Поставяне на памперс на момченце?

  • 5 910
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 181
с пелени се вдигат, но с памперс няма смисъл. в памперса има достатъчно свободно място и да вдигаш, всичко си пада...
земно притегляне, какво да се прави.
Joy

# 16
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
аз вдигам, тя пада... аз пак вдигам, тя пак пада... и престанах да му вдигам пишката. Както й харесва така да стои.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 798
Ох, ще ревна от смях вече!!! Викам , нали ще ставам мъжка майка този път, чакай да видя на къде да държим пишката...ама вие такива коментари относно нагоре-надолу... Crazy...

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Вдигах нагоре до 2 годинки, но тя винаги си падаше надолу, та си мисля, че няма значение.А опикаването до мишниците беше задължително при нас, когато пишката е нагоре Tired

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 709
аз вдигам, тя пада... аз пак вдигам, тя пак пада... и престанах да му вдигам пишката. Както й харесва така да стои.

Е то друг ще трябва да му я вдига, ама ще да е някоя друга мадама след време  newsm47

Drina, благодаря ти за инфото за бунгалата - ще сме при Гошо и Мариана

# 20
  • Мнения: 5 391
нагоре, надолу, все му пропуска памперса Tired

# 21
  • Мнения: 3 425
На мен ми казаха да оставям в естетвено положение,което при нас е надолу  Peace

Филипа,смени пампите!

# 22
  • някъде
  • Мнения: 4 955
не я глася изобщо-така както си е надолу така си я оставям.  Peace
като бях при педито и тя му вдигна пишката, за да му ставала като порасне и резултатът беше налице- след минута целият беше мокър! Whistling

# 23
  • Мнения: 6 164
В началото му го вдигах, но нали се преобувахме през 3 часа и всеки път се оказваше, че то пак си е паднало надолу. И след като се опика по кръста 2-3 пъти реших, че явно няма смисъл да го вдигам, като то пак си отива накъдето си иска.

# 24
  • Мнения: 299
с пелени се вдигат, но с памперс няма смисъл. в памперса има достатъчно свободно място и да вдигаш, всичко си пада...
земно притегляне, какво да се прави.

И аз така смятам.И не го повдигам.

# 25
  • Мнения: 2 266
Аз също имам момченце.На две години.Докато беше с памперс съм вдигала пишката нагоре,за да не се сплесква.Първите няколко месеца ще опишква всичко,но после не,защото вече почти всичко му е оформено.

# 26
  • Мнения: 416
Да, това е от серията " Баба така каза"

# 27
  • Мнения: 193
Нагоре, надолу - ила ли значение?! Аз си я оставям да си стои както си иска, което май значи надолу Simple Smile Иначе от памперса полза няма, целия се опишва.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 390
Абе, май няма чак такова значение, ама аз си му я слагам нагоре.

# 29
  • Мнения: 3 042
Памперсът на момчето си го слагам така както съм го слагала и на момичето. Mr. Green

 Stop Не вдигам и не свалям нищо на никъде.

Общи условия

Активация на акаунт