Към омъжените в последните 5 години......

  • 3 727
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 321
Не съм ползвала агент, самата организация не е кой знае какво стига ти да знаеш какво искаш. Моите родители са в чужбина, свекито е шаш, за това аз си организирах всичко. Моята половинка нямаше големи притенции и така. Мисля, че ще можеш и сама. Peace

# 76
  • Мнения: 695
ползвахме агент за украсата на ресторанта,роклята ми и аксесоарите към нея,букета и украсата на колата,както и за тортата и доставката й в ресторанта.спестява много нерви и обикаляне,а така или иначе пак ти си избираш всичко.между другото съм много доволна Peace

# 77
Омъжена съм от 3 години и ситуацията беше - всички рботещи и никой няма време за нищо. За щастие точно до офиса ми имаше сватбена агенция която предлагаше всичко "от-до". Улеснението беше ОГРОМНО. Тяхната работа беше да свършат всичко вместо нас, но както ние го искаме. Не направиха нищо, което аз и съпруга ми не искахме. Всяка една подробност: от цвета на покривките и свещите по масите до това дали да има пъпеш в тортата или не... Хората наистина бяха професионалисти!  Grinning
Важното е да знаеш какво искаш и как да представиш идеята си пред тях, така че да има двустранно разбиране.
Относно парите: излезе 1:1 с варианта ако не ги бяхме ползвали. Но положителното сочи към агенцията зардаи спестеното време, нерви, отсъствия от работа. Но най вече това, че на на сватбата всички се чувстваха като специални гости. Роднините /майки, баби и т.н. /нямаха грижи за никкави ритуали освен тези подготвни, организирани и почти изцяло дирижирани от агенцията. Водещата на сатбата беше много дискретна и стегната, без да показва вълнение или напрежение...
С две думи ако трябва пак да се омъжа, пак бих ползвала услугите на сватбена агенция! Laughing

# 78
  • Мнения: 3 388
нашата сватба беше преди почти една година. Дори не съм си и помисляла за наемането на агент, тъй като цялата организация ми беше голям кеф  Peace

# 79
Ох, честно казано организирането на една сватба е голямо главоболие. Стискам ти палци да се справиш по-спокойно.
Аз не си късах така нервите. С мъжа ми се разписахме просто и след това заминахме с 20-тина приятели на Боровец за weekend-а и си изкарахме страхотно. Изобщо не съжалявам.
И имаме прекрасен спомен. Действително не съм се видяла "булка" обаче аз не съм имала такива мераци и си спестих една камара подпийнали досадни роднини. Laughing

# 80
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз и мъжът ми си организирахме сами сватбата - от А до Я - без агенти, без родители.
Направихме я по собствен вкус и за наш кеф, затова сватбата беше един страхотен купон с приятелите, все още, като се съберем с приятели, си спомняме за прекрасното незабравимо изживяване Simple Smile

# 81
  • Мнения: 524
Не ползвах агенти понеже все още тогава беше "нов бизнес" в българия и пляскаха надценка от 40-60%! Което меко казано ме възмути.Сега не знам как е...

Иначе имах много нужда поради фактора време. Е 1,5 месеца се юрках неистово , но с мъжо си организирахме сами такава страхотна свадба, ч не съжелямвам за нищо. Всички много ни харесаха свадбата...Вярно, че след това реанимирахме и двамата 2 месеца, както и на свадбата сме леко с подпухнали очи и сенки под тях ( е , моите не се виждат от грима Joy Wink)

# 82
  • Мнения: 1 272
Има ли нужда или двама работещи бъдещи младоженци и една майка могат да спретнат всичко, така че на деня да няма припаднали или набити от изблици на нерви...... Дайте съвет, защото се оказва, че не е толкова лесно да оргтанизираш просто един ден......... Laughing
Ако не ви идва отвътре да организирате нещата, по-добре не се мъчете, а се обърнете към агенция. Не струва скъпо, а и мисля че биха били полезни.
Лично за мен беше удоволствие да се занимавам с организацията на този ден, въпреки че нямах много помагачи, а и работех!
Успех, каквото и да решите!

# 83
  • Мнения: 966
ами сами я организирахме сватбата.Добре е да почнеш 3 месеца по- рано с запазване на дата в дома и после да започнете да си търсите ресторант,че и там възникват проблеми.После dj,дрехи,украси,покани и......Успех

# 84
  • Мнения: 5 391
Аз също не съм ползвала агенция, омъжих се преди 3,5 години.В кооперацията, където живеем в момента има една агенция, която се занимава с това, доколкото знам вземат около 300лв, но какво точно включват тези пари-не знам.А и става дума все пак за провинцията Mr. Green

# 85
  • Мнения: 3 760
Сами си я организирахме и не съжалявам!  Laughing

# 86
  • София
  • Мнения: 100
Миналата година и ние я организирахме сами
Малко беше изнервящо, но на самия ден се чувствахме удовлетворени от добре свършената работа, усещайки настроението на гостите и еуфорията, в която самата аз бях изпаднала
Все още си спомням тръпките при трудния избор на поканите, списъка с гостите, костюма, роклята, ресторанта, фризьора, автомобила и т.н. и т.н. Обаче е мнооого много гот

Общи условия

Активация на акаунт