 31
  • Мнения: 1 520
Много го харесвам. Не могат да ми омръзнат.
Страшно свежи и май винаги ще са на мода.

# 32
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Да се запиша и аз  Hug Имам всички сезони на ПРИЯТЕЛИ.Знам коя реплика след коя следва  Mr. Green
Действат ми много разтоварващо Peace

# 33
Имаааа, имаааа, имаааа!  Mr. Green 
На изуст го знам, но не спира да ми харесва!  Peace

# 34
  • Мнения: 1 046
Сега един бърз въпрос , тези серии, които ги въртят по бтв-то това всички серии ли си или има още ?
и това на колко сезона се равнява?

# 35
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Сезоните са 10. БТВ ги показа всичките

# 36
  • Мнения: 644
Mного ги обичам тези''приятели''Няма да ми омръзнат въобще    Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 409
Обожавам този сериал,мога да го гледам с часове без да ми омръзне

# 38
  • Мнения: 97
Това ми е любимия сериал ,винаги мога да го гледам когато го дават. Shocked

# 39
  • Мнения: 2 257
Абсолютен фен - аз лично се оприличавам на Моника и много пъти се смея с глас на репликите й, чувайки себе си! Особено 9 и 10 сезон  са ми любими, но свърши по бтв, ще трябва да си ги записвам, няма омръзване!

G&J - честита ти лентичкаааа, да върви по мед и масло всичко!!! извинете за оффа Embarassed

 Embarassed Ами и аз офф, но не мога да пренебрегна такова мило пожелание, което опрелено ме изненадва! Благодаря, ти мечтица.... Embarassed  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 1 877


Аз го обожавам. Имам десетте сезона на дискове и си ги въртя непрекъснато. Страхотно много се разтоварвам с тях.[
[/quote]

да, и ние сме фенове и мине не мине въртим сериите, на английски обаче, не ми звучи много добре ан бг:-) старен е сериалът, не остарява сякаш...

# 41
  • Мнения: 693
и аз съм им страшен фен гледам ги по 100 пъти и пак са ми интересни  Laughing





# 42
  • Мнения: 262
Страхотен сериал и като сценарий и като актьорско изпълнение.  newsm10

# 43
  • Мнения: 6 164
Аууу да! Ревах като свършиха, но си ги гледам пак и пак и знам почти всички серии наизуст Crazy
Като късах с гадже един път, нямах желание да излизам и да виждам никой и след като изгледах няколко сезона (по сезон на ден Shocked) и бях нов човек, готов за нови подвизи! Joy

Да, на английски със субтитри е 100 пъти по-весело, отколкото озвучен Confused

# 44
  • Мнения: 1 925
О и аз се присъединявам към феновете. Добре че ги въртят непрекъснато по телевизиите и си ги гледам винаги. Гледала съм ги всичките сезони по мнооого пъти и пак не омръзват, въпреки, че вече се хващам че им знам и репликите  Mr. Green . Страшно са сладки...  Hug Много ревах като свършиха, даже си спомням, че за пръв път като даваха по БТВ последната серия бях с една приятелка и двете ревахме и гледахме и се ядосвахме защо свършва.
Междудругото преди 2 месеца казаха по радиото, че има предложение към "приятелите" да снимат нов сезон, всички са се съгласили, освен Дженифър, която казала че почти е решила да очаства. Ако това се случи, снимките започвали септември 2006 г. - Дано да снимат пак
  Praynig

# 45
  • Мнения: 1 237
И аз съм голям фен,гледала съм ги по няколко пъти и мога още. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт