Червената планета Марс се приближава!

  • 2 485
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 327
Може и да греша, но не се ли е случило вече през 2003г.?

http://www.bbc.co.uk/wiltshire/weather/mars_2003.shtml

Последно да о4акваме ли събитието?

а казват, че новините бързо се разпространявали  Joy Joy

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Иха! Благодаря за споделеното! Да ни напомниш на 26 и 27 аугуст пак!!  Hug

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
"Навих" си телефона за 27-ми. Сега ако се разнищи и спорът за ВВС...  gydi

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 818
О, небеса! О, измамници! Да мамят бедното простолюдие! Пфу! Naughty
Един път в живота да гледам планета, а то било в миналото, когат бяф млада и невиждаща от любовно опиянение... И бременен съм бил дори. ooooh!

# 19
  • Мнения: 13 512
Абе ти пак гледай, може и да  не е измама, какво толкова!Четох,че и миналата година Марс е бил  толкова близо.

# 20
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Абе ти пак гледай, може и да  не е измама, какво толкова!Четох,че и миналата година Марс е бил  толкова близо.


Кой е източника на информация ?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Crazy Даа, ижегодно - до пален успех.

# 22
  • Мнения: 13 512
Абе ти пак гледай, може и да  не е измама, какво толкова!Четох,че и миналата година Марс е бил  толкова близо.


Кой е източника на информация ?

http://www.nonblond.com/mambo/index.php?option=com_content&t … 162&Itemid=37

# 23
  • София
  • Мнения: 39 761
Все се опитвам с телескопа да видя Марс или Венера, ама не моа. Дано този път успея Simple Smile

# 24
  • Мнения: 569

  Ще го гледам задължително.  Благодаря за информацията.

# 25
  • Мнения: 6 039
имаме телескоп, на всяка цена ще гледаме, дано да е истина и да се види

# 26
  • Мнения: 2 910
Дано да е истина, защото много обичам да наблюдавам небето, особено вечер.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 421
 Дано да можем да видим нещо. Според мен с "невъоръжено око" все пак имат предвид и нещо в помощ но окото Wink

А снощи чух по телевизията, че Плутон вече нямало да се води за планета, защото бил по-малък от незнамкакви си критерии. Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 121
Дано да можем да видим нещо. Според мен с "невъоръжено око" все пак имат предвид и нещо в помощ но окото Wink

А снощи чух по телевизията, че Плутон вече нямало да се води за планета, защото бил по-малък от незнамкакви си критерии. Rolling Eyes

да и аз разбрах, че група астрономи спорят, че това било  между метереоит и нещо друго , причината да обявят, че не е палнета е, че последните им изследвания показват, че има още три тела със същите характеристики във слънчевата сисътема и тогава трябва и тях да признаят за планети ))) некви такива чудесии  newsm78

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
О, нееее, бога на войната се приближава........ще се избием.........и без това съм войнствено настроена.......

Общи условия

Активация на акаунт