А вие хващали ли сте?

  • 7 848
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • 1st floor
  • Мнения: 9 105
Ооооооооо да, всяка сутрин се намествах в леглото им и те гледаха много гузно и придърпваха чаршафите, защото отдолу са били голи!Еми аз откъде да знам - била съм малка!Иначе чак на калъп не съм ги хващала. А пък ние с мъжО ми веднъж се затворихме в банята, и нали се сещате там каква е акустиката, та малката после ме пита"мамо , сърчицата ли ви тупкат толкова силно" Embarassed Embarassed Embarassed

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Цъ, не! Ориентирала съм се по шума през картона  Laughing Дали е ъъъъъх...осоле мио...или шляк-шляк  Grinning
ooooh!

Аз не съм виждала, но имах голямо желание - постоянно ровичках по ключалките и им се сърдех на нашите, че се крият!  Crazy  EmbarassedБила съм около 5-8 -годишна.

# 32
  • Мнения: 3 154
Веднъж съм ги чувала. Излязох да се разходя Laughing

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
ДА. Два пъти - втория път умрях от срам, щото бях по-голяма и ... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 34
  • на плажа
  • Мнения: 1 866

[/quote]
 ooooh!

Аз не съм виждала, но имах голямо желание - постоянно ровичках по ключалките и им се сърдех на нашите, че се крият!  Crazy  EmbarassedБила съм около 5-8 -годишна.
[/quote]
 И аз така. Laughing Предполагам е нормално в определена възраст децата да любопитстват, още повече, ако не ги удоволетворяват обясненията за птичките и пчеличките Mr. Green.

# 35
  • Мнения: 1 384
Не съм ги виждала, но съм ги чувала не веднъж! По-силна музика оправя нещата  Whistling

# 36
  • Мнения: 1 564
И аз не съм, а и нямам подобни мераци Crazy
===================================================
 Naughty Thinking Naughty

# 37
  • Мнения: 321
Беше преди няколко дни: с половинката рано сутринта спонтанно се случи обаче дори от тихите звуци малката се пробуди и ни погледна  Embarassed Embarassed. От тогава карам баща й да ходим в другата стая  Whistling  поне се чувствам по- спокоина. А нашите една сутрин   ooooh!  е татко веднага се покри де се вика нисто невидях  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed но разбрах какво е станало преди това.  Whistling

# 38
  • Мнения: 3 611
Имало е такава тема и преди. Помня, че съм отговаряла.

И конкретно - не съм ги виждала моите, но съм ги чувала. Отвратително е  Sick

Общи условия

Активация на акаунт