я кажете колко кг. сте свалили?

  • 2 615
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 531
Чета диети - всякакви! И ентусиасти да ги спазват! Кажете сега кой колко е отслабнал и от какво?
Почвам аз: след първото раждане свалих 10 кг. със зелен чай и пектин/че много се разхлабвам а и спомага за прочистване! Естествено и балансирано хранене- без хляб, повече салати и месце!Това за 3 м.
А сега започнах първо със Златно чудо 14 . Е свалих първите 3-4кг. за 10 дни, но пък такъв глад Sick Та го оставих. Купих си калорекс - ми такъв апети ми се отвори от него ooooh! Та минах на салати и баланс. хранене, смъкнах още някое клце, но имам още 4-5  Naughty

# 1
  • Мнения: 1 014
Свалих 8 кг. за 5 месеца, само с малко повече движение!

# 2
  • Мнения: 3 611
10 кг. с НВД zа 2 месеца, а после с много движение и никакво ограничаване на храната (както и сладкото) свалих още 5. Тъй че 15 кг съм надолу  Flutter


П.С. Момичета "3 по 53" къде сте?

# 3
  • Мнения: 2 897
Свалих 5килограма(петият е бонус)за 5-6 месеца без диета,с известно недоспиване и повече разходки с количката в северния парк Wink

# 4
  • Мнения: 490
10 кг за 2 дена -без диета!

# 5
  • Мнения: 2 609
8 за 1 месец, без сладко и тестено. Сега обаче пак съм   261uu ooooh!, а волята ми се е затрила някъде..... Rolling Eyes Embarassed

10 кг за 2 дена -без диета!
Ухааа #Crazy, как така бе newsm78

# 6
  • Мнения: 2 897
10 кг за 2 дена -без диета!

За два дена ShockedКак така,звучи ми невероятно Thinking

# 7
  • Мнения: 490
Невероятното си има име-нерви! Sick

# 8
  • Мнения: 1 014
10 кг за 2 дена -без диета!
Ще умреш бе жена! ShockedХоди ли да се прегледаш?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Оставете пухи-то, каза си жената, че от нерви е свалила. Точка.

Аз намалях с към 30кг с ВМ НВД. Имам още да свалям, но за тях ще приложа и активна йога.

# 10
  • Мнения: 511
Аз свалих 2 кг за няколко дни само с едно боледуване  Confused Иначе се чудя коя диета първо да изпробвам  Rolling Eyes Сега съм 52, но ми се иска да намалеят....да стискате палци  Sunglasses

# 11
  • София
  • Мнения: 2 162
Първият път свалих за 6 месеца към 15 килограма, а до 10-я вече бях възстановила килограмите от преди да забременея. От 75 на 50. Без диети, но си гледах абсолютно сама детето.
Сега не съм свалила и едно кило- качих общо 18. Sad

# 12
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
За 2 години-28 кг. Без диети, просто покрай малката. Повечето ги свалих през втората година, когато проходи Wink.

# 13
  • sofia
  • Мнения: 97
За около 6 месеца-10 кг. без сладко ама никакво, ядене до 18.00 часа след това глад или студена вода Laughing, недоспиване и много ходене в парка с бебо. И така от 62 на 52 ама след това застой. Тея 48 май се оказаха мираж. Close

# 14
  • Мнения: 643
Ами първата година на малкия свалих 10 кг за около месец и половина без диети лятото, много разходки и много грижи и така.  Тази година с НВД свалих 3 кг за сватбата но я спазвах малко около 2 седмици, и последните два месеца още 5 кг. Пак без диети, значи общо за две години 18 кг. сега съм с 3 кг под теглото, което бях като забременях

# 15
  • Мнения: 3 360
Ееех,Вени,още почти нищо не съм свалила Embarassed То след тия 10кг за 2 дни Shocked, моите 3 за една година нищо не са Joy
Поздрави!   bouquet

# 16
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
От 72кг.,сега съм 52кг. и имам да свалям още 3-4кг.Свалих ги с НВД много разходки,сладкото не мога да огранича и там ми е проблема.

# 17
  • Мнения: 5 790
Бях качила 30 кг. С раждането свалих 9.
Сега съм по-слаба от преди да забременея.
Започнах с ябълков оцет на таблетки в комбинация с НВД, много вода и много движение.
Сега гледам да ям по 2 пъти на ден, като последното хранене да не е по-късно от 19 часа, за да поддържам тези килограми, че всичко на Д-то ми се лепи.

# 18
  • Мнения: X
По време на бременността качих около 18 кг, които 2 месеца след раждането бяха изчезнали. Оттам нататък се обърнах към диетолог и за 7- 8 месеца свалих трайно 10 килограма. Последните 2 килограма обаче ги свалях много бавно, отне ми около 3 месеца ooooh!
Сега хем си хапвам всичко, хем съм си слабичка  Hug

Искам само да допълня, че съм върл противник на всякакви хапчета, чайове и химии за сваляне на килограми Sick Ограничаваш храната и яко движение- това му е цаката. Peace

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
За 8-9 месеца свалих 25 килограма. С помощта на диетолог, почти без спорт Sad.
Сега съм качила няколко кг  Cry (малко се потпуснах миналия месец) и имам да свалям още 5 кг, за да си достигна нормалното тегло.

# 20
  • Мнения: 1 448
За 10 месеца - 10кг, никави тестени изделия, сладко по малко, много движение и хапване 1-2 пъти дневно. Това последното не е много правилно, ама ако хапна веднъж нямам спирачка  Tired

# 21
  • Мнения: 1 064
Аз свалих 14 килограма от март досега, остават ми 3. Първо спрях сладкото, тестеното, газираното и бирата /не пия алкохол/. Щом отслабването спря, минах на Страхотната диета - направих я два пъти, значи 1 месец. После минах на Майкъл Търмънд - пак два пъти. Върнах се на Страхотната, но не подейства. Направих си 1 месец почивка с умерено хапване, но без определена система и така свалих още 1.5 кг. Сега пак правя Търманд, но уви - не действа. Явно не бива да повтарям диетите. Та това е - редуване на режими и с малки почивки между тях за психическо равновесие. 

# 22
  • Мнения: 739
15кг за 8м. /след раждането/ с лунната диета, салати и ранна вечеря с айрян и чай само дълго време и спорт, естествено. Сега се чувствам отлично, пак на преди да забременея кг.-те, но ми се ще още 2-3кг да изчезнат ....

# 23
  • Мнения: 105
По време на бременността качих 17кг. Като родих за 3 месеца свалих 20кг.

# 24
  • София
  • Мнения: 35 946
За 2 месеца 7 кг - като 2-та са бонус.
От Страхотната диета свалих 5 /за 40 дена/ , след това още 2 от самосебеси, но вече се храня като спазвам същият режим.

# 25
  • Мнения: 7 263
Свалих 4 килограма със стария изпитан глад - плодове, вода, чай.
Засега вече почти месец ги задържам, което е добре. Остават още 5-6 килограма - мисля да намаля храната и да мина на салатки, сирена и месо.
Да огранича максимално сладко, пържено, тестено, мазно и полека лека да ги боря. Не издържам вече на глад.
Опитах се да направя диетата на Пиер Дюкен - но се отказах още на втория ден - не е за мен.

п.с. Бъдете хора - каква е тази Страхотна диета???!

# 26
  • Мнения: 524
За 3 месеца 11кг за сега. Спорт 3-4 пъти седмично+лунна диета+японско чудо 1 път+ сега страхотна диета+ високо протеинова диета веднъж+ 1 седмица супата....

Аз държа да свалям бавно затова след всяка една диета почивам около седмица , като ям умерено и нормално.

Имам ощемногоо , но за коледа се надявам да съм пак във форма Mr. Green

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
След второто раждане смъкнах в родилното 5 кила и после нищо . Та като стана малкият на 5 месеца започнах с ограничаване и спорт и сега от 92 кила съм 77  Laughing

# 28
  • Мнения: 89
За 4 месеца 20 кг. Само на салати,много вода и бягане сутрин на стадиона.

# 29
  • София
  • Мнения: 35 946
Свалих 4 килограма със стария изпитан глад - плодове, вода, чай.
Засега вече почти месец ги задържам, което е добре. Остават още 5-6 килограма - мисля да намаля храната и да мина на салатки, сирена и месо.
Да огранича максимално сладко, пържено, тестено, мазно и полека лека да ги боря. Не издържам вече на глад.
Опитах се да направя диетата на Пиер Дюкен - но се отказах още на втория ден - не е за мен.

п.с. Бъдете хора - каква е тази Страхотна диета???!

Страхотна диета

# 30
  • Мнения: 5 103
18-16 кг, за 3 месеца.Диети различни и много вода , вече разделно хранене.

# 31
  • Мнения: 7 263

Благодаря ти Денис - тази и друг ми я беше пращал - ама не съм запомнила че така се казва самата диета!

# 32
  • Мнения: 599
Моля, кажете, има ли кърмачки сред тези страхотни резултати? Да обменим опит, че на мен нещо не ми се получава...  Hug Възхищавам ви се и се мотивирам, но съм още закръглена  ooooh!

# 33
  • Мнения: 7 263
Моля, кажете, има ли кърмачки сред тези страхотни резултати? Да обменим опит, че на мен нещо не ми се получава...  Hug Възхищавам ви се и се мотивирам, но съм още закръглена  ooooh!

Кликни върху Страхотна диета - в постинга на Денис.
Правила съм само първата и се чувствах много добре, но след месец минах на гладуване с плодове за една седмица и после още 10-тина дни захранване.

# 34
  • Мнения: 39
Аз съм свалила 5-6 кг за 2 месеца с ВМ НВД, като съм имал много прегрешения

# 35
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
За 2,5 месеца - 11,5 кг. - не ям хляб,сладко,тестено,не пия газирано и спазвам лунната диета.Това е.
Пожелавам на всички успех  bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт