познавате ли такива хора

  • 6 526
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 25 241
И хлебарката има акъл да избяга, като светнеш лампата в кухнята Wink

Аааааааа, у нас хлебарките не са толкоз умни  Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 5 289
Ходи облечен с костюм и тези плетените обувки от пазара които са по 5 лв. Е на такива много ме е яд,имат пари но нямат вкус. Sick


Не е до вкуса, а до това, че са стиснати.
да и това също. Peace

# 32
  • Мнения: 1 451
И хлебарката има акъл да избяга, като светнеш лампата в кухнята Wink

Аааааааа, у нас хлебарките не са толкоз умни  Mr. Green

Е що не ги обучите ве  Laughing

# 33
  • Варна
  • Мнения: 25 241
И хлебарката има акъл да избяга, като светнеш лампата в кухнята Wink

Аааааааа, у нас хлебарките не са толкоз умни  Mr. Green

Е що не ги обучите ве  Laughing

Не се поддават на обучение, аз им говоря ли говоря, те само ме гледат тъпо Joy
Лелееее, как оспамихме темата само Rolling Eyes

п.п. пак съм аз, но с ново име Sunglasses

# 34
  • Мнения: 1 451
Аватара ти същия, познах та  newsm62

# 35
  • Мнения: 3 394
моята колежка все се прави на натруфена, но като се качих веднъж в колата й щях да повърна....освен всички гнусотии (остатъци от храна, напитки, мръсни дрехи) ....имаше слама на пода!

Аз самата съм шофьор и напарво бях шокирана!    Особено за сламата!

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Може да е практикувала кърска любов върху някоя бала!  Wink


Кое точно ви дразни? Че носят маркови дрехи (карат скъпи коли) , или че не се занимават с чистене, защото имат персонал?  Sunglasses

# 37
  • Мнения: 3 576
Айдеее - ама защо намесвате понятията пари /материално състояние/ и чистота?!

Мислех, че става въпрос за хората които демонстрират някакво положение, а дефакто не могат да си го позволят, но явно съм в грешка.
 Thinking

Каква е връзката м/у това кой в каква къща живее, каква кола кара и дали ги поддържа чисти? Задължително ли е ако си богат да ти чист дома и ако си беден да ти е кочина?!!

Какво като е имало слама в колата на колежката - може пък точно предишната вечер да се е върнала от село и да не е имала време да закара колата на автомивка?!
Никой не защитавам, ама егати изводите............

# 38
  • Мнения: 1 858
Обличат се марково, карат скъпи коли, ходят по скъпи места и т.н. а пък живеят в кочини (гнус те е да влезеш у тях)?


Ооооо да познавам! Когато се запознахме остави впечатление, че е голяма работа. Хубавите дрехи,хубавата кола и т.н. и т.н.
Когато ме покани на гости и аз отидох щях да падна от вратата. Не стига, че смърдеше ужасно, шарките на мокета не виждаха, мръсни съдове явно не от днес и вчера...
Не претендирам, че съм перфектна домакиня но ми дойде в повече това!

# 39
  • София
  • Мнения: 7 097
Не. Познавам хора с характеристиките, които си изброила, но и местата, където живеят са добри.

# 40
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Една приятелка се е хванала на допълнителна работа във Варна в две подобни маркови семейства на бизнесмени....и вика Дидка ако знаеш в каква кочина живеят въпреки лукса около тях,колко е разхвърляно и колко са мръсни..язък им за парите и лукса

# 41
  • Мнения: 4 629
Познавам, ама какво точно се пита в задачата?

# 42
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Забравих да допълня, че много пари в никакъв случай не се развнява на много вкус  Wink
За съжаление наскоро се уверих в обратното.Както svil по-горе отбеляза,хората с възможности си наемат дизайнери,фирми за външно и вътрешно обзавеждане,архитекти...Те свършват цялата работа,а домакините после обират овациите.

Еми да, нормално  Wink Но пък архитектите и дизайнерите преди това са им обрали парите  Wink



Което пък изобщо не значи, че къщите им са обзаведени с вкус, зависи на какъв дизайнер ще попаднеш  Stop
Като почнат да те убеждават това или онова колко е стилно и модерно /според тяхните виждания, естествено/  ooooh!

Последна редакция: пт, 11 авг 2006, 13:56 от doniboni

# 43
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Против изчистените крайности съм.
Познавам хора, които имат приоритети, различни от моите. Те не ме разбират и аз не ги разбирам, нормално.

# 44
  • Мнения: 386
Аз познавам едно семейство което няма 2лв.в джоба ама карат маркова кола и то доста.Доскоро нямаха пералня,а в момента и прахосмукачка нямат.И аз се възмощавам не защото ги нямат дефакто на всеки може да му се случи да изпадне в кофти положение и да не може да си купи такива работи но ме е яд и  им се нервирам защо им е тази глупава кола,за хиляди левове а ползват моита прахосмукачката ,та тя струва  100 лева/съседи сме на един етаж/А ми се е случвало жената да ми иска 2-3 лв.за да си купят хляб.Незнам аз ли не съм добре или те,просто незнам.

Общи условия

Активация на акаунт