Не ще да спи и се изнервя сама

  • 1 024
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
И моето бебче спи като твоето!Най-добре заспива в количката като я лушкаме или когато спим двете!Давам й да суче(и двете в легнало положение) и тя се унася,след около 5-10 мин отваря очи,но като ме види,че съм до нея пак ги затваря!Така,че моя съвет е да спиш с нея ако можеш   bouquet

# 16
  • Мнения: 78
Не знам дали ще те успокой, но моята дъщеря на вашата възраст спеше максимум по 15 мин между храненията. Някои пъти приспиването отнемаше повече време от самия сън-то беше мрънкане, рев с две думи борба със съня. Чак към 8 месец започва да спи по-дълго време за около час два пъти на ден. Но от самото начало не се е будила през нощта. Просто приеми нещата

# 17
  • Мнения: 6 164
Кристиан е така в горещите дни - събират му се 2 спанета по 15 минути и не може повече. Жегата го мъчи и е неспокоен - кисел, реве, тръшка се, спи му се, но не може.
В дните, когато малко позахладня наскоро се скъса да спи - 2 пъти по 3.5 часа ми спа един ден! Shocked

# 18
  • Мнения: 135
И моя бебо е същия. Аз му хванах цаката, обаче... Разбрах, че просто през деня не иска да спи в леглото. Затова го слагам къде ли не... Пак не спи дълбоко и задълго, но половин час на дивана, половин час в солчето за кола, половин в люлката и навън мисля, че е по-добре от преди. когато заспиваше за по максимум 10 минути. Днес дори спа цели 2 часа в люлката...
Peace Определено в тези жеги не ще да спи къде да е...та в шезлонга, на теракота, най-понасяме и изкарваме няколко спанета по половин час....

# 19
  • София
  • Мнения: 1 230
И ние сме така, днес ме изненеда със сън 3 часа и половина, ходих през 10 мин. да я наглеждам, че се изплаших, отдавна не е спала по толкова през деня.

Общи условия

Активация на акаунт