Пият ли мъжете ви...кърма?

  • 15 927
  • 129
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 75
Съпругът ми и 4 годишния ми син пробваха и никак не са възхитени, не искат повече, аз също.

# 61
  • Мнения: 1 146
Все още се куми, ама ще опита - няма къде да ходи Joy

# 62
  • София
  • Мнения: 4 381
Предложих му изцедена, но той по принцип не си пада по никакво мляко.

# 63
  • Мнения: 1 735
Опитвал е неведнъж. Изцедената кърма не му хареса, но когато пи от извора остана очарован. Твърди, че вкусът на кърмата се променя коренно след като е вече изцедена.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Да.
Първия път с каката - от коластрата - каза, че била солена и не е опитвал овече. Но сега - от време  на време заема мястото на беба и просто - няма избор  Laughing

# 65
  • Мнения: 1 999
Не пие. Не му върви салатката с нея. Laughing

# 66
  • Мнения: 7 474
Не пожела да пробва  Laughing

# 67
  • Мнения: 1 733
И моят мъж е пробвал направо от извора Simple Smile Поизчезнал му е сукателният рефлекс, но с малка помощ от моя страна, се получава Simple Smile
П.С. Каза, че не само е вкусно, а е и секси  Embarassed

# 68
  • Мнения: 422
Опитвал е разбира се Grinning Случвало се и за помпа да го ползвам при запушвания вместо да се мъча да цедя с помпите и нищо да не става.Каза , че не е лоша на вкус ,само че е доста сладка. Peace

# 69
  • София
  • Мнения: 3 825
Нито той е опитвал,нито пък аз,а и нямаме намерение  Mr. Green.

# 70
  • Мнения: 11 818
Аз съм опитвала - приятно сладка е. Но съпругът ми все още не е, но не ми отказва категорично, казва, че ще опита и аз не настоявам.. Дано докато кърмя го направи!
Спомням си, че имаше една серия на "Приятели", в която Рос така и не опита кърма, а Джоуи веднага, разбира се! Simple Smile

# 71
  • Мнения: 942
Не пожела да пробва  Laughing
И моят така Sad а уж обича много всякакво мляко Wink А аз естествено пробвах,нали трябва да знам какво давам на малкото ми слънце Laughing

# 72
  • Мнения: 46
предлагала съм му но ми отказа,не  искал да опитва

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 56
Снощи четохме мненията по темата и моят мъж се засегна, че никога не съм му предлагала да опита. Трябва да му дам да вкуса, но малко ми е странно това.

# 74
  • София
  • Мнения: 830
Категорично отказва. Аз съм опитала и е много противна. Има един гаден дъх на незнам какво. Сигурно само моята, ноооооооо децата си я харесват.

Общи условия

Активация на акаунт