Как реагирате, когато мъжете ви излизат без вас?

  • 6 166
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 474
През деня ходи сам, но вечер гледаме да сме заедно. Grinning Grinning   Да не си кривя душата, но не ми е приятно да излиза сам, както и аз вечер не излизам сама.  Whistling

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 18:12 от Lео

# 61
  • Мнения: 377
Сега нещо се е застоял вкъщи и сме малко изнервени и двамата.  Crazy
Иначе поне веднъж седмично се опитваме да излизаме сами и много добре ни се отразява почивката един от друг. Пък и после има какво да обсъждаме.  Wink

# 62
  • София
  • Мнения: 5 079
Гледам да не се изявявам като цербер  Laughing и му пускам гювеч от време на време - е, не ми е приятно, откровено казано, но всеки човек има нужда от мъничко свобода и почивка отвреме навреме, непонятни са ми мъжете "под чехъл", харесва ми един мъж да си е Мъж във всички отношения, с всичките си странности и прищевки. Wink

# 63
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Ако трябва дса съм откровена аз съм тази, която по-често излиза сама. Нямам нищо против забавленията поединично - даже напротив. Това, че сме женени не ни прави автоматично  сиамски близнаци. И изобщо не мога да проумея(повредата явно е в моя телевизор) замислянето и дискутирането на това дали да излезе някой от нас сам, за колко време и т.н.

# 64
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ако трябва дса съм откровена аз съм тази, която по-често излиза сама. Нямам нищо против забавленията поединично - даже напротив. Това, че сме женени не ни прави автоматично  сиамски близнаци. И изобщо не мога да проумея(повредата явно е в моя телевизор) замислянето и дискутирането на това дали да излезе някой от нас сам, за колко време и т.н.

Е, бомбото - евалла  Peace. Не бих могла да го напиша/кажца пО-добре...

# 65
  • София
  • Мнения: 4 493
Гледам веднага да си организирам нещо и аз да излеза, няма какво да правя в къщи сама когато той се забавлява.
Щом за него е време за забавления, защо и за мен да не е така  Whistling

# 66
  • Мнения: 769
Със съпръга ми си имаме общи и отделни приятели. Всеки си има приятели, с които се събира без другия да е с него. Преди няколко седмици се натоварихме в колата с приятелки и отидохме в Равда за една нощ. Нищо не ми е казал. Той е свободен да прави същото. Още нямаме дете, но не мисля че когато имаме ще е много различно. Това с пренощуването се случва 1-2 годишно.
Общо взето ние сме си доста либерални един спрямо друг. Аз лично се радвам, когато излезе с приятели на бира - това го разтоварва..

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Не ми става приятно  а и той няма желание . Досега откакто сме заедно почти 6 години се е случвало най - много 10 пъти.

# 68
  • София
  • Мнения: 4 423
Не ми се е случвало за 8 години брак, сигурна съм, че няма да ми е приятно.

# 69
  • Мнения: 1 202
Гледам веднага да си организирам нещо и аз да излеза, няма какво да правя в къщи сама когато той се забавлява.
Щом за него е време за забавления, защо и за мен да не е така  Whistling
smile3521

# 70
  • Мнения: 3 932
Не ми пречи, стига следващия път да е мой ред...

# 71
  • Мнения: 494
Ако трябва дса съм откровена аз съм тази, която по-често излиза сама. Нямам нищо против забавленията поединично - даже напротив. Това, че сме женени не ни прави автоматично  сиамски близнаци. И изобщо не мога да проумея(повредата явно е в моя телевизор) замислянето и дискутирането на това дали да излезе някой от нас сам, за колко време и т.н.

 newsm10

# 72
  • Мнения: 162
О, да, излиза сам. Последно беше за риба тази неделя, но иначе ходи на мачове и биричка с приятели без мен. Отделно сега се хвана и с частен бизнес и липсва доста по-често. Работи на смени и поне 2 нощи седмично е на работа, а ние с Лили оставаме сами вкъщи. Та такива работи.

Всъщност лошото е, че никога няма желание да излезе сам с малката на разходка или пък да остане с нея вкъщи, а аз да изляза някъде, така че не сме квит Naughty И ми тежи, да знаете...

# 73
  • Мнения: 8 505
Не излизаме солово вечер-винаги тримата (по дискотеки никога не сме ходили,но и клубовете зарязахме откакто се роди дребната).

# 74
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Излиза с приятели понякога на биричка, но с преспиване не бих се съгласила, честно казано би ми било доста неприятно. До сега не е изивявал такива желания, слава богу



Общи условия

Активация на акаунт